Wychowankowie zaliczają kolejne występy

Dawid Szymonowicz oraz Oskar Zawada, czyli dwóch wychowanków naszego klubu DKS Dobre Miasto w miniony weekend zaliczyli kolejne występy na boisku.

Oskar Zawada rozegrał całe spotkanie w barwach Twente, który na co dzień występuje w lidze holenderskiej. Jego zespół przegrał u siebie z Feyenoordem 0:1.

Skrót meczu Twente - Feyenoord

Dawid Szymonowicz, który w grudniu 2015 roku opuścił Stomil Olsztyn i przeniósł się do Jagiellonii Białystok, wczoraj pojawił się na boisku w Ekstraklasie w 73 minucie spotkania. Jagiellonia przegrała na wyjeździe z Piastem Gliwice 0:2.

Skrót meczu Piast - Jagiellonia - kliknij

Warto też wspomnieć o kolejnym naszym wychowanku, czyli o Wojciechu Dziemidowiczu, który reprezentuje barwy II-ligowej Olimpii Zambrów. Wojtek jest podstawowym zawodnikiem tej drużyny i zalicza regularne występy w Olimpii. W minioną sobotę Olimpia przegrała z Błękitnymi Stargard Szczeciński 0:2, a Dziemidowicz rozegrał 90 minut.