Młodzież DKS Dobre Miasto po pierwszych meczach

W dniu 31 marca 2016 roku Młodzicy naszego klubu rozegrali swoje pierwsze mecze turniejowe organizowane przez WMPZN. Trener Łukasz Iwaszko do rozgrywek wystawił dwie drużyny, które dzielnie reprezentowały nasz klub. Pierwszy miniturniej w tym roku wygrał DKS I Dobre Miasto. Drugie miejsce przypadło dla Polonii Lidzbark Warmiński, natomiast trzecie miejsce dla DKS II Dobre Miasto.

Wyniki turnieju:

DKS I Dobre Miasto - DKS II Dobre Miasto 3:0

DKS I Dobre Miasto - Polonia Lidzbark Warmiński 1:0

DKS II Dobre Miasto - Polonia Lidzbark Warmiński 0:3

Mecze były rozgrywane 2x po 15 minut.

Tabela końcowa turnieju:

1. DKS I Dobre Miasto 6 pkt

2. Polonia Lidzbark Warm. 3 pkt

3. DKS II Dobre Miasto 0 pkt

Kolejną grupą młodzieżową, która już rozpoczęła wiosnę są Juniorzy Młodsi DKS Dobre Miasto. W miniony weekend nasi zawodnicy rozegrali już drugi mecz w Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych. DKS przegrał na wyjeździe z Roną Ełk 0:3.

Swoje rozgrywki juniorzy młodsi zainaugurowali 26 marca 2016 roku. W spotkaniu, które odbyło się w Dobrym Mieście podopieczni trenera Michała Włodarskiego ulegli Warmii Olsztyn 0:2

14 kolejka: DKS - Warmia Olsztyn 0:2

15 kolejka: Rona 03 Ełk - DKS 3:0

Trampkarze wiosnę zainaugurują 9 kwietnia. Nasza drużyna zagra na wyjeździe z Pisą Barczewo.

Natomiast Żaki swoje pierwsze mecze rozegrają 14 kwietnia w Bartoszycach.