Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
0:4
Śniardwy Orzysz
Omulew Wielbark
0:4
Łyna Sępopol
Cresovia Górowo Iławeckie
4:1
Victoria Bartoszyce
Mazur Wydminy
2:4
Pisa Barczewo
SKS Szczytno
1:2
Vęgoria Węgorzewo
Błękitni Pasym
5:0
Pojezierze Prostki
Orlęta Rema Reszel
3:0
DKS Dobre Miasto
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
5:0
Wilczek Wilkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
1:2
Mazur Wydminy
Victoria Bartoszyce
- : -
Pisa Barczewo
DKS Dobre Miasto
- : -
MZGZ LKS Różnowo
SKS Szczytno
- : -
Orlęta Rema Reszel
Błękitni Pasym
- : -
Omulew Wielbark
Śniardwy Orzysz
- : -
Pojezierze Prostki
Wilczek Wilkowo
- : -
Cresovia Górowo Iławeckie
Łyna Sępopol
- : -
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
- : -
SKS Szczytno
Pisa Barczewo
- : -
Wilczek Wilkowo
DKS Dobre Miasto
- : -
Pojezierze Prostki
Mazur Wydminy
- : -
Victoria Bartoszyce
Orlęta Rema Reszel
- : -
Vęgoria Węgorzewo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
- : -
Błękitni Pasym
Omulew Wielbark
- : -
Śniardwy Orzysz
Cresovia Górowo Iławeckie
- : -
Łyna Sępopol
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS Dobre Miasto
- : -
Omulew Wielbark
Błękitni Pasym
- : -
Cresovia Górowo Iławeckie
Vęgoria Węgorzewo
- : -
Victoria Bartoszyce
SKS Szczytno
- : -
Pojezierze Prostki
Śniardwy Orzysz
- : -
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Orlęta Rema Reszel
- : -
MZGZ LKS Różnowo
Wilczek Wilkowo
- : -
Mazur Wydminy
Łyna Sępopol
- : -
Pisa Barczewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
- : -
DKS Dobre Miasto
MZGZ LKS Różnowo
- : -
Vęgoria Węgorzewo
Mazur Wydminy
- : -
Łyna Sępopol
Victoria Bartoszyce
- : -
Wilczek Wilkowo
Pojezierze Prostki
- : -
Orlęta Rema Reszel
Omulew Wielbark
- : -
SKS Szczytno
Pisa Barczewo
- : -
Błękitni Pasym
Cresovia Górowo Iławeckie
- : -
Śniardwy Orzysz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
- : -
Pojezierze Prostki
Vęgoria Węgorzewo
- : -
Wilczek Wilkowo
DKS Dobre Miasto
- : -
Cresovia Górowo Iławeckie
Błękitni Pasym
- : -
Mazur Wydminy
Orlęta Rema Reszel
- : -
Omulew Wielbark
SKS Szczytno
- : -
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Śniardwy Orzysz
- : -
Pisa Barczewo
Łyna Sępopol
- : -
Victoria Bartoszyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
- : -
DKS Dobre Miasto
Mazur Wydminy
- : -
Śniardwy Orzysz
Pojezierze Prostki
- : -
Vęgoria Węgorzewo
Orlęta Rema Reszel
- : -
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Victoria Bartoszyce
- : -
Błękitni Pasym
Wilczek Wilkowo
- : -
Łyna Sępopol
Omulew Wielbark
- : -
MZGZ LKS Różnowo
Cresovia Górowo Iławeckie
- : -
SKS Szczytno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
- : -
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Vęgoria Węgorzewo
- : -
Łyna Sępopol
DKS Dobre Miasto
- : -
Mazur Wydminy
Pojezierze Prostki
- : -
Omulew Wielbark
Błękitni Pasym
- : -
Wilczek Wilkowo
Śniardwy Orzysz
- : -
Victoria Bartoszyce
Orlęta Rema Reszel
- : -
Cresovia Górowo Iławeckie
SKS Szczytno
- : -
Pisa Barczewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bartoszyce
- : -
DKS Dobre Miasto
Mazur Wydminy
- : -
SKS Szczytno
Wilczek Wilkowo
- : -
Śniardwy Orzysz
Łyna Sępopol
- : -
Błękitni Pasym
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
- : -
Pojezierze Prostki
Omulew Wielbark
- : -
Vęgoria Węgorzewo
Pisa Barczewo
- : -
Orlęta Rema Reszel
Cresovia Górowo Iławeckie
- : -
MZGZ LKS Różnowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
- : -
Pisa Barczewo
Vęgoria Węgorzewo
- : -
Błękitni Pasym
Orlęta Rema Reszel
- : -
Mazur Wydminy
DKS Dobre Miasto
- : -
Wilczek Wilkowo
Pojezierze Prostki
- : -
Cresovia Górowo Iławeckie
SKS Szczytno
- : -
Victoria Bartoszyce
Śniardwy Orzysz
- : -
Łyna Sępopol
Omulew Wielbark
- : -
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
- : -
Pojezierze Prostki
Victoria Bartoszyce
- : -
Orlęta Rema Reszel
Mazur Wydminy
- : -
MZGZ LKS Różnowo
Błękitni Pasym
- : -
Śniardwy Orzysz
Wilczek Wilkowo
- : -
SKS Szczytno
Łyna Sępopol
- : -
DKS Dobre Miasto
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
- : -
Vęgoria Węgorzewo
Cresovia Górowo Iławeckie
- : -
Omulew Wielbark
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
- : -
Victoria Bartoszyce
Vęgoria Węgorzewo
- : -
Śniardwy Orzysz
DKS Dobre Miasto
- : -
Błękitni Pasym
Pojezierze Prostki
- : -
Mazur Wydminy
SKS Szczytno
- : -
Łyna Sępopol
Orlęta Rema Reszel
- : -
Wilczek Wilkowo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
- : -
Cresovia Górowo Iławeckie
Omulew Wielbark
- : -
Pisa Barczewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
- : -
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Victoria Bartoszyce
- : -
Pojezierze Prostki
Mazur Wydminy
- : -
Omulew Wielbark
Błękitni Pasym
- : -
SKS Szczytno
Śniardwy Orzysz
- : -
DKS Dobre Miasto
Wilczek Wilkowo
- : -
MZGZ LKS Różnowo
Łyna Sępopol
- : -
Orlęta Rema Reszel
Cresovia Górowo Iławeckie
- : -
Vęgoria Węgorzewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
- : -
DKS Dobre Miasto
SKS Szczytno
- : -
Śniardwy Orzysz
Orlęta Rema Reszel
- : -
Błękitni Pasym
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
- : -
Mazur Wydminy
MZGZ LKS Różnowo
- : -
Łyna Sępopol
Cresovia Górowo Iławeckie
- : -
Pisa Barczewo
Omulew Wielbark
- : -
Victoria Bartoszyce
Pojezierze Prostki
- : -
Wilczek Wilkowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
- : -
Vęgoria Węgorzewo
Victoria Bartoszyce
- : -
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
DKS Dobre Miasto
- : -
SKS Szczytno
Mazur Wydminy
- : -
Cresovia Górowo Iławeckie
Błękitni Pasym
- : -
MZGZ LKS Różnowo
Śniardwy Orzysz
- : -
Orlęta Rema Reszel
Wilczek Wilkowo
- : -
Omulew Wielbark
Łyna Sępopol
- : -
Pojezierze Prostki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
- : -
SKS Szczytno
Pisa Barczewo
- : -
Mazur Wydminy
Victoria Bartoszyce
- : -
Cresovia Górowo Iławeckie
DKS Dobre Miasto
- : -
Orlęta Rema Reszel
Śniardwy Orzysz
- : -
MZGZ LKS Różnowo
Wilczek Wilkowo
- : -
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Łyna Sępopol
- : -
Omulew Wielbark
Pojezierze Prostki
- : -
Błękitni Pasym
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
- : -
Victoria Bartoszyce
Mazur Wydminy
- : -
Vęgoria Węgorzewo
Orlęta Rema Reszel
- : -
SKS Szczytno
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
- : -
Łyna Sępopol
MZGZ LKS Różnowo
- : -
DKS Dobre Miasto
Omulew Wielbark
- : -
Błękitni Pasym
Cresovia Górowo Iławeckie
- : -
Wilczek Wilkowo
Pojezierze Prostki
- : -
Śniardwy Orzysz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?