Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Ostróda
1:3
Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo
0:3
SKS Szczytno
KKS Warmia Olsztyn
0:1
MLKS Motor Lubawa
UKS Naki II Olsztyn
1:0
BKS Tęcza Biskupiec
DKS Dobre Miasto
1:1
KS Finishparkiet NML
UKS Rona 03 Ełk
0:4
ZKS Olimpia Elbląg 2001
KS Mazur Pisz
3:1
MKS Ełk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mazur Pisz
2:2
UKS Rona 03 Ełk
MKS Ełk
4:2
Mrągowia Mrągowo
MLKS Motor Lubawa
1:1
AP Ostróda
SKS Szczytno
0:1
KKS Warmia Olsztyn
Concordia Elbląg
1:1
UKS Naki II Olsztyn
BKS Tęcza Biskupiec
1:1
DKS Dobre Miasto
ZKS Olimpia Elbląg 2001
1:2
KS Finishparkiet NML
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Ostróda
2:3
SKS Szczytno
Mrągowia Mrągowo
0:1
KS Mazur Pisz
KS Finishparkiet NML
1:0
UKS Rona 03 Ełk
UKS Naki II Olsztyn
2:1
MLKS Motor Lubawa
KKS Warmia Olsztyn
2:0
MKS Ełk
DKS Dobre Miasto
2:2
Concordia Elbląg
ZKS Olimpia Elbląg 2001
2:3
BKS Tęcza Biskupiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ełk
1:0
AP Ostróda
Mrągowia Mrągowo
1:5
UKS Rona 03 Ełk
KS Mazur Pisz
2:2
KKS Warmia Olsztyn
MLKS Motor Lubawa
5:3
DKS Dobre Miasto
Concordia Elbląg
3:2
ZKS Olimpia Elbląg 2001
KS Finishparkiet NML
2:0
BKS Tęcza Biskupiec
SKS Szczytno
1:2
UKS Naki II Olsztyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Ostróda
2:1
KS Mazur Pisz
UKS Rona 03 Ełk
2:1
BKS Tęcza Biskupiec
KKS Warmia Olsztyn
3:1
Mrągowia Mrągowo
UKS Naki II Olsztyn
3:0
MKS Ełk
KS Finishparkiet NML
3:1
Concordia Elbląg
DKS Dobre Miasto
6:0
SKS Szczytno
ZKS Olimpia Elbląg 2001
2:0
MLKS Motor Lubawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
5:1
BKS Tęcza Biskupiec
MKS Ełk
4:1
DKS Dobre Miasto
Mrągowia Mrągowo
5:3
AP Ostróda
KS Mazur Pisz
0:2
UKS Naki II Olsztyn
SKS Szczytno
2:2
ZKS Olimpia Elbląg 2001
MLKS Motor Lubawa
2:2
KS Finishparkiet NML
KKS Warmia Olsztyn
3:0
UKS Rona 03 Ełk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Ostróda
1:0
KKS Warmia Olsztyn
ZKS Olimpia Elbląg 2001
3:1
MKS Ełk
KS Finishparkiet NML
6:1
SKS Szczytno
UKS Rona 03 Ełk
0:3*
Concordia Elbląg
UKS Naki II Olsztyn
4:0
Mrągowia Mrągowo
DKS Dobre Miasto
8:1
KS Mazur Pisz
BKS Tęcza Biskupiec
2:3
MLKS Motor Lubawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ełk
0:3
KS Finishparkiet NML
AP Ostróda
1:5
UKS Rona 03 Ełk
Mrągowia Mrągowo
1:3
DKS Dobre Miasto
KS Mazur Pisz
1:4
ZKS Olimpia Elbląg 2001
SKS Szczytno
3:2
BKS Tęcza Biskupiec
MLKS Motor Lubawa
3:1
Concordia Elbląg
KKS Warmia Olsztyn
0:0
UKS Naki II Olsztyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Warmia Olsztyn
2:0
DKS Dobre Miasto
Concordia Elbląg
0:4
SKS Szczytno
KS Finishparkiet NML
5:1
KS Mazur Pisz
ZKS Olimpia Elbląg 2001
2:0
Mrągowia Mrągowo
UKS Naki II Olsztyn
2:0
AP Ostróda
BKS Tęcza Biskupiec
2:5
MKS Ełk
UKS Rona 03 Ełk
2:10
MLKS Motor Lubawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Ostróda
0:3
DKS Dobre Miasto
UKS Naki II Olsztyn
5:0
UKS Rona 03 Ełk
MKS Ełk
3:6
Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo
3:1
KS Finishparkiet NML
SKS Szczytno
4:2
MLKS Motor Lubawa
ZKS Olimpia Elbląg 2001
0:2
KKS Warmia Olsztyn
BKS Tęcza Biskupiec
3:0
KS Mazur Pisz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Naki II Olsztyn
4:1
DKS Dobre Miasto
KS Finishparkiet NML
3:1
KKS Warmia Olsztyn
KS Mazur Pisz
4:0
Concordia Elbląg
UKS Rona 03 Ełk
2:10
SKS Szczytno
BKS Tęcza Biskupiec
2:0
Mrągowia Mrągowo
MLKS Motor Lubawa
2:1
MKS Ełk
ZKS Olimpia Elbląg 2001
6:2
AP Ostróda
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Finishparkiet NML
2:2
AP Ostróda
Concordia Elbląg
2:2
Mrągowia Mrągowo
MKS Ełk
5:1
SKS Szczytno
KKS Warmia Olsztyn
1:0
BKS Tęcza Biskupiec
KS Mazur Pisz
1:4
MLKS Motor Lubawa
UKS Naki II Olsztyn
0:7
ZKS Olimpia Elbląg 2001
UKS Rona 03 Ełk
2:6
DKS Dobre Miasto
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:2
KKS Warmia Olsztyn
UKS Rona 03 Ełk
2:3
MKS Ełk
KS Finishparkiet NML
- : -
UKS Naki II Olsztyn
SKS Szczytno
2:2
KS Mazur Pisz
MLKS Motor Lubawa
5:0
Mrągowia Mrągowo
DKS Dobre Miasto
3:2
ZKS Olimpia Elbląg 2001
BKS Tęcza Biskupiec
0:3
AP Ostróda
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?