Młodzież także gra

W najbliższy weekend trzy grupy młodzieżowe DKS Dobre Miasto rozegrają swoje mecze w rozgrywkach WMZPN.

Młodzicy pod opieką trenera Łukasza Iwaszko wybiorą się do Lidzbarka Warmińskiego na mecze z miejscową Polonią. Zespół DKS wystawi dwie drużyny, które będą reprezentować nasze miasto w turnieju. Początek spotkań o godzinie 17 w piątek.

W sobotę juniorzy młodsi trenera Michała Włodarskiego podejmą na własnym boisku Zatokę Braniewo. Mecz I Ligi Wojewódzkiej JM rozpocznie się o godzinie 11 na Stadionie w Dobrym Mieście.

Trampkarze prowadzeni przez trenera Pawła Pietrulewicza zmierzą się z SKS NOVUM II Szczytno. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 17 kwietnia o godzinie 13 na Stadionie w Dobrym Mieście.