Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wojciechy
1:9
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Victoria Rychliki
2:0
Cresovia Górowo Iławeckie
MGKS Miłakowo
1:2
Żuraw Godkowo
Piast Wilczęta
1:1
Jastrząb Ględy
Huragan II Morąg
3:2
Gmina Braniewo
Wałsza Pieniężno
2:3
Dąb Kadyny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kadyny
0:1
Piast Wilczęta
Gmina Braniewo
2:2
MGKS Miłakowo
Pomowiec Gronowo Elbląskie
6:2
Wałsza Pieniężno
Victoria Rychliki
1:0
Huragan II Morąg
Żuraw Godkowo
2:0
KS Wojciechy
Cresovia Górowo Iławeckie
3:0
Jastrząb Ględy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wojciechy
4:4
Gmina Braniewo
MGKS Miłakowo
1:3
Victoria Rychliki
Piast Wilczęta
1:0
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Jastrząb Ględy
0:3
Dąb Kadyny
Huragan II Morąg
3:9
Cresovia Górowo Iławeckie
Wałsza Pieniężno
0:1
Żuraw Godkowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina Braniewo
4:1
Wałsza Pieniężno
Pomowiec Gronowo Elbląskie
2:1
Jastrząb Ględy
Victoria Rychliki
5:2
KS Wojciechy
Żuraw Godkowo
1:4
Piast Wilczęta
Cresovia Górowo Iławeckie
2:1
Dąb Kadyny
Huragan II Morąg
1:3
MGKS Miłakowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kadyny
1:3
Pomowiec Gronowo Elbląskie
KS Wojciechy
7:2
Huragan II Morąg
MGKS Miłakowo
3:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Piast Wilczęta
1:0
Gmina Braniewo
Jastrząb Ględy
2:1
Żuraw Godkowo
Wałsza Pieniężno
2:2
Victoria Rychliki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina Braniewo
3:1
Jastrząb Ględy
Victoria Rychliki
4:1
Piast Wilczęta
Żuraw Godkowo
3:1
Dąb Kadyny
MGKS Miłakowo
3:0
KS Wojciechy
Cresovia Górowo Iławeckie
4:3
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Huragan II Morąg
4:1
Wałsza Pieniężno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kadyny
5:1
Gmina Braniewo
KS Wojciechy
2:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Pomowiec Gronowo Elbląskie
1:1
Żuraw Godkowo
Piast Wilczęta
5:2
Huragan II Morąg
Jastrząb Ględy
1:1
Victoria Rychliki
Wałsza Pieniężno
2:3
MGKS Miłakowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina Braniewo
3:0
Pomowiec Gronowo Elbląskie
KS Wojciechy
3:0
Wałsza Pieniężno
Victoria Rychliki
1:0
Dąb Kadyny
MGKS Miłakowo
3:3
Piast Wilczęta
Cresovia Górowo Iławeckie
1:1
Żuraw Godkowo
Huragan II Morąg
1:1
Jastrząb Ględy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kadyny
4:3
Huragan II Morąg
Pomowiec Gronowo Elbląskie
0:2
Victoria Rychliki
Żuraw Godkowo
5:1
Gmina Braniewo
Piast Wilczęta
1:0
KS Wojciechy
Jastrząb Ględy
5:3
MGKS Miłakowo
Wałsza Pieniężno
1:2
Cresovia Górowo Iławeckie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wojciechy
2:0
Jastrząb Ględy
Victoria Rychliki
0:1
Żuraw Godkowo
MGKS Miłakowo
3:3
Dąb Kadyny
Wałsza Pieniężno
3:1
Piast Wilczęta
Cresovia Górowo Iławeckie
2:1
Gmina Braniewo
Huragan II Morąg
0:7
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomowiec Gronowo Elbląskie
1:3
MGKS Miłakowo
Dąb Kadyny
0:2
KS Wojciechy
Żuraw Godkowo
4:0
Huragan II Morąg
Gmina Braniewo
0:5
Victoria Rychliki
Piast Wilczęta
1:4
Cresovia Górowo Iławeckie
Jastrząb Ględy
0:1
Wałsza Pieniężno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
1:1
Victoria Rychliki
Jastrząb Ględy
1:2
Piast Wilczęta
Żuraw Godkowo
0:1
MGKS Miłakowo
Gmina Braniewo
4:0
Huragan II Morąg
Pomowiec Gronowo Elbląskie
7:0
KS Wojciechy
Dąb Kadyny
3:0
Wałsza Pieniężno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wojciechy
2:4
Żuraw Godkowo
Jastrząb Ględy
0:0
Cresovia Górowo Iławeckie
MGKS Miłakowo
3:4
Gmina Braniewo
Piast Wilczęta
1:4
Dąb Kadyny
Victoria Rychliki
4:1
Huragan II Morąg
Wałsza Pieniężno
4:1
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Miłakowo
7:2
Pomowiec Gronowo Elbląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości