zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
4:0
Burza SRWSiO Słupy
GLKS Jonkowo
3:1
KS Leśnik Nowe Ramuki
GKS Błękitni Korona
1:0
KS Wojciechy
KS Zryw Jedwabno
2:1
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
MKS Jeziorany
6:0
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
FC Dajtki Olsztyn
4:1
Warmiak Łukta
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
3:1
Burza SRWSiO Słupy
KS Zryw Jedwabno
1:1
FC Dajtki Olsztyn
KS Leśnik Nowe Ramuki
1:1
GKS Błękitni Korona
Warmiak Łukta
0:5
MKS Jeziorany
KS Wojciechy
2:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
0:2
GLKS Jonkowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
10:1
Warmiak Łukta
GKS Błękitni Korona
6:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
MKS Jeziorany
3:3
KS Zryw Jedwabno
FC Dajtki Olsztyn
6:2
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
Burza SRWSiO Słupy
5:1
KS Wojciechy
KS Leśnik Nowe Ramuki
1:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zryw Jedwabno
3:1
GLKS Jonkowo
FC Dajtki Olsztyn
1:2
MKS Jeziorany
Warmiak Łukta
2:5
GKS Błękitni Korona
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
1:2
KS Wojciechy
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
0:9
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
KS Leśnik Nowe Ramuki
5:1
Burza SRWSiO Słupy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
4:7
FC Dajtki Olsztyn
KS Wojciechy
3:2
KS Leśnik Nowe Ramuki
GKS Błękitni Korona
4:2
KS Zryw Jedwabno
Burza SRWSiO Słupy
3:2
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
6:0
Warmiak Łukta
MKS Jeziorany
1:4
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zryw Jedwabno
0:4
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
MKS Jeziorany
0:1
GLKS Jonkowo
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
4:3
KS Leśnik Nowe Ramuki
FC Dajtki Olsztyn
1:4
GKS Błękitni Korona
Warmiak Łukta
1:3
Burza SRWSiO Słupy
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
2:3
KS Wojciechy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza SRWSiO Słupy
3:2
KS Zryw Jedwabno
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:2
FC Dajtki Olsztyn
GLKS Jonkowo
3:2
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
GKS Błękitni Korona
0:0
MKS Jeziorany
KS Leśnik Nowe Ramuki
3:2
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
KS Wojciechy
5:0
Warmiak Łukta
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
6:1
GKS Błękitni Korona
KS Zryw Jedwabno
1:2
KS Wojciechy
MKS Jeziorany
5:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
4:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
FC Dajtki Olsztyn
4:3
Burza SRWSiO Słupy
Warmiak Łukta
1:2
KS Leśnik Nowe Ramuki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Błękitni Korona
10:2
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
KS Wojciechy
1:3
FC Dajtki Olsztyn
KS Leśnik Nowe Ramuki
1:1
KS Zryw Jedwabno
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
6:3
GLKS Jonkowo
Burza SRWSiO Słupy
1:7
MKS Jeziorany
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
2:0
Warmiak Łukta
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
1:0
Burza SRWSiO Słupy
GKS Błękitni Korona
1:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
KS Zryw Jedwabno
6:4
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
MKS Jeziorany
1:3
KS Wojciechy
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
3:0
Warmiak Łukta
FC Dajtki Olsztyn
4:1
KS Leśnik Nowe Ramuki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza SRWSiO Słupy
2:7
GKS Błękitni Korona
FC Dajtki Olsztyn
15:0
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
KS Leśnik Nowe Ramuki
3:2
MKS Jeziorany
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
5:3
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
Warmiak Łukta
0:9
KS Zryw Jedwabno
KS Wojciechy
2:2
GLKS Jonkowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmiak Łukta
0:1
FC Dajtki Olsztyn
Burza SRWSiO Słupy
2:6
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
KS Wojciechy
1:3
GKS Błękitni Korona
KS Leśnik Nowe Ramuki
1:0
GLKS Jonkowo
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
2:1
KS Zryw Jedwabno
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
1:3
MKS Jeziorany
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
4:2
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
GKS Błękitni Korona
2:1
KS Leśnik Nowe Ramuki
MKS Jeziorany
5:0
Warmiak Łukta
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
3:0
KS Wojciechy
FC Dajtki Olsztyn
5:0
KS Zryw Jedwabno
Burza SRWSiO Słupy
2:2
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
1:5
FC Dajtki Olsztyn
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
4:1
KS Leśnik Nowe Ramuki
Warmiak Łukta
2:4
GLKS Jonkowo
KS Wojciechy
2:1
Burza SRWSiO Słupy
KS Zryw Jedwabno
2:0
MKS Jeziorany
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
0:5
GKS Błękitni Korona
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
3:4
KS Zryw Jedwabno
KS Wojciechy
0:1
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
Burza SRWSiO Słupy
9:2
KS Leśnik Nowe Ramuki
MKS Jeziorany
2:4
FC Dajtki Olsztyn
GKS Błękitni Korona
9:1
Warmiak Łukta
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
10:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Dajtki Olsztyn
4:1
GLKS Jonkowo
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
2:2
MKS Jeziorany
Warmiak Łukta
1:10
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
KS Leśnik Nowe Ramuki
4:0
KS Wojciechy
KS Zryw Jedwabno
1:2
GKS Błękitni Korona
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
2:1
Burza SRWSiO Słupy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
1:2
MKS Jeziorany
Burza SRWSiO Słupy
9:2
Warmiak Łukta
GKS Błękitni Korona
1:3
FC Dajtki Olsztyn
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
7:0
KS Zryw Jedwabno
KS Leśnik Nowe Ramuki
2:2
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
KS Wojciechy
2:2
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmiak Łukta
1:1
KS Wojciechy
FC Dajtki Olsztyn
2:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
3:1
GLKS Jonkowo
MKS Jeziorany
1:3
GKS Błękitni Korona
KS Zryw Jedwabno
2:1
Burza SRWSiO Słupy
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
6:2
KS Leśnik Nowe Ramuki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza SRWSiO Słupy
2:2
FC Dajtki Olsztyn
GKS Błękitni Korona
3:0
GLKS Jonkowo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
3:0
MKS Jeziorany
KS Wojciechy
3:3
KS Zryw Jedwabno
KS Leśnik Nowe Ramuki
1:1
Warmiak Łukta
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
0:0
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Dajtki Olsztyn
3:0
KS Wojciechy
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
4:4
GKS Błękitni Korona
MKS Jeziorany
3:5
Burza SRWSiO Słupy
Warmiak Łukta
3:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
KS Zryw Jedwabno
1:2
KS Leśnik Nowe Ramuki
GLKS Jonkowo
3:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza SRWSiO Słupy
3:1
GLKS Jonkowo
Warmiak Łukta
1:1
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
KS Wojciechy
4:0
MKS Jeziorany
KS Leśnik Nowe Ramuki
0:3
FC Dajtki Olsztyn
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
1:2
KS Zryw Jedwabno
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
6:1
GKS Błękitni Korona
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
3:3
KS Wojciechy
GKS Błękitni Korona
6:2
Burza SRWSiO Słupy
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
2:9
FC Dajtki Olsztyn
KS Zryw Jedwabno
3:0
Warmiak Łukta
MKS Jeziorany
4:1
KS Leśnik Nowe Ramuki
KS Tempo Ramsowo Wipsowo
1:4
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości