Zatoka Braniewo Gospodarze

Stadion MOS w Braniewie

Arkadiusz Matz Trener

27.08.2015

0:1 - Goście rozpoczynają spotkanie, wymieniają kilka podań po czym dośrodkowują w pole karne Zatoki. Napastnik gości zgrywa piłkę klatką piersiową do pomocnika, który pięknym wolejem już w 29 sekundzie ! pokonuje bezradnego Tomka Ptaka.

0:2 - Indywidualna akcja lewą stroną boiska w wykonaniu pomocnika Motoru, który po ziemi dośrodkowuje w pole karne tuż obok próbującego przeciąć podanie Maćka Bobka, piłka trafia na nogę napastnika z Lubawy, a ten precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę nie daje szans bramkarzowi Zatoki.

1:2 - Rzut rożny z prawej strony wykonuje Piotr Rutkowski, dośrodkowanie na tzw. dalszy słupek gdzie piłka spada tuż pod nogi Czarka Cieplińskiego, który celnym strzałem po ziemi zakłada tzw. siatkę bramkarzowi gości i mamy bramkę kontaktową.

2:2 - Podanie do tyłu do Tomka Ptaka, który miał dużo czasu aby podrowadzić piłkę na 18 metr od swojej bramki po czym popisuje się dokładnym podanie prostu w pole karne gości, gdzie najprzytomniej zachował się Łukasz Wolak i praktycznie sam na sam nie dał szans bramkarzowi Motoru.

2:3 - Ostatnie minuty meczu. Zatoka za sprawą Pawła Jasickiego traci piłkę w kole środkowym, gdzie przejumje ją pomocnik z Lubawy, który popisuję się indywidualną akcją mijając "na szybkości" dwóch obrońców Zatoki (Cieplińskiego i Bobka) wbiega w pole karne, gdzie dodatkowo wyprowadza w pole Tomka Ptaka i strzela już do pustej bramki.

Po tym golu, w następnej akcji, doszło do groźnego zderzenia Marcina Śniegockiego z zawodnikem z Lubawy po czym nasz pomocnik dwukrotnie stracił przytomność i po interwencji służb medycznych został przewieziony do szpitala. Bedziemy na bieżąco informować o stanie zdrowia Marcina.

Szybkiego powrotu do zdrowia Kolego !!!