Sparing: Huragan Morąg - DKS 1:0

W ostatnią środę podopieczni Michała Włodarskiego rozegrali sparing z III-ligowym Huraganem Morąg, w którym okazaliśmy się minimalnie słabsi, przegrywając 0:1.

"Przegraliśmy po walce. Do 70 minuty wyglądało to dobrze. Zabrakło troszkę zdrowia i umiejętności. Cieszy fakt, iż zagraliśmy na fajnym boisku z super zespołem. Niedługo startuje liga, w pierwszym meczu zagramy na wyjeździe z Mrągowią Mrągowo, a następnie u siebie z Zatoką Braniewo. W pierwszych pięciu kolejkach czekają nas trzy wyjazdy...do trzech spadkowiczów" - mówił po meczu trener Michał Włodarski.

Skład DKS Dobre Miasto w meczu z Huraganem: Sobol - Kochanowski, Wytrykowski, Wojciechowski, R.Witkowski, Surmacz, Olszewski, Żukowski, Małkowski, Bogdanowicz, Kapusta oraz M.Witkowski, Rogalski, Mackiewicz, Banaszkiewicz, M.Dalecki i trzech zawodników testowanych.