Autor:

Maverick

Utworzono:

18.05.2015

W mecz od samego początku lepiej weszli braniewianie którzy to już w 7 minucie cieszyli się z pierwszej bramki , do rzutu wolnego podchodzi Łukasz Wolak precyzyjnie dośrodkowuje w polu karnym najlepiej zachował się Marcin Śniegocki który to głową otwiera wynik spotkania 1:0 . W 18 minucie Liedtke zaliczył pudło sezonu nie trafił z około 50 cm do bramki ! W 30 minucie fatalnie w bramce zachowuję sie Tomasz Ptak który przepuszcza łatwy strzał Świegdonia i tym samym na tablicy wyników zrobiło się 1:1 . W 42 minucie w polu karnym gości faulowany jest Paweł Niewiadomski a pewnym egzekutorem jest Śniegocki tym samym do przerwy wynik 2:1 dla Zatoki !

Po przewie w 46 minucie solowa akcja Wolaka musiała zakończyć się bramką doskonałej okazji nie wykorzystał Lewandowski który to zle trafił w piłkę ! ale co się odwlecze to nie uciecze w 55 minucie solową akcją ponownie popisuje się Wolak teraz poszedł do końca sam i pokonał Malanowskiego Zatoka 3 Motor 1. Wydawało się że jest już po meczu ale tak nie było w 63 minucie znowu fatalnie w bramce zagrał Ptak ale tym razem to sam bramkarz Zatoki strzelił sobie bramkę zderzając się z własnym obrońcą piłka odbiła się od niego i wpadła do bramki . Goście za wszelką cenę chcieli wyrównać ale fatalnie pudłowali Zatoka czekała na tą chwilę i się doczekała dopiero w 92 minucie za sprawą wprowadzonego w 86 minucie Miłosza Paszkiewicza który to po asyście Wolaka wychodzi sam na sam z bramkarzem pewnie go mija i ustala wynik na 4:2 Zasłużone zwycięstwo Zatoki, Goście wracają z dorobkiem 0 punktów ale z bagażem 4 bramek !