2 miejsce rocznika 2005 w memoriale im. Piotra Karpiniaka!

2 maja nasz zespół DKS Dobre Miasto rocznik 2005 uczestniczył w I memoriale im. Piotra Karpiniaka w Wilczkowie. W turnieju nasi młodzi piłkarze zajęli 2 miejsce!

W turnieju "Małej Ligi Mistrzów" zagrało 8 zespołów. Każda drużyna przed turniejem wylosowała zespół, jaki miała reprezentować. DKS Dobre Miasto trafił na angielski zespół Chelsea Londyn, z czego byli zadowoleni wszyscy gracze naszego klubu.

W grupie wylosowaliśmy Huragan Morąg (Juventus), UKS Świątki II (FC Barcelona) oraz Naki I Olsztyn (Borussia Dortmund).

Wyniki w grupie "B":

DKS Dobre Miasto - Huragan Morąg 1:2 (bramka:Kewin Poliński)

DKS Dobre Miasto - UKS Świątki II 8:1 (bramki: 4x Kewin Poliński, 3x Albert Trzaskowski, 1x Kajetan Miecznik)

DKS Dobre Miasto - Naki I Olsztyn 3:1 (bramki: Kewin Poliński, Teodor Sadowski, Kajetan Miecznik)

W półfinale zmierzyliśmy się z pierwszą drużyną grupy "A":

DKS Dobre Miasto - UKS Świątki I 2:0 (bramki: Albert Trzaskowski, Teodor Sadowski)

Finał:

DKS Dobre Miasto - Huragan Morąg 0:4

Niestety w finale przegraliśmy dosyć wysoko i musieliśmy zadowolić się tylko 2 miejscem. Brawa dla całego zespołu za walkę i zaangażowanie na boisku. Z treningu na trening stajemy się lepsi, o czym świadczą same wyniki i frekwencja na każdym treningu grupy 2004 i 2005.

DKS reprezentowali: Albert Trzaskowski (kapitan), Adrian Kij, Teodor Sadowski, Kewin Poliński, Maciej Kłódka, Kajetan Miecznik, Kacper Sienkiewicz, Kacper Michalski

Kewin Poliński wraz z Albertem Trzaskowskim otrzymali nagrody za najlepszych strzelców turnieju.

Natomiast Kajetan Miecznik był wśród nominowanych za najlepszego zawodnika turnieju oraz także dostał indywidualną nagrodę.

Trenerem zespołu był Łukasz Iwaszko.

Także chcielibyśmy podziękować dla organizatorów całego turnieju ponieważ wykonali kawał świetnej roboty. Nasza drużyna już nie może doczekać się kolejnych zmagań za rok!