1 SPALONE 0
16 FAULE 16
5 ŻÓŁTE KARTKI 1
1 CZERWONE KARTKI 0

W dwunastej kolejce Zatoka Braniewo pokonała w meczu wyjazdowym Mrągowię Mrągowo 3:0. Zespół trenera Pawła Karpowicza nie miał problemu z wygraną chociaż do przerwy był tylko bezbramkowy wynik.

Braniewianie już w pierwszej połowie powinni wysoko prowadzić, ale zabrakło skuteczności. Nie minęło 45 sekund meczu, a goście mieli pierwszą szansę, kiedy to Przemysław Matelski zamiast sam strzelać w bardzo dobrej sytuacji, to zdecydował się na podanie i nic z tego nie wyszło. W 9 i 28 min. przed kolejnymi szansami stanęli Marcin Śniegocki i Daniel Komorowski, ale także i w tych przypadkach bramkarz gospodarzy nie musiał sięgać do siatki. Po zmianie stron, zaledwie minutę po wznowieniu gry ze środka, Maciej Bobek dokładnie podał główką do Łukasza Wolaka, a ten jeszcze kiwnął bramkarza i praktycznie posłał piłkę do pustej bramki. W 74 min. Łukasz Szabliński tak mocno "naciskał" obrońcę Mrągowii, że ten trafił tak w piłkę, ale zmieniła ona kierunek i na tablicy po stronie Zatoki była już dwójka. W 90 min. arbiter podyktował rzut karny po faulu defensora miejscowych. Do piłki podszedł Cezary Ciepliński i za chwilę kapitan Zatoki odbierał gratulacje za trzeciego gola w tym meczu.