Co słychać w DKS Dobre Miasto?

Dnia 18 stycznia 2016 swoje przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli seniorzy DKS Dobre Miasto. Podopieczni Zbigniewa Kieżuna trenują cztery razy w tygodniu, natomiast w weekendy rozgrywają mecze kontrolne.

Do tej pory rozegraliśmy trzy mecze sparingowe:

DKS Dobre Miasto - Warmiak Łukta 0:4

DKS Dobre Miasto - Fortuna Gągławki 6:0

DKS Dobre Miasto - Błękitni Pasym 1:6

W najbliższą sobotę nasz zespół rozegra sparing z Łyną Sępopol. Mecz odbędzie się na sztucznej nawierzchni w Bartoszycach.

Pierwszy mecz ligowy w tym roku rozegramy 25/26 marca na wyjeździe z Warmiakiem Łukta.

• Włodar napisał
    Rozwalałem,rozwalam,będę rowalał,pozdrawiam.

• Duży kapsalon napisał
    Ciekawe w jaki sposób niby seniorzy przepadają kasę?! Pomyśl co mówisz gościu

• kibic napisał
    czy jest planowane jakieś walne w najbliższym czasie? z góry dziękuje za informację pozdrawiam wszystkich

• do włodara napisał
    Panie Włodarski nie głupio panu pracować w tym klubie? Bo ja się panu dziwie. Najpierw rozwalić seniorów a teraz rozwalać maluchów i mącić w głowie rodzicom ich? Gdzie się podziali ci co kiedyś stworzyli ten klub? ci na którym to zależało?

• do wielki Pan napisał
    Najwiecej młodzieży z Gminy Dobre Miasto ha ha a gdzie oni mają grać jak to jedyny klub ktory dostaje konkretne wsparcie na młodzież a które przejadaja seniorzy!

• DKS forever napisał
    Nie wiem czemu tutaj gadka jest o dzieciakach którzy sobie radzą świetnie i z organizacją i z graniem mimo braku pieniędzy natomiast czemu nie porozmawiamy o naszych seniorach? Mamy doświadczonego trenera a nie mamy nawet zespołu bo nie mamy kadry nie mamy ludzi do grania! druzyna seniorów ma być wizytówką dla młodych! a my co możemy im pokazać? to że nie zbieramy się na mecze? taka jest przykra prawda trzeba wziac sie w garść i znaleźć ludzi którzy będą grać i jezdzic na mecze bo na razie takich ludzi po prostu nie ma. DKS NIGDY NIE ZGINIE ELOSZKA

• Janek N napisał
    jeszcze ku**a nadejdzie taki dzien ze zrezygnuje ktorys z trenerow i bedziecie blagac o pozostanie bo nikt nie przyjdzie tutaj za taka jalmuzne pozdrawiam normalnych

• wielki pan napisał
    Co za bzdury tu piszecie to aż mi się płakać chce. Zgodzę się z tym że pan Włodarski ma największe pojęcie trenerskie spośród trenerów młodzieżowych w naszym klubie. Ale mamy też dwóch ekstra młodych (młodych!) trenerów którzy są przyszłością tego klubu, mają super podejście do dzieci, szczególnie podziwiam grupę pana Iwaszko gdzie dzieci oraz rodzice są tak zadowoleni z jego postawy, cała grupa wraz z trenerem i rodzicami stali się jedną wielką rodziną (bo o to wszystkim chodzi, to są dzieci przecież, a nie grupa seniorów!) a wisienką na torcie są dobre wyniki (jak na mało doświadczony jego warsztat pracy). Cieszę się że nasz klub to nie tylko seniorzy, seniorzy, seniorzy bla bla bla, fajnie że rozmawiamy też o młodzieży, która w naszym klubie była, jest i będzie! W naszym klubie jak dobrze mi wiadomo, jak mówili mi trenerzy, trenuje najwięcej młodzieży z gminy Dobre Miasto. To sie szanuje moi drodzy.

• do obsertwator napisał
    I jeszcze jedno jeżeli chodzi o Pana Włodarskiego i jego podejście do dziecka jego warsztat trenerski maja się nijak u niżej wymienionej dwójki trenerów. Jest to jedyny trener w klubie, który genialnie prowadzi młodzież i do tego tak naprawdę się nadaje wyśmienicie. Pan Iwaszko mały warsztat ale genialne podejście, pełne zaangażowanie może czasami za dużo krzyczy ale stara się ze wszystkich sił i robi co może mimo rzucanych kłód pod nogi!. O trzecim Panu wolę się nie wypowiadać!

• do obsertwator napisał
    wysokość składki czy jest niska czy wysoka nie gra tu roli ale mianowicie na co powinna być wydana, jeżeli na ubiór dziecka żeby normalnie wyglądał na zawodach i turniejach w których reprezentuje DKS to niech tak będzie. Nikt mi chyba nie powie, że na to żeby trener musiał z tych pieniędzy (składek) jeździć na zawody (mecze ligowe), opłacał sędziów lub kupował sprzęt do treningów! Gdzie tu jest logika się pytam?!

Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości