Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
4:0
Pogoń Ryn
Start Kruklanki
4:2
Jurand Barciany
Fala Warpuny
4:1
GKS Start Kozłowo
BKS Tęcza II Biskupiec
2:4
Reduta Bisztynek
Kłobuk Mikołajki
3:0
Salęt Boże
Żagiel Piecki
6:2
Tempo Ramsowo Wipsowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
0:3
Start Kruklanki
Salęt Boże
4:3
Mazur Wydminy
Jurand Barciany
5:1
Kłobuk Mikołajki
Pogoń Ryn
1:5
Żagiel Piecki
BKS Tęcza II Biskupiec
1:1
Fala Warpuny
Reduta Bisztynek
2:6
Tempo Ramsowo Wipsowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
2:1
Jurand Barciany
Fala Warpuny
1:0
Reduta Bisztynek
Tempo Ramsowo Wipsowo
1:2
Pogoń Ryn
Żagiel Piecki
1:0
Salęt Boże
Start Kruklanki
5:1
BKS Tęcza II Biskupiec
Kłobuk Mikołajki
3:1
GKS Start Kozłowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
0:2
Mazur Wydminy
Reduta Bisztynek
5:2
Pogoń Ryn
Fala Warpuny
2:2
Start Kruklanki
Salęt Boże
3:1
Tempo Ramsowo Wipsowo
Jurand Barciany
2:0
Żagiel Piecki
BKS Tęcza II Biskupiec
3:5
Kłobuk Mikołajki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
8:0
BKS Tęcza II Biskupiec
Tempo Ramsowo Wipsowo
0:0
Jurand Barciany
Pogoń Ryn
3:3
Salęt Boże
Kłobuk Mikołajki
2:1
Fala Warpuny
Żagiel Piecki
6:0
GKS Start Kozłowo
Start Kruklanki
3:1
Reduta Bisztynek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
1:4
Tempo Ramsowo Wipsowo
Reduta Bisztynek
2:1
Salęt Boże
Fala Warpuny
1:3
Mazur Wydminy
Jurand Barciany
9:0
Pogoń Ryn
BKS Tęcza II Biskupiec
1:2
Żagiel Piecki
Start Kruklanki
1:1
Kłobuk Mikołajki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
5:3
Start Kruklanki
Salęt Boże
1:2
Jurand Barciany
Tempo Ramsowo Wipsowo
3:1
BKS Tęcza II Biskupiec
Pogoń Ryn
12:0
GKS Start Kozłowo
Kłobuk Mikołajki
1:3
Reduta Bisztynek
Żagiel Piecki
6:3
Fala Warpuny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
0:6
Salęt Boże
Reduta Bisztynek
1:8
Jurand Barciany
Fala Warpuny
3:3
Tempo Ramsowo Wipsowo
Kłobuk Mikołajki
4:3
Mazur Wydminy
BKS Tęcza II Biskupiec
6:0
Pogoń Ryn
Start Kruklanki
4:2
Żagiel Piecki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
0:1
Reduta Bisztynek
Jurand Barciany
3:0*
GKS Start Kozłowo
Salęt Boże
8:0
BKS Tęcza II Biskupiec
Tempo Ramsowo Wipsowo
0:6
Start Kruklanki
Pogoń Ryn
2:5
Fala Warpuny
Żagiel Piecki
5:0
Kłobuk Mikołajki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Reduta Bisztynek
10:0
GKS Start Kozłowo
Mazur Wydminy
3:1
Żagiel Piecki
Fala Warpuny
2:5
Salęt Boże
BKS Tęcza II Biskupiec
1:4
Jurand Barciany
Kłobuk Mikołajki
1:2
Tempo Ramsowo Wipsowo
Start Kruklanki
1:3
Pogoń Ryn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
2:1
BKS Tęcza II Biskupiec
Jurand Barciany
6:0
Fala Warpuny
Salęt Boże
0:1
Start Kruklanki
Tempo Ramsowo Wipsowo
2:2
Mazur Wydminy
Pogoń Ryn
5:1
Kłobuk Mikołajki
Żagiel Piecki
5:2
Reduta Bisztynek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
0:1
Fala Warpuny
Tempo Ramsowo Wipsowo
4:1
Żagiel Piecki
Reduta Bisztynek
3:0
BKS Tęcza II Biskupiec
Salęt Boże
2:1
Kłobuk Mikołajki
Jurand Barciany
4:1
Start Kruklanki
Pogoń Ryn
2:2
Mazur Wydminy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Ramsowo Wipsowo
1:0
Reduta Bisztynek
Mazur Wydminy
4:3
Salęt Boże
Żagiel Piecki
7:0
Pogoń Ryn
Fala Warpuny
2:0
BKS Tęcza II Biskupiec
Start Kruklanki
7:1
GKS Start Kozłowo
Kłobuk Mikołajki
3:2
Jurand Barciany
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Tęcza II Biskupiec
0:1
Start Kruklanki
GKS Start Kozłowo
0:3
Kłobuk Mikołajki
Reduta Bisztynek
3:0
Fala Warpuny
Jurand Barciany
0:0
Mazur Wydminy
Salęt Boże
2:3
Żagiel Piecki
Pogoń Ryn
1:3
Tempo Ramsowo Wipsowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Ramsowo Wipsowo
1:0
Salęt Boże
Mazur Wydminy
16:0
GKS Start Kozłowo
Żagiel Piecki
4:2
Jurand Barciany
Start Kruklanki
4:0
Fala Warpuny
Kłobuk Mikołajki
3:4
BKS Tęcza II Biskupiec
Pogoń Ryn
2:8
Reduta Bisztynek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
2:6
Żagiel Piecki
Reduta Bisztynek
2:2
Start Kruklanki
Jurand Barciany
7:1
Tempo Ramsowo Wipsowo
Fala Warpuny
5:1
Kłobuk Mikołajki
Salęt Boże
3:3
Pogoń Ryn
BKS Tęcza II Biskupiec
0:7
Mazur Wydminy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Ramsowo Wipsowo
8:1
GKS Start Kozłowo
Mazur Wydminy
6:1
Fala Warpuny
Salęt Boże
1:5
Reduta Bisztynek
Kłobuk Mikołajki
2:2
Start Kruklanki
Żagiel Piecki
3:0*
BKS Tęcza II Biskupiec
Pogoń Ryn
2:7
Jurand Barciany
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Tęcza II Biskupiec
4:3
Tempo Ramsowo Wipsowo
GKS Start Kozłowo
1:3
Pogoń Ryn
Reduta Bisztynek
0:3
Kłobuk Mikołajki
Fala Warpuny
0:5
Żagiel Piecki
Jurand Barciany
2:1
Salęt Boże
Start Kruklanki
0:5
Mazur Wydminy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Ramsowo Wipsowo
3:2
Fala Warpuny
Mazur Wydminy
2:2
Kłobuk Mikołajki
Żagiel Piecki
6:2
Start Kruklanki
Salęt Boże
2:0
GKS Start Kozłowo
Jurand Barciany
5:0
Reduta Bisztynek
Pogoń Ryn
4:1
BKS Tęcza II Biskupiec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
1:4
Jurand Barciany
Reduta Bisztynek
2:2
Mazur Wydminy
Fala Warpuny
4:1
Pogoń Ryn
Start Kruklanki
1:2
Tempo Ramsowo Wipsowo
Kłobuk Mikołajki
1:2
Żagiel Piecki
BKS Tęcza II Biskupiec
2:7
Salęt Boże
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Żagiel Piecki
1:4
Mazur Wydminy
GKS Start Kozłowo
0:4
Reduta Bisztynek
Tempo Ramsowo Wipsowo
1:6
Kłobuk Mikołajki
Salęt Boże
5:2
Fala Warpuny
Pogoń Ryn
3:4
Start Kruklanki
Jurand Barciany
3:0*
BKS Tęcza II Biskupiec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Reduta Bisztynek
0:5
Żagiel Piecki
Mazur Wydminy
1:1
Tempo Ramsowo Wipsowo
Start Kruklanki
3:0
Salęt Boże
Fala Warpuny
0:3
Jurand Barciany
Kłobuk Mikołajki
6:0
Pogoń Ryn
BKS Tęcza II Biskupiec
0:3*
GKS Start Kozłowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości