Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
1:1
Olimpia Miłki
MKS Ruciane Nida
1:2
Salęt Boże
Reduta Bisztynek
1:2
Fala Warpuny
Start Kruklanki
6:1
Warmianka Bęsia
Unia Olecko
1:1
Jurand Barciany
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Warpuny
6:2
Mazur Wydminy
Salęt Boże
3:1
Reduta Bisztynek
Warmianka Bęsia
0:1
Olimpia Miłki
Start Kruklanki
1:1
Unia Olecko
Jurand Barciany
5:0
MKS Ruciane Nida
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
4:4
Salęt Boże
Unia Olecko
5:0
Warmianka Bęsia
MKS Ruciane Nida
1:3
Start Kruklanki
Fala Warpuny
2:0
Olimpia Miłki
Reduta Bisztynek
3:2
Jurand Barciany
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Salęt Boże
2:1
Olimpia Miłki
Warmianka Bęsia
1:7
Fala Warpuny
Start Kruklanki
5:0
Reduta Bisztynek
Unia Olecko
7:0
MKS Ruciane Nida
Jurand Barciany
0:0
Mazur Wydminy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
0:1
Start Kruklanki
MKS Ruciane Nida
0:1
Warmianka Bęsia
Reduta Bisztynek
3:2
Unia Olecko
Fala Warpuny
2:1
Salęt Boże
Olimpia Miłki
2:2
Jurand Barciany
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ruciane Nida
4:1
Reduta Bisztynek
Warmianka Bęsia
3:0
Salęt Boże
Start Kruklanki
3:0
Olimpia Miłki
Unia Olecko
2:0
Mazur Wydminy
Jurand Barciany
1:0
Fala Warpuny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
2:0
MKS Ruciane Nida
Fala Warpuny
2:3
Start Kruklanki
Salęt Boże
2:2
Jurand Barciany
Reduta Bisztynek
5:0
Warmianka Bęsia
Olimpia Miłki
2:2
Unia Olecko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmianka Bęsia
0:4
Jurand Barciany
Reduta Bisztynek
1:0
Mazur Wydminy
Start Kruklanki
0:2
Salęt Boże
Unia Olecko
3:0
Fala Warpuny
MKS Ruciane Nida
2:0
Olimpia Miłki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
5:0
Warmianka Bęsia
Fala Warpuny
6:1
MKS Ruciane Nida
Salęt Boże
2:1
Unia Olecko
Olimpia Miłki
1:1
Reduta Bisztynek
Jurand Barciany
1:0
Start Kruklanki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Warpuny
2:0
Reduta Bisztynek
Salęt Boże
1:2
MKS Ruciane Nida
Warmianka Bęsia
5:2
Start Kruklanki
Jurand Barciany
0:2
Unia Olecko
Olimpia Miłki
1:1
Mazur Wydminy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
0:1
Fala Warpuny
MKS Ruciane Nida
1:0
Jurand Barciany
Reduta Bisztynek
0:0
Salęt Boże
Unia Olecko
3:3
Start Kruklanki
Olimpia Miłki
0:1
Warmianka Bęsia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmianka Bęsia
0:2
Unia Olecko
Start Kruklanki
2:3
MKS Ruciane Nida
Jurand Barciany
1:0
Reduta Bisztynek
Salęt Boże
0:4
Mazur Wydminy
Olimpia Miłki
1:2
Fala Warpuny
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Reduta Bisztynek
0:3
Start Kruklanki
Mazur Wydminy
1:1
Jurand Barciany
MKS Ruciane Nida
2:0
Unia Olecko
Fala Warpuny
1:0
Warmianka Bęsia
Olimpia Miłki
2:3
Salęt Boże
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kruklanki
3:1
Mazur Wydminy
Salęt Boże
0:2
Fala Warpuny
Warmianka Bęsia
1:6
MKS Ruciane Nida
Unia Olecko
2:1
Reduta Bisztynek
Jurand Barciany
2:1
Olimpia Miłki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
- : -
Unia Olecko
Fala Warpuny
- : -
Jurand Barciany
Salęt Boże
- : -
Warmianka Bęsia
Reduta Bisztynek
- : -
MKS Ruciane Nida
Olimpia Miłki
- : -
Start Kruklanki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ruciane Nida
- : -
Mazur Wydminy
Warmianka Bęsia
- : -
Reduta Bisztynek
Unia Olecko
- : -
Olimpia Miłki
Start Kruklanki
- : -
Fala Warpuny
Jurand Barciany
- : -
Salęt Boże
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
- : -
Reduta Bisztynek
Fala Warpuny
- : -
Unia Olecko
Salęt Boże
- : -
Start Kruklanki
Jurand Barciany
- : -
Warmianka Bęsia
Olimpia Miłki
- : -
MKS Ruciane Nida
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmianka Bęsia
- : -
Mazur Wydminy
Reduta Bisztynek
- : -
Olimpia Miłki
Unia Olecko
- : -
Salęt Boże
Start Kruklanki
- : -
Jurand Barciany
MKS Ruciane Nida
- : -
Fala Warpuny
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?