zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
4:0
Śniardwy Orzysz
Vęgoria Węgorzewo
2:4
SKS Szczytno
Omulew Wielbark
1:1
Łyna Sępopol
Cresovia Górowo Iławeckie
3:0*
Victoria Bartoszyce
Żagiel Piecki
4:0
DKS Dobre Miasto
Jurand Barciany
1:2
Czarni Olecko
Granica Bezledy
2:1
Wilczek Wilkowo
Warmia Olsztyn
0:2
Mazur Pisz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bartoszyce
3:3
Warmia Olsztyn
Czarni Olecko
4:0
Mazur Pisz
DKS Dobre Miasto
2:2
MZGZ LKS Różnowo
SKS Szczytno
0:3
Omulew Wielbark
Jurand Barciany
0:1
Żagiel Piecki
Śniardwy Orzysz
0:1
Vęgoria Węgorzewo
Wilczek Wilkowo
3:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Łyna Sępopol
5:3
Granica Bezledy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Żagiel Piecki
0:2
Czarni Olecko
Vęgoria Węgorzewo
2:1
DKS Dobre Miasto
Mazur Pisz
3:5
Victoria Bartoszyce
Granica Bezledy
0:1
SKS Szczytno
MZGZ LKS Różnowo
7:1
Jurand Barciany
Omulew Wielbark
2:1
Śniardwy Orzysz
Cresovia Górowo Iławeckie
3:0*
Łyna Sępopol
Warmia Olsztyn
3:0
Wilczek Wilkowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS Dobre Miasto
0:1
Omulew Wielbark
Żagiel Piecki
2:9
MZGZ LKS Różnowo
SKS Szczytno
2:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Jurand Barciany
2:1
Vęgoria Węgorzewo
Śniardwy Orzysz
4:2
Granica Bezledy
Wilczek Wilkowo
1:5
Mazur Pisz
Łyna Sępopol
3:2
Warmia Olsztyn
Czarni Olecko
1:0
Victoria Bartoszyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
1:1
Czarni Olecko
Vęgoria Węgorzewo
2:0
Żagiel Piecki
Victoria Bartoszyce
2:3
Wilczek Wilkowo
Mazur Pisz
3:1
Łyna Sępopol
Granica Bezledy
1:2
DKS Dobre Miasto
Warmia Olsztyn
2:5
SKS Szczytno
Omulew Wielbark
2:2
Jurand Barciany
Cresovia Górowo Iławeckie
2:2
Śniardwy Orzysz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Barciany
3:1
Granica Bezledy
DKS Dobre Miasto
0:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Żagiel Piecki
2:0
Omulew Wielbark
Łyna Sępopol
3:3
Victoria Bartoszyce
SKS Szczytno
1:3
Mazur Pisz
Śniardwy Orzysz
2:1
Warmia Olsztyn
Vęgoria Węgorzewo
6:4
MZGZ LKS Różnowo
Czarni Olecko
3:0
Wilczek Wilkowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
0:4
Czarni Olecko
Cresovia Górowo Iławeckie
5:2
Jurand Barciany
Victoria Bartoszyce
2:2
SKS Szczytno
Mazur Pisz
1:0
Śniardwy Orzysz
Granica Bezledy
2:3
Żagiel Piecki
Wilczek Wilkowo
3:1
Łyna Sępopol
Omulew Wielbark
0:1
MZGZ LKS Różnowo
Warmia Olsztyn
1:1
DKS Dobre Miasto
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Śniardwy Orzysz
1:1
Victoria Bartoszyce
Vęgoria Węgorzewo
2:1
Omulew Wielbark
DKS Dobre Miasto
1:1
Mazur Pisz
SKS Szczytno
3:0
Wilczek Wilkowo
Żagiel Piecki
2:3
Cresovia Górowo Iławeckie
Jurand Barciany
1:8
Warmia Olsztyn
Granica Bezledy
0:3
MZGZ LKS Różnowo
Czarni Olecko
2:1
Łyna Sępopol
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bartoszyce
4:1
DKS Dobre Miasto
Mazur Pisz
1:1
Jurand Barciany
Granica Bezledy
3:2
Vęgoria Węgorzewo
Warmia Olsztyn
3:1
Żagiel Piecki
Łyna Sępopol
3:1
SKS Szczytno
Wilczek Wilkowo
0:2
Śniardwy Orzysz
Omulew Wielbark
1:0
Czarni Olecko
Cresovia Górowo Iławeckie
1:3
MZGZ LKS Różnowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Omulew Wielbark
2:2
Granica Bezledy
Vęgoria Węgorzewo
1:1
Cresovia Górowo Iławeckie
DKS Dobre Miasto
2:1
Wilczek Wilkowo
Jurand Barciany
3:1
Victoria Bartoszyce
Śniardwy Orzysz
5:2
Łyna Sępopol
Czarni Olecko
7:1
SKS Szczytno
Żagiel Piecki
2:2
Mazur Pisz
MZGZ LKS Różnowo
1:2
Warmia Olsztyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
1:1
Omulew Wielbark
Victoria Bartoszyce
3:0
Żagiel Piecki
SKS Szczytno
1:1
Śniardwy Orzysz
Mazur Pisz
0:3
MZGZ LKS Różnowo
Granica Bezledy
3:0
Czarni Olecko
Wilczek Wilkowo
4:1
Jurand Barciany
Łyna Sępopol
2:1
DKS Dobre Miasto
Warmia Olsztyn
1:0
Vęgoria Węgorzewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Olecko
4:1
Śniardwy Orzysz
DKS Dobre Miasto
2:3
SKS Szczytno
Jurand Barciany
1:3
Łyna Sępopol
Żagiel Piecki
0:4
Wilczek Wilkowo
Vęgoria Węgorzewo
4:0
Mazur Pisz
Granica Bezledy
3:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Omulew Wielbark
0:0
Warmia Olsztyn
MZGZ LKS Różnowo
4:1
Victoria Bartoszyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
2:3
Czarni Olecko
Victoria Bartoszyce
3:1
Vęgoria Węgorzewo
SKS Szczytno
2:0
Jurand Barciany
Mazur Pisz
0:1
Omulew Wielbark
Śniardwy Orzysz
2:0
DKS Dobre Miasto
Łyna Sępopol
3:2
Żagiel Piecki
Wilczek Wilkowo
0:4
MZGZ LKS Różnowo
Warmia Olsztyn
4:4
Granica Bezledy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
0:0
Wilczek Wilkowo
Żagiel Piecki
2:4
SKS Szczytno
Jurand Barciany
1:2
Śniardwy Orzysz
Granica Bezledy
8:6
Mazur Pisz
Czarni Olecko
3:0
DKS Dobre Miasto
MZGZ LKS Różnowo
1:0
Łyna Sępopol
Cresovia Górowo Iławeckie
3:1
Warmia Olsztyn
Omulew Wielbark
3:2
Victoria Bartoszyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bartoszyce
2:2
Granica Bezledy
SKS Szczytno
1:1
MZGZ LKS Różnowo
Mazur Pisz
0:0
Cresovia Górowo Iławeckie
Śniardwy Orzysz
1:1
Żagiel Piecki
Łyna Sępopol
5:1
Vęgoria Węgorzewo
Warmia Olsztyn
1:2
Czarni Olecko
Wilczek Wilkowo
2:0
Omulew Wielbark
DKS Dobre Miasto
3:0*
Jurand Barciany
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bartoszyce
0:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Łyna Sępopol
3:1
Omulew Wielbark
Wilczek Wilkowo
5:0
Granica Bezledy
DKS Dobre Miasto
3:3
Żagiel Piecki
SKS Szczytno
0:0
Vęgoria Węgorzewo
Śniardwy Orzysz
1:1
MZGZ LKS Różnowo
Czarni Olecko
5:0
Jurand Barciany
Mazur Pisz
2:3
Warmia Olsztyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
1:4
Śniardwy Orzysz
Żagiel Piecki
6:0
Jurand Barciany
Granica Bezledy
0:0
Łyna Sępopol
Cresovia Górowo Iławeckie
3:4
Wilczek Wilkowo
MZGZ LKS Różnowo
2:1
DKS Dobre Miasto
Omulew Wielbark
2:2
SKS Szczytno
Mazur Pisz
0:4
Czarni Olecko
Warmia Olsztyn
1:1
Victoria Bartoszyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bartoszyce
1:2
Mazur Pisz
DKS Dobre Miasto
2:3
Vęgoria Węgorzewo
Wilczek Wilkowo
1:1
Warmia Olsztyn
Czarni Olecko
1:1
Żagiel Piecki
Łyna Sępopol
0:2
Cresovia Górowo Iławeckie
Śniardwy Orzysz
2:1
Omulew Wielbark
SKS Szczytno
1:1
Granica Bezledy
Jurand Barciany
- : -
MZGZ LKS Różnowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
2:0
Żagiel Piecki
Vęgoria Węgorzewo
2:2
Jurand Barciany
Victoria Bartoszyce
1:3
Czarni Olecko
Mazur Pisz
0:0
Wilczek Wilkowo
Granica Bezledy
0:1
Śniardwy Orzysz
Warmia Olsztyn
1:4
Łyna Sępopol
Omulew Wielbark
2:0
DKS Dobre Miasto
Cresovia Górowo Iławeckie
3:1
SKS Szczytno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Śniardwy Orzysz
1:0
Cresovia Górowo Iławeckie
DKS Dobre Miasto
3:1
Granica Bezledy
Jurand Barciany
1:4
Omulew Wielbark
Czarni Olecko
2:2
MZGZ LKS Różnowo
Łyna Sępopol
4:1
Mazur Pisz
SKS Szczytno
1:3
Warmia Olsztyn
Wilczek Wilkowo
1:0
Victoria Bartoszyce
Żagiel Piecki
1:2
Vęgoria Węgorzewo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
5:2
Vęgoria Węgorzewo
Mazur Pisz
1:1
SKS Szczytno
Victoria Bartoszyce
1:3
Łyna Sępopol
Granica Bezledy
1:3
Jurand Barciany
Wilczek Wilkowo
0:2
Czarni Olecko
Warmia Olsztyn
0:1
Śniardwy Orzysz
Omulew Wielbark
3:0
Żagiel Piecki
Cresovia Górowo Iławeckie
1:1
DKS Dobre Miasto
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
2:4
Omulew Wielbark
DKS Dobre Miasto
0:2
Warmia Olsztyn
Żagiel Piecki
3:1
Granica Bezledy
Łyna Sępopol
1:1
Wilczek Wilkowo
SKS Szczytno
1:1
Victoria Bartoszyce
Śniardwy Orzysz
2:1
Mazur Pisz
Czarni Olecko
4:2
Vęgoria Węgorzewo
Jurand Barciany
1:0
Cresovia Górowo Iławeckie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
10:3
Granica Bezledy
Omulew Wielbark
3:1
Vęgoria Węgorzewo
Mazur Pisz
2:2
DKS Dobre Miasto
Victoria Bartoszyce
2:1
Śniardwy Orzysz
Wilczek Wilkowo
2:1
SKS Szczytno
Warmia Olsztyn
1:1
Jurand Barciany
Łyna Sępopol
0:2
Czarni Olecko
Cresovia Górowo Iławeckie
2:0
Żagiel Piecki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
4:0
Granica Bezledy
DKS Dobre Miasto
2:3
Victoria Bartoszyce
Jurand Barciany
1:3
Mazur Pisz
SKS Szczytno
2:0
Łyna Sępopol
Żagiel Piecki
1:0
Warmia Olsztyn
Śniardwy Orzysz
2:0
Wilczek Wilkowo
Czarni Olecko
2:1
Omulew Wielbark
MZGZ LKS Różnowo
7:3
Cresovia Górowo Iławeckie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Pisz
2:2
Żagiel Piecki
Victoria Bartoszyce
5:1
Jurand Barciany
SKS Szczytno
2:0
Czarni Olecko
Granica Bezledy
1:2
Omulew Wielbark
Łyna Sępopol
4:2
Śniardwy Orzysz
Wilczek Wilkowo
5:3
DKS Dobre Miasto
Cresovia Górowo Iławeckie
1:1
Vęgoria Węgorzewo
Warmia Olsztyn
3:1
MZGZ LKS Różnowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
1:2
Warmia Olsztyn
MZGZ LKS Różnowo
5:1
Mazur Pisz
Omulew Wielbark
1:0
Cresovia Górowo Iławeckie
DKS Dobre Miasto
3:0
Łyna Sępopol
Jurand Barciany
1:2
Wilczek Wilkowo
Śniardwy Orzysz
9:2
SKS Szczytno
Czarni Olecko
4:2
Granica Bezledy
Żagiel Piecki
2:4
Victoria Bartoszyce
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bartoszyce
1:2
MZGZ LKS Różnowo
Cresovia Górowo Iławeckie
1:0
Granica Bezledy
SKS Szczytno
3:2
DKS Dobre Miasto
Mazur Pisz
0:3
Vęgoria Węgorzewo
Śniardwy Orzysz
5:0
Czarni Olecko
Wilczek Wilkowo
5:3
Żagiel Piecki
Warmia Olsztyn
4:0
Omulew Wielbark
Łyna Sępopol
6:3
Jurand Barciany
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
2:1
Wilczek Wilkowo
Vęgoria Węgorzewo
5:3
Victoria Bartoszyce
DKS Dobre Miasto
3:4
Śniardwy Orzysz
Jurand Barciany
2:5
SKS Szczytno
Żagiel Piecki
10:3
Łyna Sępopol
Granica Bezledy
1:3
Warmia Olsztyn
Czarni Olecko
3:0
Cresovia Górowo Iławeckie
Omulew Wielbark
2:1
Mazur Pisz
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Pisz
1:3
Granica Bezledy
SKS Szczytno
4:3
Żagiel Piecki
Śniardwy Orzysz
4:1
Jurand Barciany
Wilczek Wilkowo
1:4
Vęgoria Węgorzewo
Warmia Olsztyn
2:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Łyna Sępopol
3:1
MZGZ LKS Różnowo
Victoria Bartoszyce
5:0
Omulew Wielbark
DKS Dobre Miasto
1:4
Czarni Olecko
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
3:0*
SKS Szczytno
Vęgoria Węgorzewo
2:3
Łyna Sępopol
Omulew Wielbark
3:2
Wilczek Wilkowo
Cresovia Górowo Iławeckie
3:0*
Mazur Pisz
Żagiel Piecki
1:3
Śniardwy Orzysz
Jurand Barciany
3:4
DKS Dobre Miasto
Granica Bezledy
1:4
Victoria Bartoszyce
Czarni Olecko
1:0
Warmia Olsztyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości