Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tygrys Huta Mińska
3:6
Akademia 2012 Suwałki
ULKS MOSiR Sieradz
4:0
GOSiR Piaseczno
Włókniarz Białystok
0:3
Stomil Olsztyn
Wilga Garwolin
1:3
AZS UW Warszawa
UKS Ząbkovia Ząbki
2:0
Pogoń Zduńska Wola
Loczki Wyszków
7:1
Victoria Bartoszyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
1:3
Loczki Wyszków
Pogoń Zduńska Wola
4:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Stomil Olsztyn
4:0
Akademia 2012 Suwałki
Victoria Bartoszyce
1:11
UKS Ząbkovia Ząbki
Włókniarz Białystok
1:0
Wilga Garwolin
AZS UW Warszawa
0:1
ULKS MOSiR Sieradz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia 2012 Suwałki
3:1
Pogoń Zduńska Wola
GKS Tygrys Huta Mińska
1:0
Victoria Bartoszyce
ULKS MOSiR Sieradz
0:2
Włókniarz Białystok
Loczki Wyszków
1:1
AZS UW Warszawa
Wilga Garwolin
0:3
Stomil Olsztyn
UKS Ząbkovia Ząbki
3:0
GOSiR Piaseczno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
0:5
ULKS MOSiR Sieradz
GOSiR Piaseczno
2:1
GKS Tygrys Huta Mińska
AZS UW Warszawa
2:3
UKS Ząbkovia Ząbki
Stomil Olsztyn
3:0
Pogoń Zduńska Wola
Victoria Bartoszyce
0:1
Akademia 2012 Suwałki
Włókniarz Białystok
0:3*
Loczki Wyszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tygrys Huta Mińska
- : -
AZS UW Warszawa
UKS Ząbkovia Ząbki
- : -
Włókniarz Białystok
Loczki Wyszków
- : -
Wilga Garwolin
ULKS MOSiR Sieradz
- : -
Stomil Olsztyn
Pogoń Zduńska Wola
- : -
Victoria Bartoszyce
Akademia 2012 Suwałki
- : -
GOSiR Piaseczno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
- : -
Akademia 2012 Suwałki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Zduńska Wola
- : -
AZS UW Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
- : -
Victoria Bartoszyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
- : -
AZS UW Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
- : -
AZS UW Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
- : -
Włókniarz Białystok
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości