zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
1:1
GSZS Delfin Rybno
Dąb Kadyny
6:1
GKS Stawiguda
Polonia Iłowo
2:4
Kormoran Zwierzewo
LKS Płomień Turznica
6:5
Polonia Pasłęk
Osa Ząbrowo
2:2
Olimpia Olsztynek
ITS Jeziorak Iława
6:2
Radomniak Radomno
Orzeł Janowiec Kościelny
1:3
Fortuna Gągławki
Huragan II Morąg
4:2
Ewingi Zalewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
11:0
Osa Ząbrowo
Ewingi Zalewo
2:2
Dąb Kadyny
Olimpia Olsztynek
4:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Radomniak Radomno
3:2
Czarni Rudzienice
GKS Stawiguda
0:3
ITS Jeziorak Iława
Polonia Pasłęk
1:0
Fortuna Gągławki
Kormoran Zwierzewo
1:5
Huragan II Morąg
LKS Płomień Turznica
2:2
Polonia Iłowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kadyny
0:1
Kormoran Zwierzewo
Polonia Iłowo
6:2
Polonia Pasłęk
ITS Jeziorak Iława
5:0
Ewingi Zalewo
Huragan II Morąg
4:0
LKS Płomień Turznica
Czarni Rudzienice
2:2
GKS Stawiguda
Osa Ząbrowo
2:0
Radomniak Radomno
Orzeł Janowiec Kościelny
0:0
GSZS Delfin Rybno
Fortuna Gągławki
0:3
Olimpia Olsztynek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
5:3
Fortuna Gągławki
GKS Stawiguda
0:2
Osa Ząbrowo
Ewingi Zalewo
3:2
Czarni Rudzienice
Polonia Iłowo
3:0
Huragan II Morąg
Radomniak Radomno
1:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Kormoran Zwierzewo
0:0
ITS Jeziorak Iława
LKS Płomień Turznica
4:3
Dąb Kadyny
Polonia Pasłęk
4:2
Olimpia Olsztynek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Gągławki
1:3
Radomniak Radomno
Czarni Rudzienice
2:1
Kormoran Zwierzewo
Osa Ząbrowo
1:1
Ewingi Zalewo
Olimpia Olsztynek
2:2
GSZS Delfin Rybno
Dąb Kadyny
6:1
Polonia Iłowo
Orzeł Janowiec Kościelny
2:3
GKS Stawiguda
ITS Jeziorak Iława
4:0
LKS Płomień Turznica
Huragan II Morąg
4:1
Polonia Pasłęk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
0:1
ITS Jeziorak Iława
Ewingi Zalewo
0:1
Orzeł Janowiec Kościelny
Radomniak Radomno
1:6
Olimpia Olsztynek
GKS Stawiguda
6:1
Fortuna Gągławki
Polonia Pasłęk
1:0
GSZS Delfin Rybno
Kormoran Zwierzewo
5:2
Osa Ząbrowo
LKS Płomień Turznica
5:2
Czarni Rudzienice
Huragan II Morąg
0:1
Dąb Kadyny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
2:1
Polonia Iłowo
GSZS Delfin Rybno
14:4
Radomniak Radomno
Olimpia Olsztynek
4:1
GKS Stawiguda
Fortuna Gągławki
1:2
Ewingi Zalewo
Osa Ząbrowo
1:4
LKS Płomień Turznica
Dąb Kadyny
2:3
Polonia Pasłęk
ITS Jeziorak Iława
4:2
Huragan II Morąg
Orzeł Janowiec Kościelny
4:2
Kormoran Zwierzewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
0:2
Osa Ząbrowo
GKS Stawiguda
1:0
GSZS Delfin Rybno
Kormoran Zwierzewo
3:2
Fortuna Gągławki
LKS Płomień Turznica
1:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Huragan II Morąg
3:0
Czarni Rudzienice
Ewingi Zalewo
1:3
Olimpia Olsztynek
Dąb Kadyny
1:5
ITS Jeziorak Iława
Polonia Pasłęk
3:2
Radomniak Radomno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
3:4
Dąb Kadyny
Osa Ząbrowo
2:0
Huragan II Morąg
GSZS Delfin Rybno
9:1
Ewingi Zalewo
Olimpia Olsztynek
2:1
Kormoran Zwierzewo
Radomniak Radomno
5:0
GKS Stawiguda
Fortuna Gągławki
1:4
LKS Płomień Turznica
ITS Jeziorak Iława
1:0
Polonia Pasłęk
Orzeł Janowiec Kościelny
2:2
Polonia Iłowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ewingi Zalewo
4:1
Radomniak Radomno
Dąb Kadyny
2:1
Osa Ząbrowo
Polonia Iłowo
4:0
Fortuna Gągławki
Polonia Pasłęk
4:1
GKS Stawiguda
Kormoran Zwierzewo
0:7
GSZS Delfin Rybno
LKS Płomień Turznica
2:2
Olimpia Olsztynek
ITS Jeziorak Iława
2:0
Czarni Rudzienice
Huragan II Morąg
2:1
Orzeł Janowiec Kościelny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
2:3
Polonia Pasłęk
Osa Ząbrowo
0:5
ITS Jeziorak Iława
GSZS Delfin Rybno
8:0
LKS Płomień Turznica
Olimpia Olsztynek
1:1
Polonia Iłowo
Radomniak Radomno
4:2
Kormoran Zwierzewo
GKS Stawiguda
0:3
Ewingi Zalewo
Fortuna Gągławki
2:4
Huragan II Morąg
Orzeł Janowiec Kościelny
2:3
Dąb Kadyny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
1:2
Osa Ząbrowo
Dąb Kadyny
5:1
Fortuna Gągławki
Polonia Iłowo
3:3
GSZS Delfin Rybno
Polonia Pasłęk
0:1
Ewingi Zalewo
Kormoran Zwierzewo
5:4
GKS Stawiguda
LKS Płomień Turznica
4:1
Radomniak Radomno
ITS Jeziorak Iława
8:0
Orzeł Janowiec Kościelny
Huragan II Morąg
1:2
Olimpia Olsztynek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
2:3
Polonia Pasłęk
GSZS Delfin Rybno
2:1
Huragan II Morąg
Ewingi Zalewo
3:1
Kormoran Zwierzewo
Olimpia Olsztynek
2:1
Dąb Kadyny
Radomniak Radomno
3:2
Polonia Iłowo
GKS Stawiguda
2:3
LKS Płomień Turznica
Fortuna Gągławki
1:3
ITS Jeziorak Iława
Orzeł Janowiec Kościelny
2:2
Czarni Rudzienice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
2:4
Orzeł Janowiec Kościelny
Czarni Rudzienice
0:1
Fortuna Gągławki
Dąb Kadyny
3:1
GSZS Delfin Rybno
Polonia Iłowo
4:1
GKS Stawiguda
Polonia Pasłęk
0:3
Kormoran Zwierzewo
ITS Jeziorak Iława
3:1
Olimpia Olsztynek
LKS Płomień Turznica
0:2
Ewingi Zalewo
Huragan II Morąg
2:2
Radomniak Radomno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
0:3
ITS Jeziorak Iława
Ewingi Zalewo
3:0
Polonia Iłowo
Olimpia Olsztynek
5:0
Czarni Rudzienice
Radomniak Radomno
2:3
Dąb Kadyny
GKS Stawiguda
5:2
Huragan II Morąg
Kormoran Zwierzewo
1:1
LKS Płomień Turznica
Fortuna Gągławki
3:1
Osa Ząbrowo
Orzeł Janowiec Kościelny
7:1
Polonia Pasłęk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Ewingi Zalewo
4:1
Huragan II Morąg
Olimpia Olsztynek
11:0
Osa Ząbrowo
Radomniak Radomno
0:2
ITS Jeziorak Iława
GKS Stawiguda
4:3
Dąb Kadyny
Polonia Pasłęk
7:3
LKS Płomień Turznica
Kormoran Zwierzewo
1:3
Polonia Iłowo
Fortuna Gągławki
3:0
Orzeł Janowiec Kościelny
GSZS Delfin Rybno
1:1
Czarni Rudzienice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
5:1
GSZS Delfin Rybno
Dąb Kadyny
3:2
Ewingi Zalewo
Orzeł Janowiec Kościelny
2:2
Olimpia Olsztynek
Polonia Iłowo
6:0
LKS Płomień Turznica
Fortuna Gągławki
2:2
Polonia Pasłęk
ITS Jeziorak Iława
3:0
GKS Stawiguda
Huragan II Morąg
0:3
Kormoran Zwierzewo
Czarni Rudzienice
5:3
Radomniak Radomno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
4:0
Orzeł Janowiec Kościelny
Ewingi Zalewo
0:4
ITS Jeziorak Iława
Olimpia Olsztynek
1:1
Fortuna Gągławki
Radomniak Radomno
2:0
Osa Ząbrowo
Polonia Pasłęk
1:2
Polonia Iłowo
Kormoran Zwierzewo
1:3
Dąb Kadyny
LKS Płomień Turznica
1:7
Huragan II Morąg
GKS Stawiguda
3:3
Czarni Rudzienice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
2:1
GKS Stawiguda
Olimpia Olsztynek
2:0
Polonia Pasłęk
Dąb Kadyny
3:1
LKS Płomień Turznica
Orzeł Janowiec Kościelny
1:5
Radomniak Radomno
Fortuna Gągławki
1:2
GSZS Delfin Rybno
ITS Jeziorak Iława
6:0
Kormoran Zwierzewo
Huragan II Morąg
2:1
Polonia Iłowo
Czarni Rudzienice
1:1
Ewingi Zalewo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
2:0
Olimpia Olsztynek
Ewingi Zalewo
2:1
Osa Ząbrowo
Polonia Iłowo
0:3
Dąb Kadyny
Radomniak Radomno
4:2
Fortuna Gągławki
GKS Stawiguda
2:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Polonia Pasłęk
2:1
Huragan II Morąg
LKS Płomień Turznica
1:6
ITS Jeziorak Iława
Kormoran Zwierzewo
2:2
Czarni Rudzienice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
1:1
Kormoran Zwierzewo
GSZS Delfin Rybno
5:0
Polonia Pasłęk
Olimpia Olsztynek
3:2
Radomniak Radomno
Dąb Kadyny
1:2
Huragan II Morąg
Orzeł Janowiec Kościelny
0:1
Ewingi Zalewo
Fortuna Gągławki
0:1
GKS Stawiguda
ITS Jeziorak Iława
6:0
Polonia Iłowo
Czarni Rudzienice
1:2
LKS Płomień Turznica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
5:2
Czarni Rudzienice
Kormoran Zwierzewo
0:2
Orzeł Janowiec Kościelny
LKS Płomień Turznica
2:3
Osa Ząbrowo
Ewingi Zalewo
0:1
Fortuna Gągławki
Radomniak Radomno
2:6
GSZS Delfin Rybno
GKS Stawiguda
1:2
Olimpia Olsztynek
Polonia Pasłęk
3:2
Dąb Kadyny
Huragan II Morąg
2:2
ITS Jeziorak Iława
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
6:1
GKS Stawiguda
Fortuna Gągławki
0:1
Kormoran Zwierzewo
Czarni Rudzienice
4:0
Huragan II Morąg
Osa Ząbrowo
2:2
Polonia Iłowo
Olimpia Olsztynek
1:2
Ewingi Zalewo
Radomniak Radomno
0:1
Polonia Pasłęk
ITS Jeziorak Iława
2:1
Dąb Kadyny
Orzeł Janowiec Kościelny
2:2
LKS Płomień Turznica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
0:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Ewingi Zalewo
8:3
GSZS Delfin Rybno
Dąb Kadyny
0:2
Czarni Rudzienice
GKS Stawiguda
5:1
Radomniak Radomno
Polonia Pasłęk
0:1
ITS Jeziorak Iława
Kormoran Zwierzewo
2:0
Olimpia Olsztynek
Huragan II Morąg
2:0
Osa Ząbrowo
LKS Płomień Turznica
7:1
Fortuna Gągławki
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
2:0
Kormoran Zwierzewo
Fortuna Gągławki
2:1
Polonia Iłowo
Czarni Rudzienice
2:7
ITS Jeziorak Iława
Osa Ząbrowo
1:5
Dąb Kadyny
Olimpia Olsztynek
0:3*
LKS Płomień Turznica
Radomniak Radomno
0:1
Ewingi Zalewo
GKS Stawiguda
1:1
Polonia Pasłęk
Orzeł Janowiec Kościelny
0:3
Huragan II Morąg
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ewingi Zalewo
1:2
GKS Stawiguda
Olimpia Olsztynek
5:0
Polonia Iłowo
Dąb Kadyny
0:3
Orzeł Janowiec Kościelny
Polonia Pasłęk
4:0
Czarni Rudzienice
Kormoran Zwierzewo
3:3
Radomniak Radomno
LKS Płomień Turznica
0:5
GSZS Delfin Rybno
ITS Jeziorak Iława
11:0
Osa Ząbrowo
Huragan II Morąg
5:1
Fortuna Gągławki
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
1:4
Czarni Rudzienice
GSZS Delfin Rybno
0:1
Polonia Iłowo
Ewingi Zalewo
2:4
Polonia Pasłęk
Olimpia Olsztynek
0:4
Huragan II Morąg
Orzeł Janowiec Kościelny
2:0
ITS Jeziorak Iława
Radomniak Radomno
3:1
LKS Płomień Turznica
GKS Stawiguda
4:2
Kormoran Zwierzewo
Fortuna Gągławki
4:2
Dąb Kadyny
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
2:0
Orzeł Janowiec Kościelny
Dąb Kadyny
2:4
Olimpia Olsztynek
Polonia Iłowo
1:1
Radomniak Radomno
Polonia Pasłęk
6:2
Osa Ząbrowo
Kormoran Zwierzewo
2:0
Ewingi Zalewo
LKS Płomień Turznica
2:2
GKS Stawiguda
ITS Jeziorak Iława
6:0
Fortuna Gągławki
Huragan II Morąg
1:0
GSZS Delfin Rybno
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
6:1
Dąb Kadyny
Ewingi Zalewo
2:2
LKS Płomień Turznica
Olimpia Olsztynek
1:1
ITS Jeziorak Iława
Orzeł Janowiec Kościelny
4:2
Osa Ząbrowo
Radomniak Radomno
2:2
Huragan II Morąg
GKS Stawiguda
1:0
Polonia Iłowo
Kormoran Zwierzewo
4:1
Polonia Pasłęk
Fortuna Gągławki
0:1
Czarni Rudzienice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
0:3
Olimpia Olsztynek
Osa Ząbrowo
3:4
Fortuna Gągławki
Dąb Kadyny
0:2
Radomniak Radomno
Polonia Iłowo
2:6
Ewingi Zalewo
Polonia Pasłęk
2:0
Orzeł Janowiec Kościelny
LKS Płomień Turznica
1:1
Kormoran Zwierzewo
ITS Jeziorak Iława
6:3
GSZS Delfin Rybno
Huragan II Morąg
2:8
GKS Stawiguda
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości