Gazeta Olsztyńska o meczu z Mrągowią

I KOLEJKA IV LIGI 2014/2015 09.08.2014 | Mrągowia Mrągowo - DKS Dobre Miasto 3:3

Spadkowicz po emocjonującym meczu zremisował z ekipą z Dobrego Miasta. - W pierwszej części mieliśmy przewagę i udokumentowaliśmy to dwoma bramkami - mówi Andrzej Kowalczyk, który debiutował w roli trenera Mrągowii. - Później wkradło się rozluźnienie, no i goście strzelili kontaktowego gola z rzutu karnego. Po zmianie stron do głosu doszedł DKS, który po indywidualnych błędach zdobył jeszcze dwie bramki. Mało tego, goście mieli szanse na podwyższenie prowadzenia, na nasze szczęście ich nie wykorzystali. W końcówce stworzyliśmy trzy sytuacje - jedna zakończyła się powodzeniem: po faulu bramkarza na Pawle Kowalewskim sędzia podyktował rzut karny, a Szymon Nałysnyk zamienił go na bramkę.