Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
9:3
KS Jonkovia Jonkowo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
6:1
Burza SRWSiO Słupy
GKS Błękitni Korona
4:1
LKS Tyrowo
KS Leśnik Nowe Ramuki
0:7
MKS Jeziorany
LKS Płomień Turznica
4:0
KS Wojciechy
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
1:3
GLKS Jonkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tyrowo
5:1
KS Wojciechy
MKS Jeziorany
7:2
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
GLKS Jonkowo
1:3
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
GKS Błękitni Korona
3:0
KS Leśnik Nowe Ramuki
KS Jonkovia Jonkowo
1:1
LKS Płomień Turznica
MZGZ LKS Różnowo
3:2
Burza SRWSiO Słupy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:5
MKS Jeziorany
MZGZ LKS Różnowo
4:1
GLKS Jonkowo
KS Wojciechy
2:3
KS Jonkovia Jonkowo
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
0:5
GKS Błękitni Korona
KS Leśnik Nowe Ramuki
0:11
LKS Tyrowo
LKS Płomień Turznica
6:1
Burza SRWSiO Słupy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
2:4
LKS Płomień Turznica
LKS Tyrowo
6:2
KS Jonkovia Jonkowo
GKS Błękitni Korona
1:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Burza SRWSiO Słupy
0:2
KS Wojciechy
KS Leśnik Nowe Ramuki
0:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
MKS Jeziorany
0:2
MZGZ LKS Różnowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wojciechy
0:2
GLKS Jonkowo
LKS Płomień Turznica
3:2
MKS Jeziorany
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
7:2
KS Leśnik Nowe Ramuki
KS Jonkovia Jonkowo
0:3
Burza SRWSiO Słupy
MZGZ LKS Różnowo
7:3
GKS Błękitni Korona
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
3:6
LKS Tyrowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
2:1
KS Jonkovia Jonkowo
MKS Jeziorany
3:0
KS Wojciechy
LKS Tyrowo
2:0
Burza SRWSiO Słupy
GKS Błękitni Korona
3:3
LKS Płomień Turznica
KS Leśnik Nowe Ramuki
0:6
MZGZ LKS Różnowo
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
1:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza SRWSiO Słupy
1:4
GLKS Jonkowo
KS Wojciechy
2:2
GKS Błękitni Korona
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:2
LKS Tyrowo
LKS Płomień Turznica
3:0*
KS Leśnik Nowe Ramuki
MZGZ LKS Różnowo
1:0
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
KS Jonkovia Jonkowo
1:5
MKS Jeziorany
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Jeziorany
8:0
Burza SRWSiO Słupy
LKS Tyrowo
1:1
GLKS Jonkowo
GKS Błękitni Korona
4:0
KS Jonkovia Jonkowo
KS Leśnik Nowe Ramuki
2:2
KS Wojciechy
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
2:3
LKS Płomień Turznica
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
0:6
MZGZ LKS Różnowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza SRWSiO Słupy
1:1
GKS Błękitni Korona
MZGZ LKS Różnowo
2:0
LKS Tyrowo
GLKS Jonkowo
2:5
MKS Jeziorany
LKS Płomień Turznica
4:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
KS Wojciechy
2:2
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
KS Jonkovia Jonkowo
0:0
KS Leśnik Nowe Ramuki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:2
KS Wojciechy
MZGZ LKS Różnowo
5:0
LKS Płomień Turznica
LKS Tyrowo
2:5
MKS Jeziorany
GKS Błękitni Korona
1:2
GLKS Jonkowo
KS Leśnik Nowe Ramuki
1:7
Burza SRWSiO Słupy
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
5:1
KS Jonkovia Jonkowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
16:0
KS Leśnik Nowe Ramuki
KS Wojciechy
0:3
MZGZ LKS Różnowo
Burza SRWSiO Słupy
3:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
MKS Jeziorany
1:2
GKS Błękitni Korona
LKS Płomień Turznica
1:1
LKS Tyrowo
KS Jonkovia Jonkowo
0:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
4:0
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
KS Wojciechy
2:3
LKS Płomień Turznica
LKS Tyrowo
1:1
GKS Błękitni Korona
MKS Jeziorany
0:1
KS Leśnik Nowe Ramuki
KS Jonkovia Jonkowo
0:3*
MZGZ LKS Różnowo
Burza SRWSiO Słupy
4:3
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leśnik Nowe Ramuki
1:1
GKS Błękitni Korona
KS Wojciechy
1:6
LKS Tyrowo
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
3:1
MKS Jeziorany
Burza SRWSiO Słupy
0:3
MZGZ LKS Różnowo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:6
GLKS Jonkowo
LKS Płomień Turznica
3:0*
KS Jonkovia Jonkowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
0:0
MZGZ LKS Różnowo
LKS Tyrowo
3:1
KS Leśnik Nowe Ramuki
MKS Jeziorany
1:4
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
GKS Błękitni Korona
1:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
KS Jonkovia Jonkowo
0:3*
KS Wojciechy
Burza SRWSiO Słupy
1:4
LKS Płomień Turznica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
7:0
MKS Jeziorany
KS Wojciechy
1:4
Burza SRWSiO Słupy
LKS Płomień Turznica
2:2
GLKS Jonkowo
KS Jonkovia Jonkowo
0:3*
LKS Tyrowo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:2
GKS Błękitni Korona
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
0:1
KS Leśnik Nowe Ramuki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
1:1
KS Wojciechy
LKS Tyrowo
3:0
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
MKS Jeziorany
6:5
LKS Płomień Turznica
KS Leśnik Nowe Ramuki
0:4
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
GKS Błękitni Korona
2:4
MZGZ LKS Różnowo
Burza SRWSiO Słupy
3:0*
KS Jonkovia Jonkowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
4:0
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
MZGZ LKS Różnowo
8:0
KS Leśnik Nowe Ramuki
KS Wojciechy
3:1
MKS Jeziorany
KS Jonkovia Jonkowo
0:3*
GLKS Jonkowo
Burza SRWSiO Słupy
4:1
LKS Tyrowo
LKS Płomień Turznica
4:1
GKS Błękitni Korona
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
2:2
Burza SRWSiO Słupy
LKS Tyrowo
2:4
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
MKS Jeziorany
3:0*
KS Jonkovia Jonkowo
KS Leśnik Nowe Ramuki
3:2
LKS Płomień Turznica
GKS Błękitni Korona
4:0
KS Wojciechy
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
1:10
MZGZ LKS Różnowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
5:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
GLKS Jonkowo
2:7
LKS Tyrowo
KS Wojciechy
1:0
KS Leśnik Nowe Ramuki
LKS Płomień Turznica
9:0
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
KS Jonkovia Jonkowo
0:3*
GKS Błękitni Korona
Burza SRWSiO Słupy
2:4
MKS Jeziorany
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tyrowo
3:3
MZGZ LKS Różnowo
MKS Jeziorany
2:1
GLKS Jonkowo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:5
LKS Płomień Turznica
KS Leśnik Nowe Ramuki
3:0*
KS Jonkovia Jonkowo
GKS Błękitni Korona
0:2
Burza SRWSiO Słupy
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
3:3
KS Wojciechy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
5:0
GKS Błękitni Korona
MKS Jeziorany
4:3
LKS Tyrowo
LKS Płomień Turznica
0:5
MZGZ LKS Różnowo
KS Wojciechy
2:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
KS Jonkovia Jonkowo
0:3*
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Burza SRWSiO Słupy
1:3
KS Leśnik Nowe Ramuki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
2:0
KS Wojciechy
LKS Tyrowo
4:4
LKS Płomień Turznica
GKS Błękitni Korona
0:4
MKS Jeziorany
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
2:2
Burza SRWSiO Słupy
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
3:0*
KS Jonkovia Jonkowo
KS Leśnik Nowe Ramuki
1:3
GLKS Jonkowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości