zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Żagiel Piecki
Pauza
Granica II Kętrzyn
1:2
Unia Olecko
Pogoń Ryn
2:0
Pogoń Banie Mazurskie
Sokół Garbno
0:4
Orkan Sątopy
Tytan Łankiejmy
5:6
KS Łabędnik
SS Omet Srokowo
1:1
Kowalak Kowale Oleckie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Banie Mazurskie
Pauza
Granica II Kętrzyn
8:0
Sokół Garbno
Orkan Sątopy
1:1
Pogoń Ryn
Kowalak Kowale Oleckie
5:1
Tytan Łankiejmy
KS Łabędnik
3:0
Unia Olecko
Żagiel Piecki
1:1
SS Omet Srokowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SS Omet Srokowo
Pauza
Unia Olecko
2:0
Kowalak Kowale Oleckie
Pogoń Ryn
2:1
Granica II Kętrzyn
Sokół Garbno
2:3
KS Łabędnik
Pogoń Banie Mazurskie
3:2
Orkan Sątopy
Tytan Łankiejmy
0:1
Żagiel Piecki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Sątopy
Pauza
Granica II Kętrzyn
4:1
Pogoń Banie Mazurskie
Żagiel Piecki
0:1
Unia Olecko
Kowalak Kowale Oleckie
6:1
Sokół Garbno
KS Łabędnik
2:4
Pogoń Ryn
SS Omet Srokowo
4:0
Tytan Łankiejmy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tytan Łankiejmy
Pauza
Unia Olecko
3:2
SS Omet Srokowo
Pogoń Ryn
0:2
Kowalak Kowale Oleckie
Sokół Garbno
3:2
Żagiel Piecki
Pogoń Banie Mazurskie
0:0
KS Łabędnik
Orkan Sątopy
2:6
Granica II Kętrzyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica II Kętrzyn
Pauza
SS Omet Srokowo
12:0
Sokół Garbno
Tytan Łankiejmy
0:8
Unia Olecko
Żagiel Piecki
1:2
Pogoń Ryn
Kowalak Kowale Oleckie
3:0
Pogoń Banie Mazurskie
KS Łabędnik
2:4
Orkan Sątopy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Olecko
Pauza
Pogoń Ryn
1:2
SS Omet Srokowo
Sokół Garbno
2:3
Tytan Łankiejmy
Pogoń Banie Mazurskie
2:2
Żagiel Piecki
Granica II Kętrzyn
5:1
KS Łabędnik
Orkan Sątopy
3:2
Kowalak Kowale Oleckie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łabędnik
Pauza
Unia Olecko
3:0
Sokół Garbno
Tytan Łankiejmy
2:4
Pogoń Ryn
SS Omet Srokowo
2:0
Pogoń Banie Mazurskie
Żagiel Piecki
1:0
Orkan Sątopy
Kowalak Kowale Oleckie
4:0
Granica II Kętrzyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Garbno
Pauza
Pogoń Banie Mazurskie
3:0
Tytan Łankiejmy
Granica II Kętrzyn
2:0
Żagiel Piecki
Pogoń Ryn
0:0
Unia Olecko
Orkan Sątopy
1:2
SS Omet Srokowo
KS Łabędnik
3:8
Kowalak Kowale Oleckie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kowalak Kowale Oleckie
Pauza
Unia Olecko
6:0
Pogoń Banie Mazurskie
Sokół Garbno
4:7
Pogoń Ryn
Tytan Łankiejmy
0:3
Orkan Sątopy
SS Omet Srokowo
1:3
Granica II Kętrzyn
Żagiel Piecki
8:1
KS Łabędnik
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Ryn
Pauza
Granica II Kętrzyn
10:2
Tytan Łankiejmy
Pogoń Banie Mazurskie
2:1
Sokół Garbno
Orkan Sątopy
0:3
Unia Olecko
Kowalak Kowale Oleckie
2:2
Żagiel Piecki
KS Łabędnik
0:3
SS Omet Srokowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Żagiel Piecki
Pauza
Unia Olecko
3:0
Granica II Kętrzyn
Pogoń Banie Mazurskie
2:2
Pogoń Ryn
Orkan Sątopy
3:0
Sokół Garbno
Kowalak Kowale Oleckie
3:2
SS Omet Srokowo
KS Łabędnik
2:2
Tytan Łankiejmy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Banie Mazurskie
Pauza
Sokół Garbno
0:3
Granica II Kętrzyn
SS Omet Srokowo
2:3
Żagiel Piecki
Unia Olecko
9:1
KS Łabędnik
Tytan Łankiejmy
3:2
Kowalak Kowale Oleckie
Pogoń Ryn
0:3
Orkan Sątopy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SS Omet Srokowo
Pauza
Granica II Kętrzyn
8:0
Pogoń Ryn
Żagiel Piecki
4:1
Tytan Łankiejmy
Orkan Sątopy
3:0
Pogoń Banie Mazurskie
Kowalak Kowale Oleckie
0:2
Unia Olecko
KS Łabędnik
3:0
Sokół Garbno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Sątopy
Pauza
Unia Olecko
2:0
Żagiel Piecki
Pogoń Ryn
5:2
KS Łabędnik
Tytan Łankiejmy
2:2
SS Omet Srokowo
Sokół Garbno
0:3
Kowalak Kowale Oleckie
Pogoń Banie Mazurskie
1:6
Granica II Kętrzyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tytan Łankiejmy
Pauza
Granica II Kętrzyn
4:2
Orkan Sątopy
SS Omet Srokowo
0:3
Unia Olecko
Żagiel Piecki
3:0
Sokół Garbno
Kowalak Kowale Oleckie
1:2
Pogoń Ryn
KS Łabędnik
6:5
Pogoń Banie Mazurskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica II Kętrzyn
Pauza
Pogoń Banie Mazurskie
2:4
Kowalak Kowale Oleckie
Orkan Sątopy
4:1
KS Łabędnik
Sokół Garbno
0:1
SS Omet Srokowo
Unia Olecko
2:0
Tytan Łankiejmy
Pogoń Ryn
4:2
Żagiel Piecki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Olecko
Pauza
Tytan Łankiejmy
3:0
Sokół Garbno
Żagiel Piecki
2:0
Pogoń Banie Mazurskie
Kowalak Kowale Oleckie
5:2
Orkan Sątopy
KS Łabędnik
3:6
Granica II Kętrzyn
SS Omet Srokowo
2:3
Pogoń Ryn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łabędnik
Pauza
Granica II Kętrzyn
2:0
Kowalak Kowale Oleckie
Sokół Garbno
0:3
Unia Olecko
Pogoń Banie Mazurskie
3:2
SS Omet Srokowo
Pogoń Ryn
0:1
Tytan Łankiejmy
Orkan Sątopy
2:3
Żagiel Piecki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Garbno
Pauza
Tytan Łankiejmy
1:0
Pogoń Banie Mazurskie
SS Omet Srokowo
3:2
Orkan Sątopy
Żagiel Piecki
2:1
Granica II Kętrzyn
Kowalak Kowale Oleckie
4:2
KS Łabędnik
Unia Olecko
8:2
Pogoń Ryn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Kowalak Kowale Oleckie
Pauza
Pogoń Banie Mazurskie
2:2
Unia Olecko
Granica II Kętrzyn
2:3
SS Omet Srokowo
Pogoń Ryn
3:0
Sokół Garbno
Orkan Sątopy
2:3
Tytan Łankiejmy
KS Łabędnik
2:3
Żagiel Piecki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Ryn
Pauza
Tytan Łankiejmy
- : -
Granica II Kętrzyn
SS Omet Srokowo
- : -
KS Łabędnik
Żagiel Piecki
- : -
Kowalak Kowale Oleckie
Sokół Garbno
0:3
Pogoń Banie Mazurskie
Unia Olecko
- : -
Orkan Sątopy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości