Sparing: SRKiS Danpol Knopin - DKS 0:5

Kolejny mecz sparingowy za nami. Tym razem zmierzyliśmy się z beniaminkiem klasy okręgowej. Podopieczni Michała Włodarskiego pokonali Danpol Knopin 5:0. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Łukasz Bogdanowicz, Paweł Pietrulewicz oraz testowani gracze: dwie Patryk Stadnicki i jedną Damian Rogalski.

SRKiS Danpol Knopin - DKS Dobre Miasto 0:5 (0:0)

0:1 - Łukasz Bogdanowicz (52), 0:2 - Paweł Pietrulewicz (54), 0:3 - Patryk Stadnicki (63), 0:4 - Damian Rogalski (75), 0:5 - Patryk Stadnicki (77)

Skład DKS Dobre Miasto: Boryczka (Sobol 30', Wilczek 70') - Kowalikowski, Wojciechowski, Wytrykowski (K.Wilgocki 78'), M.Witkowski (Soszka 46'), Bogdanowicz (Mackiewicz 63'), Surmacz (Zalewski 71'), Olszewski (Pankiewicz 66'), R.Witkowski (Stadnicki 60'), Małkowski (Rogalski 46'), Dalecki (Pietrulewicz 46')

Zabrakło w meczu Adama Kapusty, Kamila Banaszkiewicza, Andrzeja Łuczyńskiego i Adama Kochanowskiego. Wszystkie nieobecności usprawiedliwione.

Kolejny sparing naszej drużyny już w najbliższą sobotę o godzinie 18 z Warmią Olsztyn, na boisku rywala.

opracował Łukasz Iwaszko