Sparing: DKS - Pisa Barczewo 3:2

W swoim ostatnim sparingu przed inauguracją ligi zawodnicy DKS Dobre Miasto pokonali swojego ligowego rywala Pisę Barczewo 3:2. Do przerwy przegrywaliśmy 0:2, a w ciągu ostatnich 25 minut meczu zdołaliśmy się podnieść i strzelić trzy bramki. Dwa gole strzelił Damian Kowalikowski, a jedną z rzutu karnego po faulu na Patryku Stadnickim zaliczył Rafał Witkowski.

Skład DKS Dobre Miasto: Boryczka - Kowalikowski, Wytrykowski, Wojciechowski, Soszka, Banaszkiewicz, Olszewski, Surmacz, Łuczyński, R.Witkowski, Dalecki oraz P.Stadnicki, Zaleski, Pankiewicz, Pietrulewicz, M.Witkowski

W meczu z powodu kontuzji i spraw prywatnych w meczu nie wystąpili: Kapusta, Małkowski, Sobol, Wilczek, Mackiewicz i Bogdanowicz.