Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jastrząb Ględy
1:0
Victoria Rychliki
Barkas Tolkmicko
5:4
Orzeł Ulnowo
Wałsza Pieniężno
0:4
Zatoka II Braniewo
Czarni Małdyty
3:2
LKS Tyrowo
KS Syrena Spomlek Młynary
5:1
Piast Wilczęta
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Barkas Tolkmicko
0:0
Czarni Małdyty
LKS Tyrowo
4:2
KS Syrena Spomlek Młynary
Piast Wilczęta
2:1
Jastrząb Ględy
Wałsza Pieniężno
2:3
Polonia Markusy
Victoria Rychliki
5:0
Zatoka II Braniewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wilczęta
3:6
Zatoka II Braniewo
Polonia Markusy
5:1
Victoria Rychliki
Czarni Małdyty
3:1
Orzeł Ulnowo
KS Syrena Spomlek Młynary
4:2
Barkas Tolkmicko
Jastrząb Ględy
1:5
LKS Tyrowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Barkas Tolkmicko
1:2
Jastrząb Ględy
LKS Tyrowo
3:0
Zatoka II Braniewo
Piast Wilczęta
6:1
Polonia Markusy
Orzeł Ulnowo
6:2
Wałsza Pieniężno
Czarni Małdyty
1:4
KS Syrena Spomlek Młynary
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wałsza Pieniężno
3:2
Victoria Rychliki
Barkas Tolkmicko
1:2
Zatoka II Braniewo
Jastrząb Ględy
0:0
Czarni Małdyty
Polonia Markusy
2:2
LKS Tyrowo
KS Syrena Spomlek Młynary
3:3
Orzeł Ulnowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wilczęta
5:2
Wałsza Pieniężno
Orzeł Ulnowo
4:3
Victoria Rychliki
Barkas Tolkmicko
0:1
Polonia Markusy
Czarni Małdyty
5:6
Zatoka II Braniewo
KS Syrena Spomlek Młynary
3:0
Jastrząb Ględy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rychliki
0:4
Piast Wilczęta
Jastrząb Ględy
0:4
Orzeł Ulnowo
Polonia Markusy
3:1
Czarni Małdyty
Wałsza Pieniężno
2:4
LKS Tyrowo
Zatoka II Braniewo
2:1
KS Syrena Spomlek Młynary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tyrowo
6:1
Victoria Rychliki
Orzeł Ulnowo
3:1
Piast Wilczęta
Jastrząb Ględy
0:1
Zatoka II Braniewo
Barkas Tolkmicko
2:1
Wałsza Pieniężno
KS Syrena Spomlek Młynary
1:2
Polonia Markusy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rychliki
3:1
Barkas Tolkmicko
Piast Wilczęta
3:3
LKS Tyrowo
Polonia Markusy
7:0
Jastrząb Ględy
Wałsza Pieniężno
1:4
Czarni Małdyty
Zatoka II Braniewo
3:3
Orzeł Ulnowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wilczęta
4:0
Czarni Małdyty
Orzeł Ulnowo
0:2
LKS Tyrowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości