zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
2:0
Żagiel Piecki
Unia Olecko
7:1
Jurand Barciany
Pogoń Ryn
5:1
Warmianka Bęsia
MKS Ruciane Nida
2:0
Salęt Boże
Kłobuk Mikołajki
3:0
Granica II Kętrzyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmianka Bęsia
1:1
Żagiel Piecki
Pogoń Ryn
0:3
Unia Olecko
Jurand Barciany
0:1
MKS Ruciane Nida
Kłobuk Mikołajki
2:0
Salęt Boże
Granica II Kętrzyn
2:1
Mazur Wydminy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ruciane Nida
3:2
Pogoń Ryn
Mazur Wydminy
0:2
Salęt Boże
Unia Olecko
4:1
Warmianka Bęsia
Żagiel Piecki
0:2
Granica II Kętrzyn
Kłobuk Mikołajki
3:0
Jurand Barciany
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmianka Bęsia
2:5
Granica II Kętrzyn
Unia Olecko
1:2
MKS Ruciane Nida
Pogoń Ryn
4:3
Kłobuk Mikołajki
Żagiel Piecki
1:4
Salęt Boże
Jurand Barciany
1:3
Mazur Wydminy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Żagiel Piecki
4:1
Jurand Barciany
MKS Ruciane Nida
3:0
Warmianka Bęsia
Kłobuk Mikołajki
4:2
Unia Olecko
Granica II Kętrzyn
1:1
Salęt Boże
Mazur Wydminy
5:4
Pogoń Ryn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmianka Bęsia
0:5
Salęt Boże
Pogoń Ryn
4:2
Żagiel Piecki
Jurand Barciany
1:3
Granica II Kętrzyn
MKS Ruciane Nida
0:3
Kłobuk Mikołajki
Unia Olecko
2:0
Mazur Wydminy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Żagiel Piecki
2:0
Unia Olecko
Jurand Barciany
1:2
Salęt Boże
Kłobuk Mikołajki
3:1
Warmianka Bęsia
Granica II Kętrzyn
4:1
Pogoń Ryn
Mazur Wydminy
3:4
MKS Ruciane Nida
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmianka Bęsia
1:5
Jurand Barciany
Unia Olecko
7:0
Granica II Kętrzyn
Pogoń Ryn
1:2
Salęt Boże
MKS Ruciane Nida
0:0
Żagiel Piecki
Kłobuk Mikołajki
1:1
Mazur Wydminy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
6:1
Warmianka Bęsia
Unia Olecko
4:0
Salęt Boże
Żagiel Piecki
0:1
Kłobuk Mikołajki
Jurand Barciany
3:5
Pogoń Ryn
Granica II Kętrzyn
0:2
MKS Ruciane Nida
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmianka Bęsia
1:4
Pogoń Ryn
Żagiel Piecki
0:0
Mazur Wydminy
Salęt Boże
0:4
MKS Ruciane Nida
Jurand Barciany
0:1
Unia Olecko
Granica II Kętrzyn
0:4
Kłobuk Mikołajki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ruciane Nida
3:0
Jurand Barciany
Salęt Boże
0:2
Kłobuk Mikołajki
Mazur Wydminy
5:2
Granica II Kętrzyn
Żagiel Piecki
12:0
Warmianka Bęsia
Unia Olecko
5:2
Pogoń Ryn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Salęt Boże
3:0
Mazur Wydminy
Warmianka Bęsia
0:1
Unia Olecko
Granica II Kętrzyn
0:0
Żagiel Piecki
Pogoń Ryn
1:1
MKS Ruciane Nida
Jurand Barciany
2:0
Kłobuk Mikołajki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ruciane Nida
2:1
Unia Olecko
Salęt Boże
0:3*
Żagiel Piecki
Kłobuk Mikołajki
4:1
Pogoń Ryn
Mazur Wydminy
0:1
Jurand Barciany
Granica II Kętrzyn
3:1
Warmianka Bęsia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmianka Bęsia
0:6
MKS Ruciane Nida
Salęt Boże
2:2
Granica II Kętrzyn
Unia Olecko
2:2
Kłobuk Mikołajki
Pogoń Ryn
4:2
Mazur Wydminy
Jurand Barciany
3:5
Żagiel Piecki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Żagiel Piecki
3:0
Pogoń Ryn
Salęt Boże
2:0
Warmianka Bęsia
Kłobuk Mikołajki
0:3
MKS Ruciane Nida
Mazur Wydminy
2:0
Unia Olecko
Granica II Kętrzyn
1:3
Jurand Barciany
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmianka Bęsia
0:2
Kłobuk Mikołajki
Pogoń Ryn
8:0
Granica II Kętrzyn
Salęt Boże
3:2
Jurand Barciany
MKS Ruciane Nida
3:1
Mazur Wydminy
Unia Olecko
2:1
Żagiel Piecki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Żagiel Piecki
1:4
MKS Ruciane Nida
Salęt Boże
0:4
Pogoń Ryn
Mazur Wydminy
4:1
Kłobuk Mikołajki
Jurand Barciany
5:0
Warmianka Bęsia
Granica II Kętrzyn
1:3
Unia Olecko
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmianka Bęsia
2:5
Mazur Wydminy
Pogoń Ryn
0:1
Jurand Barciany
MKS Ruciane Nida
7:0
Granica II Kętrzyn
Salęt Boże
3:0*
Unia Olecko
Kłobuk Mikołajki
1:2
Żagiel Piecki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości