Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Dźwierzuty
Pauza
KS Leśnik Nowe Ramuki
2:5
Pisa II Barczewo
Tempo Ramsowo Wipsowo
1:3
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Burza SRWSiO Słupy
2:1
GLKS Jonkowo
MZGZ LKS Różnowo
3:1
GKS Błękitni Korona
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
Pauza
Pisa II Barczewo
1:5
Burza SRWSiO Słupy
KS Leśnik Nowe Ramuki
2:6
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
GKS Dźwierzuty
0:3*
MZGZ LKS Różnowo
GKS Błękitni Korona
1:0
KS Zryw Jedwabno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
Pauza
GLKS Jonkowo
2:1
Pisa II Barczewo
KS Zryw Jedwabno
0:4
GKS Dźwierzuty
Tempo Ramsowo Wipsowo
2:3
GKS Błękitni Korona
Burza SRWSiO Słupy
3:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa II Barczewo
Pauza
GLKS Jonkowo
2:4
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
GKS Dźwierzuty
5:1
Tempo Ramsowo Wipsowo
MZGZ LKS Różnowo
6:0
KS Zryw Jedwabno
GKS Błękitni Korona
7:1
KS Leśnik Nowe Ramuki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zryw Jedwabno
Pauza
Pisa II Barczewo
0:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Tempo Ramsowo Wipsowo
1:1
MZGZ LKS Różnowo
Burza SRWSiO Słupy
1:2
GKS Błękitni Korona
KS Leśnik Nowe Ramuki
2:4
GKS Dźwierzuty
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Pauza
MZGZ LKS Różnowo
4:0
KS Leśnik Nowe Ramuki
KS Zryw Jedwabno
1:2
Tempo Ramsowo Wipsowo
GKS Dźwierzuty
1:1
Burza SRWSiO Słupy
GKS Błękitni Korona
1:0
GLKS Jonkowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Ramsowo Wipsowo
Pauza
Pisa II Barczewo
2:1
GKS Błękitni Korona
GLKS Jonkowo
0:3*
GKS Dźwierzuty
KS Leśnik Nowe Ramuki
2:2
KS Zryw Jedwabno
Burza SRWSiO Słupy
4:2
MZGZ LKS Różnowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
2:2
GLKS Jonkowo
Tempo Ramsowo Wipsowo
4:1
KS Leśnik Nowe Ramuki
KS Zryw Jedwabno
1:4
Burza SRWSiO Słupy
GKS Dźwierzuty
2:1
Pisa II Barczewo
GKS Błękitni Korona
1:2
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leśnik Nowe Ramuki
Pauza
GLKS Jonkowo
5:0
KS Zryw Jedwabno
Pisa II Barczewo
3:2
MZGZ LKS Różnowo
Burza SRWSiO Słupy
3:0
Tempo Ramsowo Wipsowo
GKS Dźwierzuty
7:2
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Błękitni Korona
Pauza
KS Leśnik Nowe Ramuki
2:9
Burza SRWSiO Słupy
MZGZ LKS Różnowo
0:3
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Tempo Ramsowo Wipsowo
2:4
GLKS Jonkowo
KS Zryw Jedwabno
2:1
Pisa II Barczewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza SRWSiO Słupy
Pauza
GLKS Jonkowo
5:0
KS Leśnik Nowe Ramuki
GKS Błękitni Korona
1:3
GKS Dźwierzuty
Pisa II Barczewo
3:2
Tempo Ramsowo Wipsowo
KS Zryw Jedwabno
0:4
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Dźwierzuty
Pauza
GLKS Jonkowo
2:0
Burza SRWSiO Słupy
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
4:0
Tempo Ramsowo Wipsowo
GKS Błękitni Korona
3:3
MZGZ LKS Różnowo
Pisa II Barczewo
2:0
KS Leśnik Nowe Ramuki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
Pauza
KS Zryw Jedwabno
0:3*
GKS Błękitni Korona
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
6:0
KS Leśnik Nowe Ramuki
MZGZ LKS Różnowo
4:2
GKS Dźwierzuty
Burza SRWSiO Słupy
3:4
Pisa II Barczewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
Pauza
GKS Dźwierzuty
3:0*
KS Zryw Jedwabno
Pisa II Barczewo
0:3*
GLKS Jonkowo
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
2:3
Burza SRWSiO Słupy
GKS Błękitni Korona
2:1
Tempo Ramsowo Wipsowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa II Barczewo
Pauza
KS Zryw Jedwabno
0:3*
MZGZ LKS Różnowo
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
2:0
GLKS Jonkowo
Tempo Ramsowo Wipsowo
1:6
GKS Dźwierzuty
KS Leśnik Nowe Ramuki
4:2
GKS Błękitni Korona
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zryw Jedwabno
Pauza
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
8:2
Pisa II Barczewo
MZGZ LKS Różnowo
3:1
Tempo Ramsowo Wipsowo
GKS Dźwierzuty
8:0
KS Leśnik Nowe Ramuki
GKS Błękitni Korona
2:3
Burza SRWSiO Słupy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Ramsowo Wipsowo
3:0*
KS Zryw Jedwabno
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Pauza
GLKS Jonkowo
5:0
GKS Błękitni Korona
KS Leśnik Nowe Ramuki
5:3
MZGZ LKS Różnowo
Burza SRWSiO Słupy
6:0
GKS Dźwierzuty
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Ramsowo Wipsowo
Pauza
KS Zryw Jedwabno
0:3*
KS Leśnik Nowe Ramuki
MZGZ LKS Różnowo
4:2
Burza SRWSiO Słupy
GKS Błękitni Korona
2:1
Pisa II Barczewo
GKS Dźwierzuty
3:1
GLKS Jonkowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza SRWSiO Słupy
3:0*
KS Zryw Jedwabno
GLKS Jonkowo
4:3
MZGZ LKS Różnowo
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
9:0
GKS Błękitni Korona
Pisa II Barczewo
1:0
GKS Dźwierzuty
KS Leśnik Nowe Ramuki
2:2
Tempo Ramsowo Wipsowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zryw Jedwabno
0:3*
GLKS Jonkowo
KS Leśnik Nowe Ramuki
Pauza
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
2:0
GKS Dźwierzuty
MZGZ LKS Różnowo
1:2
Pisa II Barczewo
Tempo Ramsowo Wipsowo
1:2
Burza SRWSiO Słupy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa II Barczewo
3:0*
KS Zryw Jedwabno
GLKS Jonkowo
3:0
Tempo Ramsowo Wipsowo
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
3:2
MZGZ LKS Różnowo
Burza SRWSiO Słupy
7:0
KS Leśnik Nowe Ramuki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza SRWSiO Słupy
Pauza
Tempo Ramsowo Wipsowo
5:3
Pisa II Barczewo
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
3:0*
KS Zryw Jedwabno
KS Leśnik Nowe Ramuki
0:2
GLKS Jonkowo
GKS Dźwierzuty
3:3
GKS Błękitni Korona
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości