Autor:

Maverick

Utworzono:

31.08.2015

1:0 - 4 min. Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony na bliższy słupek, brak skutecznego krycia w polu karnym i napastnik Pisy - Jaroń z 4 metrów trafia do bramki. Koszmarny początek w wykonaniu zawodników Zatoki.

1:1 - 23 min. Składna akcja całego zespołu Zatoki kończy podaniem Przemka Matelskiego do Łukasza Wolaka, a on w dogodnej sytuacji doprowadza do remisu.

1:2 - 36 min. Bliźniacza akcja z 23 min meczu. Ponownie Przemek Matelski popisuje się świetnym podaniem w pole karne do Piotra Lewandowskiego, który silnym strzałem pod tzw. "ladę" nie daje szans bramkarzowi gospodarzy.

1:3 - 42 min. po rzucie wolnym wykonywanym przez zawodników Zatoki miało miejsce spore zamieszanie w polu karnym Pisy. Najlepiej w tej sytuacji zachował debiutujący w pierwszym zespole Kamil Bieniuszewicz, który wykorzystał podanie "Lewego" i przy lekkiej pomocy obrońcy Pisy (rykoszet) oddał celny strzał i Zatoka prowadziła jużdwoma golami.

Do przerwy 1:3

1:4 - 63 min. silne dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu Maćka Bobka, które trafia wprost na głowę Rafała Jakimczuka, piękna bramka głową zdobyta aż z 10 metra.

64 min. Minutę po bramce Jakima zespołowa akcja braniewian kończy się pojedynkiem jeden na jednego Łukasza Wolaka z obrońcą gospodarzy. Łukasz jest ewidentnie faulowany, ale gwizdek sędziego milczy.

2:4 - 65 min. Podobna akcja do tej sprzed minuty. Napastnik Pisy jest faulowany w polu karnym przez Macieja Bobka, ale utrzymuję się przy piłce i postanawia kontynuować akcję oddając niecelny strzał na bramkę, a to co zrobił sędzia woła o pomstędo nieba. Cofa swoją decyzję o korzyści i dyktuje rzut karny. Bedąc na trybunach nawet kibice Pisy nie wierzyli w to widzieli :) Karnego na bramkę zamienia ponownie Jaroń.

Zwycięstwo cieszy,biorąc pod uwagę fakt, że Zatoka zagrała bez kilku piłkarzy : Komorowski,Talapin, Śniegocki, Gruszka, Koczara, Chomko Patak Ł. , ale za tą dobrze spisującą się młodzieżą : Budny, Kapica, Bieniuszewicz, Łacman.