Sparing: Victoria - DKS 0:0

Dnia 19 lipca o godzinie 18 na stadionie w Bartoszycach odbył się mecz kontrolny naszego klubu DKS Dobre Miasto z miejscową Victorią. Zawodnicy Michała Włodarskiego zremisowali ze swoim rywalem ligowym 0:0. Kolejny sparing naszego zespołu już w najbliższą środę 23 lipca o godzinie 18 z beniaminkiem "okręgówki" SRKiS Danpol Knopin. Mecz odbędzie się na boisku przeciwnika.

Stadion Miejski w Bartoszycach, Victoria Bartoszyce - DKS Dobre Miasto 0:0

Skład DKS Dobre Miasto: Belka - Soszka, Wytrykowski, Małkowski, M.Witkowski, R.Witkowski, Surmacz, Kapusta, Banaszkiewicz + 8 zawodników, którzy zgłosili akces gry w naszym klubie.

Z różnych przyczyn w sparingu nie zagrali: Boryczka, Sobol, Wilczek, Bogdanowicz, Żukowski, Kowalikowski, Wojciechowski, Kochanowski i Olszewski.

opracował Łukasz Iwaszko