XVIII kolejka: Warmiak Łukta - DKS Dobre Miasto 2:1

W swoim pierwszym spotkaniu ligowym w nowym roku zawodnicy DKS Dobre Miasto przegrali na wyjeździe z Warmiakiem Łukta 2:1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny w drugiej połowie strzelił z rzutu karnego Rafał Kij (faul na Michale Witkowskim).

Skład DKS Dobre Miasto: Sobol - Surmacz, Jamróz, Bartliński, Zajączkowski, P.Olszewski, Bodalski, Kij, Gawryś, Pietrago, Zaręba oraz Wojnicki, Mackiewicz, Sroka i Witkowski.

Czerwoną kartkę w 90 minucie otrzymał Paweł Zajączkowski.

W związku z tym, iż zespół Start Kozłowo wycofał się z IV ligi, podopieczni Zbigniewa Kieżuna najbliższy weekend mają wolny i rozegrają mecz sparingowy.

Kolejny mecz o ligowe punkty 9 kwietnia o godzinie 16. Czeka nas kolejny wyjazd. Tym razem zespół z Dobrego Miasta wybierze się na wyjazdowe spotkanie z Polonią Pasłęk.