zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Markusy
Pauza
Jastrząb Ględy
1:0
Victoria Rychliki
Barkas Tolkmicko
5:4
Orzeł Ulnowo
Wałsza Pieniężno
0:4
Zatoka II Braniewo
Syrena Młynary
5:1
Piast Wilczęta
Czarni Małdyty
3:2
LKS Tyrowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ulnowo
Pauza
LKS Tyrowo
4:2
Syrena Młynary
Piast Wilczęta
2:1
Jastrząb Ględy
Barkas Tolkmicko
0:0
Czarni Małdyty
Wałsza Pieniężno
2:3
Polonia Markusy
Victoria Rychliki
5:0
Zatoka II Braniewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wałsza Pieniężno
Piast Wilczęta
3:6
Zatoka II Braniewo
Syrena Młynary
4:2
Barkas Tolkmicko
Jastrząb Ględy
1:5
LKS Tyrowo
Polonia Markusy
5:1
Victoria Rychliki
Czarni Małdyty
3:1
Orzeł Ulnowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rychliki
Pauza
LKS Tyrowo
3:0
Zatoka II Braniewo
Piast Wilczęta
6:1
Polonia Markusy
Orzeł Ulnowo
6:2
Wałsza Pieniężno
Czarni Małdyty
1:4
Syrena Młynary
Barkas Tolkmicko
1:2
Jastrząb Ględy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wilczęta
Pauza
Wałsza Pieniężno
3:2
Victoria Rychliki
Syrena Młynary
3:3
Orzeł Ulnowo
Jastrząb Ględy
0:0
Czarni Małdyty
Polonia Markusy
2:2
LKS Tyrowo
Barkas Tolkmicko
1:2
Zatoka II Braniewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tyrowo
Pauza
Piast Wilczęta
5:2
Wałsza Pieniężno
Syrena Młynary
3:0
Jastrząb Ględy
Orzeł Ulnowo
4:3
Victoria Rychliki
Czarni Małdyty
5:6
Zatoka II Braniewo
Barkas Tolkmicko
0:1
Polonia Markusy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Barkas Tolkmicko
Pauza
Victoria Rychliki
0:4
Piast Wilczęta
Wałsza Pieniężno
2:4
LKS Tyrowo
Jastrząb Ględy
0:4
Orzeł Ulnowo
Polonia Markusy
3:1
Czarni Małdyty
Zatoka II Braniewo
2:1
Syrena Młynary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Małdyty
Pauza
LKS Tyrowo
6:1
Victoria Rychliki
Syrena Młynary
1:2
Polonia Markusy
Orzeł Ulnowo
3:1
Piast Wilczęta
Jastrząb Ględy
0:1
Zatoka II Braniewo
Barkas Tolkmicko
2:1
Wałsza Pieniężno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Syrena Młynary
Pauza
Victoria Rychliki
3:1
Barkas Tolkmicko
Piast Wilczęta
3:3
LKS Tyrowo
Wałsza Pieniężno
1:4
Czarni Małdyty
Polonia Markusy
7:0
Jastrząb Ględy
Zatoka II Braniewo
2:2
Orzeł Ulnowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jastrząb Ględy
Pauza
Syrena Młynary
5:1
Wałsza Pieniężno
Orzeł Ulnowo
0:2
LKS Tyrowo
Czarni Małdyty
4:1
Victoria Rychliki
Zatoka II Braniewo
3:1
Polonia Markusy
Barkas Tolkmicko
3:8
Piast Wilczęta
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka II Braniewo
Pauza
LKS Tyrowo
5:4
Barkas Tolkmicko
Victoria Rychliki
1:2
Syrena Młynary
Piast Wilczęta
4:0
Czarni Małdyty
Wałsza Pieniężno
1:4
Jastrząb Ględy
Polonia Markusy
3:4
Orzeł Ulnowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości