NABÓR ROCZNIK 2012 i 2013

NABÓR ROCZNIK 2012 i 2013

WE WRZEŚNIU ZAPRASZAMY PRZEDSZKOLAKÓW DO NASZEJ PIŁKARSKIEJ RODZINY

Już we wrześniu rusza nabór do nowej grupy, która powstanie w DKS Dobre Miasto. Grupa, która będzie składała się z przedszkolaków będzie miała swoją nazwę. To będą Skrzaty!

Zapraszamy wszystkich chłopców urodzonych w 2012 i 2013 roku na treningi do naszego klubu. Wszystkie zajęcia będą prowadzone w formie zabawy! Będziemy skupiać się na wszechstronnym szkoleniu cech motorycznych oraz nauczania prostych czynności z piłką. Z pewnością nie zabraknie pierwszych goli i ogromnej radości.

Pierwszy trening zaplanowany jest na 7 września (piątek) 2018 r. o godz. 16:30. Zajęcia odbędą się na Stadionie Miejskim w Dobrym Mieście.

Każdy młody piłkarz powinien ubrać wygodne buty sportowe oraz strój stosowny do danej pogody.

Po treningu odbędzie się krótkie zebranie z trenerem. Wszyscy rodzice będą mogli porozmawiać z trenerem i zapisać dziecko do naszego klubu.

DLA ZAWODNIKÓW MAMY PEWNĄ NOWOŚĆ!!!

Każdy maluch, który zdecyduje się trenować w naszym klubie dostanie od razu tylko dla siebie strój treningowy (koszulkę DKS + spodenki).

Na treningu będzie obecna nasza klubowa Pani fotograf, która zrobi mnóstwo fantastycznych zdjęć podczas trwania treningu.

W razie pytań prosimy pisać i dzwonić, z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji.

Kontakt: tel. 512-721-606
 

Zdjęcie użytkownika DKS Dobre Miasto.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości