Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
1:1
GKS Błękitni Korona
Tempo Ramsowo Wipsowo
0:2
GLKS Jonkowo
KS Wojciechy
2:2
Burza SRWSiO Słupy
Warmianka Bęsia
0:3
Cresovia Górowo Iławeckie
Reduta Bisztynek
0:5
SRKiS Danpol Knopin
Orzeł Czerwonka
2:2
Pisa II Barczewo
KS Zryw Jedwabno
0:3
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
0:3
KS Wojciechy
SRKiS Danpol Knopin
2:0
KS Zryw Jedwabno
Cresovia Górowo Iławeckie
1:1
Reduta Bisztynek
GKS Błękitni Korona
1:1
GLKS Jonkowo
Pisa II Barczewo
1:1
Tempo Ramsowo Wipsowo
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
0:1
Orzeł Czerwonka
Burza SRWSiO Słupy
0:3
Warmianka Bęsia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
1:0
Pisa II Barczewo
Tempo Ramsowo Wipsowo
2:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
KS Wojciechy
1:0
GKS Błękitni Korona
Warmianka Bęsia
2:2
MZGZ LKS Różnowo
Reduta Bisztynek
2:0
Burza SRWSiO Słupy
Orzeł Czerwonka
0:2
SRKiS Danpol Knopin
KS Zryw Jedwabno
3:2
Cresovia Górowo Iławeckie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
2:1
Reduta Bisztynek
SRKiS Danpol Knopin
4:2
Tempo Ramsowo Wipsowo
Cresovia Górowo Iławeckie
2:0
Orzeł Czerwonka
GKS Błękitni Korona
1:2
Pisa II Barczewo
KS Wojciechy
2:0
Warmianka Bęsia
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
0:1
GLKS Jonkowo
Burza SRWSiO Słupy
2:1
KS Zryw Jedwabno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
2:1
SRKiS Danpol Knopin
Tempo Ramsowo Wipsowo
1:2
Cresovia Górowo Iławeckie
Pisa II Barczewo
5:2
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Warmianka Bęsia
4:1
GKS Błękitni Korona
Reduta Bisztynek
0:2
KS Wojciechy
Orzeł Czerwonka
2:0
Burza SRWSiO Słupy
KS Zryw Jedwabno
1:0
MZGZ LKS Różnowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
4:0
Orzeł Czerwonka
SRKiS Danpol Knopin
2:1
Pisa II Barczewo
Cresovia Górowo Iławeckie
3:5
GLKS Jonkowo
GKS Błękitni Korona
2:2
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Warmianka Bęsia
1:1
Reduta Bisztynek
Burza SRWSiO Słupy
0:3
Tempo Ramsowo Wipsowo
KS Zryw Jedwabno
0:2
KS Wojciechy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
7:0
Burza SRWSiO Słupy
Tempo Ramsowo Wipsowo
2:2
MZGZ LKS Różnowo
Pisa II Barczewo
1:4
Cresovia Górowo Iławeckie
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
2:3
SRKiS Danpol Knopin
Reduta Bisztynek
1:6
GKS Błękitni Korona
Orzeł Czerwonka
2:2
KS Wojciechy
KS Zryw Jedwabno
1:4
Warmianka Bęsia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
1:1
GLKS Jonkowo
Cresovia Górowo Iławeckie
5:0
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
GKS Błękitni Korona
2:3
SRKiS Danpol Knopin
KS Wojciechy
0:1
Tempo Ramsowo Wipsowo
Warmianka Bęsia
1:1
Orzeł Czerwonka
Reduta Bisztynek
4:1
KS Zryw Jedwabno
Burza SRWSiO Słupy
1:5
Pisa II Barczewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
6:0
KS Wojciechy
SRKiS Danpol Knopin
2:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Tempo Ramsowo Wipsowo
2:1
Warmianka Bęsia
Pisa II Barczewo
2:1
MZGZ LKS Różnowo
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
5:0
Burza SRWSiO Słupy
Orzeł Czerwonka
0:0
Reduta Bisztynek
KS Zryw Jedwabno
0:2
GKS Błękitni Korona
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
5:3
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
GKS Błękitni Korona
3:1
Cresovia Górowo Iławeckie
KS Wojciechy
2:2
Pisa II Barczewo
Warmianka Bęsia
0:2
GLKS Jonkowo
Reduta Bisztynek
2:2
Tempo Ramsowo Wipsowo
Burza SRWSiO Słupy
4:2
SRKiS Danpol Knopin
KS Zryw Jedwabno
3:1
Orzeł Czerwonka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
3:1
Reduta Bisztynek
SRKiS Danpol Knopin
2:4
MZGZ LKS Różnowo
Tempo Ramsowo Wipsowo
2:1
KS Zryw Jedwabno
Cresovia Górowo Iławeckie
1:1
Burza SRWSiO Słupy
Pisa II Barczewo
1:3
Warmianka Bęsia
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
2:0
KS Wojciechy
Orzeł Czerwonka
1:7
GKS Błękitni Korona
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
1:0
Cresovia Górowo Iławeckie
GKS Błękitni Korona
3:2
Burza SRWSiO Słupy
KS Wojciechy
1:2
SRKiS Danpol Knopin
Warmianka Bęsia
0:0
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Reduta Bisztynek
3:0
Pisa II Barczewo
Orzeł Czerwonka
0:3
Tempo Ramsowo Wipsowo
KS Zryw Jedwabno
1:4
GLKS Jonkowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
2:0
Orzeł Czerwonka
SRKiS Danpol Knopin
2:0
Warmianka Bęsia
Tempo Ramsowo Wipsowo
1:4
GKS Błękitni Korona
Cresovia Górowo Iławeckie
1:0
KS Wojciechy
Pisa II Barczewo
5:0
KS Zryw Jedwabno
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
4:0
Reduta Bisztynek
Burza SRWSiO Słupy
1:3
MZGZ LKS Różnowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
0:1
Tempo Ramsowo Wipsowo
SRKiS Danpol Knopin
4:3
Reduta Bisztynek
Cresovia Górowo Iławeckie
3:0
Warmianka Bęsia
GKS Błękitni Korona
2:2
MZGZ LKS Różnowo
Pisa II Barczewo
4:1
Orzeł Czerwonka
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
3:1
KS Zryw Jedwabno
Burza SRWSiO Słupy
4:0
KS Wojciechy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Ramsowo Wipsowo
0:3
Pisa II Barczewo
GLKS Jonkowo
3:3
GKS Błękitni Korona
KS Wojciechy
2:1
MZGZ LKS Różnowo
Warmianka Bęsia
2:3
Burza SRWSiO Słupy
Reduta Bisztynek
1:2
Cresovia Górowo Iławeckie
KS Zryw Jedwabno
1:5
SRKiS Danpol Knopin
Orzeł Czerwonka
0:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
1:3
Warmianka Bęsia
Cresovia Górowo Iławeckie
2:1
KS Zryw Jedwabno
GKS Błękitni Korona
4:1
KS Wojciechy
Pisa II Barczewo
3:1
GLKS Jonkowo
Burza SRWSiO Słupy
5:2
Reduta Bisztynek
SRKiS Danpol Knopin
3:0
Orzeł Czerwonka
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
2:3
Tempo Ramsowo Wipsowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
1:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Pisa II Barczewo
2:0
GKS Błękitni Korona
Tempo Ramsowo Wipsowo
1:2
SRKiS Danpol Knopin
Warmianka Bęsia
2:2
KS Wojciechy
Reduta Bisztynek
0:8
MZGZ LKS Różnowo
KS Zryw Jedwabno
2:2
Burza SRWSiO Słupy
Orzeł Czerwonka
1:0
Cresovia Górowo Iławeckie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
3:4
KS Zryw Jedwabno
SRKiS Danpol Knopin
2:1
GLKS Jonkowo
GKS Błękitni Korona
1:1
Warmianka Bęsia
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
5:3
Pisa II Barczewo
Burza SRWSiO Słupy
6:2
Orzeł Czerwonka
Cresovia Górowo Iławeckie
1:3
Tempo Ramsowo Wipsowo
KS Wojciechy
0:1
Reduta Bisztynek
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Ramsowo Wipsowo
2:2
Burza SRWSiO Słupy
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
2:2
GKS Błękitni Korona
Reduta Bisztynek
1:1
Warmianka Bęsia
Pisa II Barczewo
2:2
SRKiS Danpol Knopin
Orzeł Czerwonka
2:1
MZGZ LKS Różnowo
GLKS Jonkowo
4:1
Cresovia Górowo Iławeckie
KS Wojciechy
3:2
KS Zryw Jedwabno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
0:2
Pisa II Barczewo
KS Wojciechy
4:3
Orzeł Czerwonka
MZGZ LKS Różnowo
6:1
Tempo Ramsowo Wipsowo
SRKiS Danpol Knopin
2:0
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Warmianka Bęsia
4:2
KS Zryw Jedwabno
GKS Błękitni Korona
2:0
Reduta Bisztynek
Burza SRWSiO Słupy
2:4
GLKS Jonkowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa II Barczewo
2:0
Burza SRWSiO Słupy
GLKS Jonkowo
3:0
MZGZ LKS Różnowo
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
1:0
Cresovia Górowo Iławeckie
SRKiS Danpol Knopin
2:4
GKS Błękitni Korona
Tempo Ramsowo Wipsowo
7:1
KS Wojciechy
KS Zryw Jedwabno
0:2
Reduta Bisztynek
Orzeł Czerwonka
1:4
Warmianka Bęsia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
0:3
SRKiS Danpol Knopin
KS Wojciechy
2:1
GLKS Jonkowo
MZGZ LKS Różnowo
9:2
Pisa II Barczewo
Warmianka Bęsia
3:0
Tempo Ramsowo Wipsowo
Reduta Bisztynek
3:1
Orzeł Czerwonka
Burza SRWSiO Słupy
3:2
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
GKS Błękitni Korona
4:0
KS Zryw Jedwabno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa II Barczewo
0:2
KS Wojciechy
GLKS Jonkowo
1:3
Warmianka Bęsia
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
1:3
MZGZ LKS Różnowo
Cresovia Górowo Iławeckie
2:3
GKS Błękitni Korona
SRKiS Danpol Knopin
3:1
Burza SRWSiO Słupy
Tempo Ramsowo Wipsowo
0:3
Reduta Bisztynek
Orzeł Czerwonka
0:1
KS Zryw Jedwabno
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wojciechy
1:3
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
MZGZ LKS Różnowo
2:3
SRKiS Danpol Knopin
Warmianka Bęsia
3:1
Pisa II Barczewo
Reduta Bisztynek
2:3
GLKS Jonkowo
KS Zryw Jedwabno
2:1
Tempo Ramsowo Wipsowo
GKS Błękitni Korona
1:3
Orzeł Czerwonka
Burza SRWSiO Słupy
5:0
Cresovia Górowo Iławeckie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa II Barczewo
2:0
Reduta Bisztynek
GLKS Jonkowo
1:2
KS Zryw Jedwabno
Cresovia Górowo Iławeckie
4:2
MZGZ LKS Różnowo
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
5:2
Warmianka Bęsia
SRKiS Danpol Knopin
3:1
KS Wojciechy
Tempo Ramsowo Wipsowo
5:2
Orzeł Czerwonka
Burza SRWSiO Słupy
7:1
GKS Błękitni Korona
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
3:1
Burza SRWSiO Słupy
GKS Błękitni Korona
1:2
Tempo Ramsowo Wipsowo
KS Wojciechy
2:4
Cresovia Górowo Iławeckie
Warmianka Bęsia
2:5
SRKiS Danpol Knopin
Reduta Bisztynek
2:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Orzeł Czerwonka
0:4
GLKS Jonkowo
KS Zryw Jedwabno
1:3
Pisa II Barczewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?