Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
0:4
Śniardwy Orzysz
Omulew Wielbark
0:4
Łyna Sępopol
Cresovia Górowo Iławeckie
4:1
Victoria Bartoszyce
Mazur Wydminy
2:4
Pisa Barczewo
SKS Szczytno
1:2
Vęgoria Węgorzewo
Błękitni Pasym
5:0
Pojezierze Prostki
Orlęta Rema Reszel
3:0
DKS Dobre Miasto
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
5:0
Wilczek Wilkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
1:2
Mazur Wydminy
Victoria Bartoszyce
0:2
Pisa Barczewo
DKS Dobre Miasto
1:3
MZGZ LKS Różnowo
SKS Szczytno
0:5
Orlęta Rema Reszel
Błękitni Pasym
2:2
Omulew Wielbark
Śniardwy Orzysz
1:0
Pojezierze Prostki
Wilczek Wilkowo
3:2
Cresovia Górowo Iławeckie
Łyna Sępopol
1:3
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
5:0
SKS Szczytno
Pisa Barczewo
2:3
Wilczek Wilkowo
DKS Dobre Miasto
3:2
Pojezierze Prostki
Mazur Wydminy
3:1
Victoria Bartoszyce
Orlęta Rema Reszel
4:1
Vęgoria Węgorzewo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
5:0
Błękitni Pasym
Omulew Wielbark
1:1
Śniardwy Orzysz
Cresovia Górowo Iławeckie
5:1
Łyna Sępopol
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS Dobre Miasto
3:3
Omulew Wielbark
Błękitni Pasym
0:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Vęgoria Węgorzewo
2:1
Victoria Bartoszyce
SKS Szczytno
1:0
Pojezierze Prostki
Śniardwy Orzysz
0:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Orlęta Rema Reszel
1:3
MZGZ LKS Różnowo
Wilczek Wilkowo
5:2
Mazur Wydminy
Łyna Sępopol
0:2
Pisa Barczewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
5:2
DKS Dobre Miasto
MZGZ LKS Różnowo
1:1
Vęgoria Węgorzewo
Mazur Wydminy
4:1
Łyna Sępopol
Victoria Bartoszyce
2:1
Wilczek Wilkowo
Pojezierze Prostki
0:2
Orlęta Rema Reszel
Omulew Wielbark
1:2
SKS Szczytno
Pisa Barczewo
6:0
Błękitni Pasym
Cresovia Górowo Iławeckie
2:2
Śniardwy Orzysz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
2:0
Pojezierze Prostki
Vęgoria Węgorzewo
6:2
Wilczek Wilkowo
DKS Dobre Miasto
4:2
Cresovia Górowo Iławeckie
Błękitni Pasym
1:1
Mazur Wydminy
Orlęta Rema Reszel
1:1
Omulew Wielbark
Śniardwy Orzysz
2:1
Pisa Barczewo
Łyna Sępopol
3:2
Victoria Bartoszyce
SKS Szczytno
- : -
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
2:1
DKS Dobre Miasto
Mazur Wydminy
1:5
Śniardwy Orzysz
Pojezierze Prostki
3:0
Vęgoria Węgorzewo
Orlęta Rema Reszel
1:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Victoria Bartoszyce
0:1
Błękitni Pasym
Wilczek Wilkowo
1:4
Łyna Sępopol
Omulew Wielbark
0:4
MZGZ LKS Różnowo
Cresovia Górowo Iławeckie
6:4
SKS Szczytno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
1:3
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Vęgoria Węgorzewo
2:0
Łyna Sępopol
DKS Dobre Miasto
3:1
Mazur Wydminy
Pojezierze Prostki
2:0
Omulew Wielbark
Błękitni Pasym
2:2
Wilczek Wilkowo
Śniardwy Orzysz
0:3
Victoria Bartoszyce
Orlęta Rema Reszel
1:1
Cresovia Górowo Iławeckie
SKS Szczytno
2:3
Pisa Barczewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bartoszyce
0:0
DKS Dobre Miasto
Mazur Wydminy
4:2
SKS Szczytno
Wilczek Wilkowo
0:1
Śniardwy Orzysz
Łyna Sępopol
2:0
Błękitni Pasym
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
6:0
Pojezierze Prostki
Omulew Wielbark
1:3
Vęgoria Węgorzewo
