Autor:

Wojciech B.

Utworzono:

13.11.2015

W ostatnim meczu sezonu (17-kolejka) Błękitni pokonali wysoko zespół Omulew Wielbark. Już w 3' meczu Dariusz Wieliczko wykonywał rzut wolny z lewej strony boiska, piłka ku zaskoczeniu obrońców i bramkarza gości znalazła się w bramce-1:0. W 25' w polu karnym faulowany był Tomasz Sławecki a karnego na bramkę zamienił Grzegorz Kulpaka-2:0. Po przerwie w pierwszym kontakcie z piłką po wejściu do gry w drugiej połowie Patryk Chodkowski strzela bramkę-3:0. W 68' po rzucie wolnym Przemek Ziemianowicz zdobywa czwartą bramkę i i prowadzimy -4:0. W tym czasie drużyna gości grała osłabiona gdyż dwóch zawodników gości opuściło boisko po dwóch żółtych kartkach. Po rajdzie Kewina Fabisiaka lewą stroną i dośrodkowaniu w pole karne Kamil Lullies strzela bramkę - 5:0. Omulew mimo gry w osłabieniu dążył do zmiany wyniku i w doliczonym czasie gry Michał Kwiecień ustalił wynik spotkania na 5:1.