zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Czarni Rudzienice
1:1
GSZS Delfin Rybno
Osa Ząbrowo
2:2
Olimpia Olsztynek
Dąb Kadyny
6:1
GKS Stawiguda
Orzeł Janowiec Kościelny
1:3
KS Fortuna Gągławki
Polonia Iłowo
2:4
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
ITS Jeziorak Iława
6:2
Radomniak Radomno
LKS Płomień Turznica
6:5
Polonia Pasłęk
MKS II Huragan Morąg
4:2
Ewingi Zalewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
11:0
Osa Ząbrowo
Olimpia Olsztynek
4:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Ewingi Zalewo
2:2
Dąb Kadyny
Radomniak Radomno
3:2
LZS Czarni Rudzienice
GKS Stawiguda
0:3
ITS Jeziorak Iława
Polonia Pasłęk
1:0
KS Fortuna Gągławki
LKS Płomień Turznica
2:2
Polonia Iłowo
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
1:5
MKS II Huragan Morąg
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
2:0
Radomniak Radomno
Dąb Kadyny
0:1
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
Orzeł Janowiec Kościelny
0:0
GSZS Delfin Rybno
Polonia Iłowo
6:2
Polonia Pasłęk
ITS Jeziorak Iława
5:0
Ewingi Zalewo
MKS II Huragan Morąg
4:0
LKS Płomień Turznica
LZS Czarni Rudzienice
2:2
GKS Stawiguda
KS Fortuna Gągławki
0:3
Olimpia Olsztynek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
5:3
KS Fortuna Gągławki
Polonia Iłowo
3:0
MKS II Huragan Morąg
Ewingi Zalewo
3:2
LZS Czarni Rudzienice
Radomniak Radomno
1:2
Orzeł Janowiec Kościelny
GKS Stawiguda
0:2
Osa Ząbrowo
Polonia Pasłęk
4:2
Olimpia Olsztynek
LKS Płomień Turznica
4:3
Dąb Kadyny
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
0:0
ITS Jeziorak Iława
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
1:1
Ewingi Zalewo
Olimpia Olsztynek
2:2
GSZS Delfin Rybno
Dąb Kadyny
6:1
Polonia Iłowo
Orzeł Janowiec Kościelny
2:3
GKS Stawiguda
ITS Jeziorak Iława
4:0
LKS Płomień Turznica
MKS II Huragan Morąg
4:1
Polonia Pasłęk
LZS Czarni Rudzienice
2:1
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
KS Fortuna Gągławki
1:3
Radomniak Radomno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
0:1
ITS Jeziorak Iława
Ewingi Zalewo
0:3
Orzeł Janowiec Kościelny
Radomniak Radomno
1:6
Olimpia Olsztynek
GKS Stawiguda
6:1
KS Fortuna Gągławki
Polonia Pasłęk
1:0
GSZS Delfin Rybno
LKS Płomień Turznica
5:2
LZS Czarni Rudzienice
MKS II Huragan Morąg
0:1
Dąb Kadyny
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
5:2
Osa Ząbrowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
1:4
LKS Płomień Turznica
GSZS Delfin Rybno
14:4
Radomniak Radomno
Olimpia Olsztynek
4:1
GKS Stawiguda
Dąb Kadyny
2:3
Polonia Pasłęk
Orzeł Janowiec Kościelny
4:2
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
ITS Jeziorak Iława
4:2
MKS II Huragan Morąg
LZS Czarni Rudzienice
2:1
Polonia Iłowo
KS Fortuna Gągławki
1:2
Ewingi Zalewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kadyny
1:5
ITS Jeziorak Iława
Polonia Iłowo
0:2
Osa Ząbrowo
Ewingi Zalewo
1:3
Olimpia Olsztynek
GKS Stawiguda
1:0
GSZS Delfin Rybno
Polonia Pasłęk
3:2
Radomniak Radomno
LKS Płomień Turznica
1:2
Orzeł Janowiec Kościelny
MKS II Huragan Morąg
3:0
LZS Czarni Rudzienice
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
3:2
KS Fortuna Gągławki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
2:0
MKS II Huragan Morąg
GSZS Delfin Rybno
9:1
Ewingi Zalewo
Olimpia Olsztynek
2:1
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
Orzeł Janowiec Kościelny
2:2
Polonia Iłowo
Radomniak Radomno
5:0
GKS Stawiguda
ITS Jeziorak Iława
1:0
Polonia Pasłęk
LZS Czarni Rudzienice
3:4
Dąb Kadyny
KS Fortuna Gągławki
1:4
LKS Płomień Turznica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kadyny
2:1
Osa Ząbrowo
Polonia Iłowo
4:0
KS Fortuna Gągławki
Ewingi Zalewo
4:0
Radomniak Radomno
Polonia Pasłęk
4:1
GKS Stawiguda
ITS Jeziorak Iława
2:0
LZS Czarni Rudzienice
LKS Płomień Turznica
2:2
Olimpia Olsztynek
MKS II Huragan Morąg
2:1
Orzeł Janowiec Kościelny
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
0:7
GSZS Delfin Rybno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
0:5
ITS Jeziorak Iława
GSZS Delfin Rybno
8:0
LKS Płomień Turznica
Orzeł Janowiec Kościelny
2:3
Dąb Kadyny
Polonia Iłowo
1:1
Olimpia Olsztynek
Radomniak Radomno
4:2
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
GKS Stawiguda
0:3
Ewingi Zalewo
LZS Czarni Rudzienice
2:3
Polonia Pasłęk
KS Fortuna Gągławki
2:4
MKS II Huragan Morąg
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kadyny
5:1
KS Fortuna Gągławki
Polonia Iłowo
3:3
GSZS Delfin Rybno
Polonia Pasłęk
0:1
Ewingi Zalewo
ITS Jeziorak Iława
8:0
Orzeł Janowiec Kościelny
LKS Płomień Turznica
4:1
Radomniak Radomno
MKS II Huragan Morąg
1:2
Olimpia Olsztynek
LZS Czarni Rudzienice
1:2
Osa Ząbrowo
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
5:4
GKS Stawiguda
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
2:3
Polonia Pasłęk
GSZS Delfin Rybno
2:1
MKS II Huragan Morąg
Olimpia Olsztynek
2:1
Dąb Kadyny
Orzeł Janowiec Kościelny
2:2
LZS Czarni Rudzienice
Ewingi Zalewo
3:1
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
Radomniak Radomno
3:2
Polonia Iłowo
GKS Stawiguda
2:3
LKS Płomień Turznica
KS Fortuna Gągławki
1:3
ITS Jeziorak Iława
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
2:4
Orzeł Janowiec Kościelny
Dąb Kadyny
3:1
GSZS Delfin Rybno
Polonia Iłowo
4:1
GKS Stawiguda
Polonia Pasłęk
0:3
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
ITS Jeziorak Iława
3:1
Olimpia Olsztynek
LKS Płomień Turznica
0:2
Ewingi Zalewo
MKS II Huragan Morąg
2:2
Radomniak Radomno
LZS Czarni Rudzienice
0:1
KS Fortuna Gągławki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
0:3
ITS Jeziorak Iława
Olimpia Olsztynek
5:0
LZS Czarni Rudzienice
Orzeł Janowiec Kościelny
7:0
Polonia Pasłęk
Ewingi Zalewo
3:0
Polonia Iłowo
Radomniak Radomno
2:3
Dąb Kadyny
GKS Stawiguda
5:2
MKS II Huragan Morąg
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
1:1
LKS Płomień Turznica
KS Fortuna Gągławki
3:1
Osa Ząbrowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości