Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tygrys Huta Mińska
3:6
Akademia 2012 Suwałki
ULKS MOSiR Sieradz
4:0
GOSiR Piaseczno
Włókniarz Białystok
0:3
Stomil Olsztyn
Wilga Garwolin
1:3
AZS UW Warszawa
UKS Ząbkovia Ząbki
2:0
Pogoń Zduńska Wola
Loczki Wyszków
7:1
Victoria Bartoszyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
1:3
Loczki Wyszków
Pogoń Zduńska Wola
4:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Stomil Olsztyn
4:0
Akademia 2012 Suwałki
Victoria Bartoszyce
1:11
UKS Ząbkovia Ząbki
Włókniarz Białystok
1:0
Wilga Garwolin
AZS UW Warszawa
0:1
ULKS MOSiR Sieradz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia 2012 Suwałki
3:1
Pogoń Zduńska Wola
GKS Tygrys Huta Mińska
1:0
Victoria Bartoszyce
ULKS MOSiR Sieradz
0:2
Włókniarz Białystok
Loczki Wyszków
1:1
AZS UW Warszawa
Wilga Garwolin
0:3
Stomil Olsztyn
UKS Ząbkovia Ząbki
3:0
GOSiR Piaseczno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
0:5
ULKS MOSiR Sieradz
GOSiR Piaseczno
2:1
GKS Tygrys Huta Mińska
AZS UW Warszawa
2:3
UKS Ząbkovia Ząbki
Stomil Olsztyn
3:0
Pogoń Zduńska Wola
Victoria Bartoszyce
0:1
Akademia 2012 Suwałki
Włókniarz Białystok
4:3
Loczki Wyszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tygrys Huta Mińska
0:1
AZS UW Warszawa
UKS Ząbkovia Ząbki
7:0
Włókniarz Białystok
Loczki Wyszków
3:0*
Wilga Garwolin
ULKS MOSiR Sieradz
2:0
Stomil Olsztyn
Pogoń Zduńska Wola
4:1
Victoria Bartoszyce
Akademia 2012 Suwałki
1:2
GOSiR Piaseczno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
0:7
UKS Ząbkovia Ząbki
GOSiR Piaseczno
1:1
Pogoń Zduńska Wola
ULKS MOSiR Sieradz
4:2
Loczki Wyszków
AZS UW Warszawa
2:2
Akademia 2012 Suwałki
Stomil Olsztyn
4:0
Victoria Bartoszyce
Włókniarz Białystok
2:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tygrys Huta Mińska
1:2
Wilga Garwolin
UKS Ząbkovia Ząbki
3:2
ULKS MOSiR Sieradz
Loczki Wyszków
4:3
Stomil Olsztyn
Pogoń Zduńska Wola
1:3
AZS UW Warszawa
Victoria Bartoszyce
2:0
GOSiR Piaseczno
Akademia 2012 Suwałki
2:4
Włókniarz Białystok
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS MOSiR Sieradz
3:0
GKS Tygrys Huta Mińska
AZS UW Warszawa
3:2
Victoria Bartoszyce
Wilga Garwolin
2:1
Akademia 2012 Suwałki
Stomil Olsztyn
3:0*
GOSiR Piaseczno
Loczki Wyszków
1:7
UKS Ząbkovia Ząbki
Włókniarz Białystok
0:2
Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
0:2
AZS UW Warszawa
UKS Ząbkovia Ząbki
1:1
Stomil Olsztyn
Pogoń Zduńska Wola
2:0
Wilga Garwolin
Victoria Bartoszyce
1:1
Włókniarz Białystok
Akademia 2012 Suwałki
1:6
ULKS MOSiR Sieradz
GKS Tygrys Huta Mińska
- : -
Loczki Wyszków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
1:1
Victoria Bartoszyce
UKS Ząbkovia Ząbki
4:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Loczki Wyszków
3:1
Akademia 2012 Suwałki
ULKS MOSiR Sieradz
6:0
Pogoń Zduńska Wola
Stomil Olsztyn
1:2
AZS UW Warszawa
Włókniarz Białystok
3:0*
GOSiR Piaseczno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
0:1
Włókniarz Białystok
GKS Tygrys Huta Mińska
2:3
Stomil Olsztyn
GOSiR Piaseczno
2:1
Wilga Garwolin
Victoria Bartoszyce
0:3
ULKS MOSiR Sieradz
Akademia 2012 Suwałki
6:4
UKS Ząbkovia Ząbki
Pogoń Zduńska Wola
2:2
Loczki Wyszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości