Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS Dobre Miasto
Pauza
MKS Ełk
0:5
KKS Warmia Olsztyn
ZKS Olimpia Elbląg 2001
11:0
SKS Szczytno
ITS Jeziorak Iława
2:1
UKS Naki II Olsztyn
MLKS Motor Lubawa
0:2
ZKS II Olimpia II Elbląg
UKS Rona 03 Ełk
3:1
Stomil Olsztyn
Concordia Elbląg
0:2
AP Ostróda
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS II Olimpia II Elbląg
Pauza
SKS Szczytno
3:0
Concordia Elbląg
UKS Naki II Olsztyn
4:0
MLKS Motor Lubawa
AP Ostróda
2:2
UKS Rona 03 Ełk
KKS Warmia Olsztyn
1:1
ITS Jeziorak Iława
Stomil Olsztyn
1:0
MKS Ełk
DKS Dobre Miasto
0:14
ZKS Olimpia Elbląg 2001
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Olimpia Elbląg 2001
Pauza
MKS Ełk
3:3
AP Ostróda
ITS Jeziorak Iława
1:3
Stomil Olsztyn
UKS Rona 03 Ełk
8:0
SKS Szczytno
Concordia Elbląg
8:1
DKS Dobre Miasto
ZKS II Olimpia II Elbląg
4:1
UKS Naki II Olsztyn
MLKS Motor Lubawa
0:0
KKS Warmia Olsztyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Naki II Olsztyn
Pauza
SKS Szczytno
2:1
MKS Ełk
DKS Dobre Miasto
0:8
UKS Rona 03 Ełk
AP Ostróda
3:1
ITS Jeziorak Iława
ZKS Olimpia Elbląg 2001
5:1
Concordia Elbląg
KKS Warmia Olsztyn
3:0
ZKS II Olimpia II Elbląg
Stomil Olsztyn
0:3
MLKS Motor Lubawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
Pauza
MKS Ełk
2:0
DKS Dobre Miasto
ITS Jeziorak Iława
0:1
SKS Szczytno
UKS Rona 03 Ełk
2:2
ZKS Olimpia Elbląg 2001
UKS Naki II Olsztyn
0:4
KKS Warmia Olsztyn
ZKS II Olimpia II Elbląg
2:0
Stomil Olsztyn
MLKS Motor Lubawa
2:5
AP Ostróda
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Warmia Olsztyn
Pauza
DKS Dobre Miasto
0:5
ITS Jeziorak Iława
Concordia Elbląg
1:4
UKS Rona 03 Ełk
SKS Szczytno
1:1
MLKS Motor Lubawa
AP Ostróda
5:2
ZKS II Olimpia II Elbląg
ZKS Olimpia Elbląg 2001
5:0
MKS Ełk
Stomil Olsztyn
3:4
UKS Naki II Olsztyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Rona 03 Ełk
Pauza
MKS Ełk
2:0
Concordia Elbląg
KKS Warmia Olsztyn
5:1
Stomil Olsztyn
UKS Naki II Olsztyn
2:5
AP Ostróda
ZKS II Olimpia II Elbląg
3:0
SKS Szczytno
MLKS Motor Lubawa
3:2
DKS Dobre Miasto
ITS Jeziorak Iława
0:5
ZKS Olimpia Elbląg 2001
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
Pauza
Concordia Elbląg
4:0
ITS Jeziorak Iława
SKS Szczytno
0:3
UKS Naki II Olsztyn
AP Ostróda
1:4
KKS Warmia Olsztyn
UKS Rona 03 Ełk
4:2
MKS Ełk
DKS Dobre Miasto
1:5
ZKS II Olimpia II Elbląg
ZKS Olimpia Elbląg 2001
2:0
MLKS Motor Lubawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ełk
Pauza
ZKS II Olimpia II Elbląg
0:3
ZKS Olimpia Elbląg 2001
MLKS Motor Lubawa
0:3
Concordia Elbląg
ITS Jeziorak Iława
1:3
UKS Rona 03 Ełk
KKS Warmia Olsztyn
3:2
SKS Szczytno
UKS Naki II Olsztyn
3:0
DKS Dobre Miasto
Stomil Olsztyn
4:2
AP Ostróda
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Ostróda
Pauza
Concordia Elbląg
1:0
ZKS II Olimpia II Elbląg
MKS Ełk
0:1
ITS Jeziorak Iława
SKS Szczytno
3:2
Stomil Olsztyn
UKS Rona 03 Ełk
5:0
MLKS Motor Lubawa
DKS Dobre Miasto
0:3
KKS Warmia Olsztyn
ZKS Olimpia Elbląg 2001
4:0
UKS Naki II Olsztyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ITS Jeziorak Iława
Pauza
KKS Warmia Olsztyn
0:3
ZKS Olimpia Elbląg 2001
UKS Naki II Olsztyn
3:1
Concordia Elbląg
AP Ostróda
5:2
SKS Szczytno
MLKS Motor Lubawa
1:0
MKS Ełk
ZKS II Olimpia II Elbląg
0:0
UKS Rona 03 Ełk
DKS Dobre Miasto
3:2
Stomil Olsztyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Szczytno
Pauza
Concordia Elbląg
2:2
KKS Warmia Olsztyn
DKS Dobre Miasto
5:11
AP Ostróda
MKS Ełk
1:1
ZKS II Olimpia II Elbląg
ITS Jeziorak Iława
0:2
MLKS Motor Lubawa
UKS Rona 03 Ełk
6:0
UKS Naki II Olsztyn
ZKS Olimpia Elbląg 2001
4:0
Stomil Olsztyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Motor Lubawa
Pauza
KKS Warmia Olsztyn
1:0
UKS Rona 03 Ełk
SKS Szczytno
7:1
DKS Dobre Miasto
Concordia Elbląg
4:1
Stomil Olsztyn
AP Ostróda
1:5
ZKS Olimpia Elbląg 2001
UKS Naki II Olsztyn
0:0
MKS Ełk
ZKS II Olimpia II Elbląg
2:0
ITS Jeziorak Iława
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?