Pisa Barczewo
1:2
Orlęta Rema Reszel
Cresovia Górowo Iławeckie
2:4
MZGZ LKS Różnowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
2:1
Pisa Barczewo
Vęgoria Węgorzewo
1:1
Błękitni Pasym
Orlęta Rema Reszel
6:0
Mazur Wydminy
DKS Dobre Miasto
4:1
Wilczek Wilkowo
Pojezierze Prostki
1:1
Cresovia Górowo Iławeckie
SKS Szczytno
0:1
Victoria Bartoszyce
Śniardwy Orzysz
4:2
Łyna Sępopol
Omulew Wielbark
1:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
5:1
Pojezierze Prostki
Victoria Bartoszyce
0:0
Orlęta Rema Reszel
Mazur Wydminy
1:1
MZGZ LKS Różnowo
Błękitni Pasym
0:0
Śniardwy Orzysz
Wilczek Wilkowo
4:1
SKS Szczytno
Łyna Sępopol
1:0
DKS Dobre Miasto
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
5:2
Vęgoria Węgorzewo
Cresovia Górowo Iławeckie
0:0
Omulew Wielbark
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
1:1
Victoria Bartoszyce
Vęgoria Węgorzewo
1:2
Śniardwy Orzysz
DKS Dobre Miasto
2:2
Błękitni Pasym
Pojezierze Prostki
1:0
Mazur Wydminy
SKS Szczytno
3:1
Łyna Sępopol
Orlęta Rema Reszel
4:2
Wilczek Wilkowo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
3:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Omulew Wielbark
- : -
Pisa Barczewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
- : -
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Victoria Bartoszyce
- : -
Pojezierze Prostki
Mazur Wydminy
- : -
Omulew Wielbark
Błękitni Pasym
- : -
SKS Szczytno
Śniardwy Orzysz
- : -
DKS Dobre Miasto
Wilczek Wilkowo
- : -
MZGZ LKS Różnowo
Łyna Sępopol
- : -
Orlęta Rema Reszel
Cresovia Górowo Iławeckie
- : -
Vęgoria Węgorzewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
- : -
DKS Dobre Miasto
SKS Szczytno
- : -
Śniardwy Orzysz
Orlęta Rema Reszel
- : -
Błękitni Pasym
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
- : -
Mazur Wydminy
MZGZ LKS Różnowo
- : -
Łyna Sępopol
Cresovia Górowo Iławeckie
- : -
Pisa Barczewo
Omulew Wielbark
- : -
Victoria Bartoszyce
Pojezierze Prostki
- : -
Wilczek Wilkowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
- : -
Vęgoria Węgorzewo
Victoria Bartoszyce
- : -
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
DKS Dobre Miasto
- : -
SKS Szczytno
Mazur Wydminy
- : -
Cresovia Górowo Iławeckie
Błękitni Pasym
- : -
MZGZ LKS Różnowo
Śniardwy Orzysz
- : -
Orlęta Rema Reszel
Wilczek Wilkowo
- : -
Omulew Wielbark
Łyna Sępopol
- : -
Pojezierze Prostki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
- : -
SKS Szczytno
Pisa Barczewo
- : -
Mazur Wydminy
Victoria Bartoszyce
- : -
Cresovia Górowo Iławeckie
DKS Dobre Miasto
- : -
Orlęta Rema Reszel
Śniardwy Orzysz
- : -
MZGZ LKS Różnowo
Wilczek Wilkowo
- : -
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Łyna Sępopol
- : -
Omulew Wielbark
Pojezierze Prostki
- : -
Błękitni Pasym
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
- : -
Victoria Bartoszyce
Mazur Wydminy
- : -
Vęgoria Węgorzewo
Orlęta Rema Reszel
- : -
SKS Szczytno
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
- : -
Łyna Sępopol
MZGZ LKS Różnowo
- : -
DKS Dobre Miasto
Omulew Wielbark
- : -
Błękitni Pasym
Cresovia Górowo Iławeckie
- : -
Wilczek Wilkowo
Pojezierze Prostki
- : -
Śniardwy Orzysz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości