Autor:

Maverick

Utworzono:

12.11.2015

Mecz w Braniewie fatalnie się otworzył bo już w 1 minucie spotkania Braniewianie powinni przegrywać 0:1 ale tylko fatalne wykończenie napastnika gości ratuje nas przed utratą bramki ! W 6 minucie fatalnie zachowuje się Talapin który nie trafia w piłkę piłka trafia do Forusia który kieruje piłke do pustej bramki ! Od tego momentu przegrywaliśmy 0:1 . Zatoka odrazu przeszła do ataków rzut rożny za rzutem rożnym i w 10 minucie właśnie po rzucie rożnym który wykonywał Łukasz Wolak dośrodkował wprost na głowę Daniela Komorowskiego który pięknym uderzeniem doprowadza do remisu 1:1 Rywale nie zdążyli się otrząsnąć po utracie bramki a już po pięciu minutach przegrywali po solowej akcji Łukasza Wolaka ogrywa obrońców strzela piłka odbija się od poprzeczki i wpada do siatki 2:1 do przerwy wynik co prawda nie uległ zmianie ale świetne okazje mieli Matelski który w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem gości !

Druga połowa to atak za atakiem Zatoki w przeciągu kilku minut Braniewianie powinni strzelić kilka bramek ale nic nie wpadło dopiero w 54 minucie po pięknej akcji Łukasza Wolaka który uderzył mocno bramkarz odbija wprost pod nogi Przemysława Matelskiego który pewnym uderzenie kieruje futbolówkę do bramki 3:1. 66 minuta Marcin Chomko uderza mocno na bramkę piłkę piętką przecina Tomasz Szpakowski i ustala wynik na 4:1 pomimo wielu okazji wynik nie uległ zmianie ale warty uwagi był strzał jednego z zawodników Startu który wylądował na spojeniu słupka z poprzeczka kilka razy Tomasz Ptak musiał się wysilić aby braniewianie nie stracili bramki .