Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ruciane Nida
2:1
Salęt Boże
GKS Dźwierzuty
2:3
Start Kruklanki
Kowalak Kowale Oleckie
1:0
Reduta Bisztynek
Kłobuk Mikołajki
0:2
Mazur Wydminy
Pojezierze Prostki
3:0
Fala Warpuny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kruklanki
1:3
Kłobuk Mikołajki
Fala Warpuny
2:0
GKS Dźwierzuty
Salęt Boże
4:1
Pojezierze Prostki
Reduta Bisztynek
1:6
Mazur Wydminy
Kowalak Kowale Oleckie
1:0
Pogoń Banie Mazurskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
4:3
Start Kruklanki
MKS Ruciane Nida
2:1
Kowalak Kowale Oleckie
GKS Dźwierzuty
1:1
Salęt Boże
Pogoń Banie Mazurskie
3:3
Reduta Bisztynek
Kłobuk Mikołajki
4:2
Fala Warpuny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Banie Mazurskie
1:4
MKS Ruciane Nida
Salęt Boże
2:1
Kłobuk Mikołajki
Reduta Bisztynek
5:2
Start Kruklanki
Fala Warpuny
0:4
Mazur Wydminy
Kowalak Kowale Oleckie
1:3
Pojezierze Prostki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
1:2
Salęt Boże
MKS Ruciane Nida
1:1
Reduta Bisztynek
GKS Dźwierzuty
1:1
Kowalak Kowale Oleckie
Start Kruklanki
1:4
Fala Warpuny
Pojezierze Prostki
6:0
Pogoń Banie Mazurskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ruciane Nida
1:1
Pojezierze Prostki
Salęt Boże
2:2
Start Kruklanki
Reduta Bisztynek
1:3
Fala Warpuny
Pogoń Banie Mazurskie
3:1
GKS Dźwierzuty
Kowalak Kowale Oleckie
3:3
Kłobuk Mikołajki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
2:1
Kowalak Kowale Oleckie
Fala Warpuny
1:1
Salęt Boże
GKS Dźwierzuty
1:2
MKS Ruciane Nida
Kłobuk Mikołajki
2:1
Pogoń Banie Mazurskie
Pojezierze Prostki
1:0
Reduta Bisztynek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Reduta Bisztynek
0:3
Salęt Boże
Pojezierze Prostki
2:1
GKS Dźwierzuty
Kowalak Kowale Oleckie
1:3
Start Kruklanki
MKS Ruciane Nida
1:0
Kłobuk Mikołajki
Pogoń Banie Mazurskie
1:4
Mazur Wydminy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
5:1
MKS Ruciane Nida
Start Kruklanki
5:0
Pogoń Banie Mazurskie
Fala Warpuny
4:1
Kowalak Kowale Oleckie
GKS Dźwierzuty
4:1
Reduta Bisztynek
Kłobuk Mikołajki
3:4
Pojezierze Prostki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kowalak Kowale Oleckie
3:1
Salęt Boże
MKS Ruciane Nida
1:1
Start Kruklanki
GKS Dźwierzuty
2:1
Kłobuk Mikołajki
Pogoń Banie Mazurskie
0:4
Fala Warpuny
Pojezierze Prostki
0:2
Mazur Wydminy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
1:1
GKS Dźwierzuty
Fala Warpuny
2:7
MKS Ruciane Nida
Salęt Boże
2:1
Pogoń Banie Mazurskie
Start Kruklanki
2:3
Pojezierze Prostki
Kłobuk Mikołajki
1:1
Reduta Bisztynek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Reduta Bisztynek
2:2
Kowalak Kowale Oleckie
Mazur Wydminy
1:0
Kłobuk Mikołajki
Fala Warpuny
3:2
Pojezierze Prostki
Salęt Boże
1:3
MKS Ruciane Nida
Start Kruklanki
1:2
GKS Dźwierzuty
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
4:1
Reduta Bisztynek
Pogoń Banie Mazurskie
0:1
Kowalak Kowale Oleckie
Kłobuk Mikołajki
3:0
Start Kruklanki
GKS Dźwierzuty
4:1
Fala Warpuny
Pojezierze Prostki
1:0
Salęt Boże
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Reduta Bisztynek
4:1
Pogoń Banie Mazurskie
Fala Warpuny
2:3
Kłobuk Mikołajki
Salęt Boże
3:3
GKS Dźwierzuty
Kowalak Kowale Oleckie
3:1
MKS Ruciane Nida
Start Kruklanki
2:2
Mazur Wydminy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pojezierze Prostki
1:3
Kowalak Kowale Oleckie
Mazur Wydminy
2:0
Fala Warpuny
Kłobuk Mikołajki
1:1
Salęt Boże
MKS Ruciane Nida
3:1
Pogoń Banie Mazurskie
Start Kruklanki
5:2
Reduta Bisztynek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Banie Mazurskie
0:3
Pojezierze Prostki
Fala Warpuny
5:0
Start Kruklanki
Reduta Bisztynek
2:1
MKS Ruciane Nida
Salęt Boże
0:5
Mazur Wydminy
Kowalak Kowale Oleckie
3:2
GKS Dźwierzuty
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pojezierze Prostki
4:1
MKS Ruciane Nida
Fala Warpuny
1:0
Reduta Bisztynek
GKS Dźwierzuty
3:0
Pogoń Banie Mazurskie
Kłobuk Mikołajki
5:2
Kowalak Kowale Oleckie
Start Kruklanki
3:3
Salęt Boże
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Banie Mazurskie
0:0
Kłobuk Mikołajki
Reduta Bisztynek
1:3
Pojezierze Prostki
Salęt Boże
2:3
Fala Warpuny
Kowalak Kowale Oleckie
0:3
Mazur Wydminy
MKS Ruciane Nida
1:1
GKS Dźwierzuty
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
2:1
Pogoń Banie Mazurskie
GKS Dźwierzuty
1:3
Pojezierze Prostki
Salęt Boże
2:3
Reduta Bisztynek
Kłobuk Mikołajki
3:4
MKS Ruciane Nida
Start Kruklanki
2:5
Kowalak Kowale Oleckie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Banie Mazurskie
1:3
Start Kruklanki
Reduta Bisztynek
1:2
GKS Dźwierzuty
Pojezierze Prostki
4:1
Kłobuk Mikołajki
Kowalak Kowale Oleckie
2:0
Fala Warpuny
MKS Ruciane Nida
2:2
Mazur Wydminy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
1:1
Pojezierze Prostki
Fala Warpuny
2:0
Pogoń Banie Mazurskie
Salęt Boże
6:2
Kowalak Kowale Oleckie
Kłobuk Mikołajki
2:2
GKS Dźwierzuty
Start Kruklanki
3:0
MKS Ruciane Nida
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Reduta Bisztynek
4:6
Kłobuk Mikołajki
Pojezierze Prostki
0:1
Start Kruklanki
Pogoń Banie Mazurskie
3:1
Salęt Boże
MKS Ruciane Nida
0:1
Fala Warpuny
GKS Dźwierzuty
2:4
Mazur Wydminy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?