Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
0:4
Pisa II Barczewo
MKS Jeziorany
0:1
GKS Dźwierzuty
GKS Błękitni Korona
0:0
Olimpia II Olsztynek
Reduta Bisztynek
1:2
GLKS Jonkowo
Tempo Ramsowo Wipsowo
2:2
Burza SRWSiO Słupy
KS Leśnik Nowe Ramuki
1:2
KS Jonkovia Jonkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Błękitni Korona
2:7
MKS Jeziorany
GKS Dźwierzuty
3:1
MZGZ LKS Różnowo
Olimpia II Olsztynek
1:0
KS Jonkovia Jonkowo
Pisa II Barczewo
1:0
Reduta Bisztynek
Burza SRWSiO Słupy
4:1
KS Leśnik Nowe Ramuki
GLKS Jonkowo
2:1
Tempo Ramsowo Wipsowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Jeziorany
0:3
Olimpia II Olsztynek
Reduta Bisztynek
2:3
GKS Dźwierzuty
MZGZ LKS Różnowo
2:1
GKS Błękitni Korona
Tempo Ramsowo Wipsowo
1:2
Pisa II Barczewo
KS Leśnik Nowe Ramuki
1:6
GLKS Jonkowo
KS Jonkovia Jonkowo
2:1
Burza SRWSiO Słupy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
0:0
KS Jonkovia Jonkowo
GKS Błękitni Korona
5:4
Reduta Bisztynek
MKS Jeziorany
1:1
MZGZ LKS Różnowo
GKS Dźwierzuty
1:1
Tempo Ramsowo Wipsowo
Olimpia II Olsztynek
4:1
Burza SRWSiO Słupy
Pisa II Barczewo
2:2
KS Leśnik Nowe Ramuki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
3:4
Olimpia II Olsztynek
Reduta Bisztynek
2:4
MKS Jeziorany
KS Jonkovia Jonkowo
1:3
Pisa II Barczewo
Tempo Ramsowo Wipsowo
1:1
GKS Błękitni Korona
Burza SRWSiO Słupy
2:1
GLKS Jonkowo
KS Leśnik Nowe Ramuki
3:4
GKS Dźwierzuty
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Błękitni Korona
4:2
KS Leśnik Nowe Ramuki
MKS Jeziorany
6:1
Tempo Ramsowo Wipsowo
GKS Dźwierzuty
3:1
KS Jonkovia Jonkowo
Olimpia II Olsztynek
3:0
GLKS Jonkowo
MZGZ LKS Różnowo
1:1
Reduta Bisztynek
Pisa II Barczewo
3:1
Burza SRWSiO Słupy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
2:5
Pisa II Barczewo
Reduta Bisztynek
2:6
Olimpia II Olsztynek
KS Jonkovia Jonkowo
1:1
GKS Błękitni Korona
Tempo Ramsowo Wipsowo
1:2
MZGZ LKS Różnowo
Burza SRWSiO Słupy
7:3
GKS Dźwierzuty
KS Leśnik Nowe Ramuki
0:0
MKS Jeziorany
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Reduta Bisztynek
3:2
Tempo Ramsowo Wipsowo
MKS Jeziorany
9:1
KS Jonkovia Jonkowo
Olimpia II Olsztynek
0:2
Pisa II Barczewo
GKS Dźwierzuty
0:4
GLKS Jonkowo
MZGZ LKS Różnowo
3:1
KS Leśnik Nowe Ramuki
GKS Błękitni Korona
2:3
Burza SRWSiO Słupy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
2:1
GKS Błękitni Korona
KS Jonkovia Jonkowo
2:5
MZGZ LKS Różnowo
Tempo Ramsowo Wipsowo
0:4
Olimpia II Olsztynek
Pisa II Barczewo
1:2
GKS Dźwierzuty
Burza SRWSiO Słupy
5:2
MKS Jeziorany
KS Leśnik Nowe Ramuki
1:12
Reduta Bisztynek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Błękitni Korona
3:8
Pisa II Barczewo
Reduta Bisztynek
2:2
KS Jonkovia Jonkowo
MKS Jeziorany
1:3
GLKS Jonkowo
Olimpia II Olsztynek
2:5
GKS Dźwierzuty
MZGZ LKS Różnowo
2:3
Burza SRWSiO Słupy
Tempo Ramsowo Wipsowo
3:2
KS Leśnik Nowe Ramuki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
4:2
MZGZ LKS Różnowo
Pisa II Barczewo
3:3
MKS Jeziorany
KS Leśnik Nowe Ramuki
2:7
Olimpia II Olsztynek
GKS Dźwierzuty
2:0
GKS Błękitni Korona
KS Jonkovia Jonkowo
2:2
Tempo Ramsowo Wipsowo
Burza SRWSiO Słupy
3:4
