VI miejsce w Międzynarodowym turnieju NAKI CUP 2015!

W finałach wzięło udział 12 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Nasza drużyna została wylosowana do grupy A. Turniej rozgrywany był na dwóch orlikach w Olsztynie.

W grupie "A" trafiliśmy na pierwszy zespół gospodarzy - Naki I Olsztyn. Kolejnymi zespołami byli: goście z Gdańska, Warszawy, Elbląga oraz Morąga.

wyniki grupowe:
DKS Dobre Miasto - Naki I Olsztyn 1:2
DKS Dobre Miasto - Academy Warszawa 2:0
DKS Dobre Miasto - Concordia Elbląg 1:0
DKS Dobre Miasto - Huragan Morąg 1:1
DKS Dobre Miasto - AS Pomorze Gdańsk 0:0

końcowa tabela w grupie A:
1. Naki I Olsztyn, 15 pkt
2. DKS Dobre Miasto, 8 pkt
3. AS Pomorze Gdańsk, 8 pkt
4. Huragan Morąg, 7 pkt
5. Academy Warszawa, 3 pkt
6. Concordia Elbląg, 0 pkt

do kolejnej fazy turnieju awansowały trzy pierwsze zespoły z każdej z grup

z grupy "A" awans uzyskały następujące zespoły: Naki I Olsztyn, DKS Dobre Miasto, AS Pomorze Gdańsk
z grupy "B" awans uzyskały następujące zespoły: Stomil Olsztyn, Rona Ełk, APN Ostrołęka

W ostatniej części turnieju rozegraliśmy trzy mecze z drużynami, które przeszły z grupy B z pierwszych trzech miejsc. Niestety wszystkie mecze przegraliśmy i to dość minimalnie! W pierwszych dwóch meczach, kiedy to przeważaliśmy nie potrafiliśmy wykorzystać stu procentowych sytuacji, a piłki odbite przez słupki i poprzeczki nie chciały wpaść do siatki. Przeciwnicy stworzyli jedną - dwie akcje, dzięki którym strzelili nam decydującą bramkę. W trzech ostatnich meczach zabrakło nam zdecydowanie siły. W ostatnim meczu turniejowym zostali wpuszczeni rezerwowi zawodnicy, którzy rozegrali najmniej minut w całym turnieju, stąd też wysoka porażka.

wyniki ostatniej części turnieju:

DKS Dobre Miasto - Stomil Olsztyn 0:1
DKS Dobre Miasto - Rona Ełk 0:1
DKS Dobre Miasto - APN Ostrołęka 0:3

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Rona Ełk
2. Naki I Olsztyn
3. Stomil Olsztyn
4. AS Pomorze Gdańsk
5. APN Ostrołęka
6. DKS Dobre Miasto

pozostałe miejsca 7-12 zajęły następujące drużyny:

7...Naki II Olsztyn
Fun Football Academy Warszawa
Huragan Morąg
Concordia Elbląg
Talent Białystok
12...Gedania Gdańsk

Gratulacje dla całego zespołu za wynik, który jest bardzo dobry! Pomimo wielu kontuzji w zespole, nie poddaliśmy się - i walczyliśmy do końca! Jest niestety wielki niedosyt, ponieważ mecze, które przegraliśmy po 0:1 powinniśmy wygrać z zamkniętymi oczami!

Trenerem i opiekunem zespołu był Łukasz Iwaszko.