Reduta Bisztynek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
1:0
Reduta Bisztynek
Pisa II Barczewo
3:1
MZGZ LKS Różnowo
GKS Dźwierzuty
2:0
MKS Jeziorany
Olimpia II Olsztynek
7:1
GKS Błękitni Korona
Burza SRWSiO Słupy
0:3*
Tempo Ramsowo Wipsowo
KS Jonkovia Jonkowo
4:1
KS Leśnik Nowe Ramuki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Jonkovia Jonkowo
1:5
Olimpia II Olsztynek
MZGZ LKS Różnowo
0:6
GKS Dźwierzuty
Tempo Ramsowo Wipsowo
0:4
GLKS Jonkowo
Reduta Bisztynek
3:1
Pisa II Barczewo
KS Leśnik Nowe Ramuki
2:7
Burza SRWSiO Słupy
MKS Jeziorany
3:0
GKS Błękitni Korona
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
8:1
KS Leśnik Nowe Ramuki
Pisa II Barczewo
2:2
Tempo Ramsowo Wipsowo
Burza SRWSiO Słupy
3:1
KS Jonkovia Jonkowo
GKS Dźwierzuty
1:0
Reduta Bisztynek
GKS Błękitni Korona
0:8
MZGZ LKS Różnowo
Olimpia II Olsztynek
2:0
MKS Jeziorany
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
3:2
MKS Jeziorany
Tempo Ramsowo Wipsowo
1:4
GKS Dźwierzuty
Reduta Bisztynek
4:1
GKS Błękitni Korona
Burza SRWSiO Słupy
6:0
Olimpia II Olsztynek
KS Jonkovia Jonkowo
2:1
GLKS Jonkowo
KS Leśnik Nowe Ramuki
2:5
Pisa II Barczewo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
3:1
Burza SRWSiO Słupy
Pisa II Barczewo
2:1
KS Jonkovia Jonkowo
GKS Dźwierzuty
7:1
KS Leśnik Nowe Ramuki
GKS Błękitni Korona
3:1
Tempo Ramsowo Wipsowo
MKS Jeziorany
1:1
Reduta Bisztynek
Olimpia II Olsztynek
3:2
MZGZ LKS Różnowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
7:2
Olimpia II Olsztynek
Tempo Ramsowo Wipsowo
0:1
MKS Jeziorany
Reduta Bisztynek
0:5
MZGZ LKS Różnowo
Burza SRWSiO Słupy
0:2
Pisa II Barczewo
KS Leśnik Nowe Ramuki
2:2
GKS Błękitni Korona
KS Jonkovia Jonkowo
0:3
GKS Dźwierzuty
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Olsztynek
2:3
Reduta Bisztynek
Pisa II Barczewo
0:1
GLKS Jonkowo
GKS Dźwierzuty
1:0
Burza SRWSiO Słupy
GKS Błękitni Korona
3:1
KS Jonkovia Jonkowo
MKS Jeziorany
7:3
KS Leśnik Nowe Ramuki
MZGZ LKS Różnowo
3:1
Tempo Ramsowo Wipsowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
3:1
GKS Dźwierzuty
Tempo Ramsowo Wipsowo
3:4
Reduta Bisztynek
Pisa II Barczewo
2:1
Olimpia II Olsztynek
Burza SRWSiO Słupy
10:4
GKS Błękitni Korona
KS Jonkovia Jonkowo
5:2
MKS Jeziorany
KS Leśnik Nowe Ramuki
1:10
MZGZ LKS Różnowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Reduta Bisztynek
8:2
KS Leśnik Nowe Ramuki
GKS Dźwierzuty
2:2
Pisa II Barczewo
GKS Błękitni Korona
0:4
GLKS Jonkowo
Olimpia II Olsztynek
2:0
Tempo Ramsowo Wipsowo
MZGZ LKS Różnowo
3:1
KS Jonkovia Jonkowo
MKS Jeziorany
2:2
Burza SRWSiO Słupy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
0:4
MKS Jeziorany
Pisa II Barczewo
5:1
GKS Błękitni Korona
GKS Dźwierzuty
3:0
Olimpia II Olsztynek
KS Jonkovia Jonkowo
2:2
Reduta Bisztynek
KS Leśnik Nowe Ramuki
2:0
Tempo Ramsowo Wipsowo
Burza SRWSiO Słupy
2:8
MZGZ LKS Różnowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
5:0
GLKS Jonkowo
Tempo Ramsowo Wipsowo
0:2
KS Jonkovia Jonkowo
GKS Błękitni Korona
0:4
GKS Dźwierzuty
Reduta Bisztynek
1:3
Burza SRWSiO Słupy
MKS Jeziorany
3:4
Pisa II Barczewo
Olimpia II Olsztynek
3:2
KS Leśnik Nowe Ramuki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości