zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS Dobre Miasto
4:1
Błękitni Orneta
Granica Bezledy
- : -
Warmiak Łukta
Ewingi Zalewo
2:1
Jastrząb Ględy
Concordia Elbląg
6:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Czarni Małdyty
4:3
MGKS Miłakowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Orneta
1:3
Concordia Elbląg
Ewingi Zalewo
4:0
Granica Bezledy
MGKS Miłakowo
3:13
DKS Dobre Miasto
Jastrząb Ględy
8:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Warmiak Łukta
1:2
Czarni Małdyty
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
6:1
MGKS Miłakowo
DKS Dobre Miasto
4:0
Warmiak Łukta
Granica Bezledy
5:0
Jastrząb Ględy
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
0:8
Błękitni Orneta
Czarni Małdyty
3:1
Ewingi Zalewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Orneta
5:0
Jastrząb Ględy
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:7
MGKS Miłakowo
Czarni Małdyty
1:6
Granica Bezledy
Concordia Elbląg
9:0
Warmiak Łukta
DKS Dobre Miasto
4:0
Ewingi Zalewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Bezledy
1:1
DKS Dobre Miasto
Ewingi Zalewo
0:3
Concordia Elbląg
MGKS Miłakowo
1:2
Błękitni Orneta
Jastrząb Ględy
2:4
Czarni Małdyty
Warmiak Łukta
3:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Orneta
5:0
Warmiak Łukta
MGKS Miłakowo
0:2
Jastrząb Ględy
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
0:3
Ewingi Zalewo
Concordia Elbląg
7:0
Granica Bezledy
DKS Dobre Miasto
1:1
Czarni Małdyty
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Bezledy
7:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Ewingi Zalewo
1:4
Błękitni Orneta
Czarni Małdyty
2:2
Concordia Elbląg
Jastrząb Ględy
0:2
DKS Dobre Miasto
Warmiak Łukta
1:8
MGKS Miłakowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Orneta
0:0
Granica Bezledy
MGKS Miłakowo
2:3
Ewingi Zalewo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
0:9
Czarni Małdyty
Warmiak Łukta
1:3
Jastrząb Ględy
Concordia Elbląg
0:0
DKS Dobre Miasto
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS Dobre Miasto
38:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Granica Bezledy
3:1
MGKS Miłakowo
Czarni Małdyty
1:2
Błękitni Orneta
Jastrząb Ględy
0:2
Concordia Elbląg
Ewingi Zalewo
5:0
Warmiak Łukta
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Orneta
4:6
DKS Dobre Miasto
MGKS Miłakowo
0:2
Czarni Małdyty
Warmiak Łukta
4:1
Granica Bezledy
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
0:7
Concordia Elbląg
Jastrząb Ględy
2:0
Ewingi Zalewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
2:1
Błękitni Orneta
Granica Bezledy
3:5
Ewingi Zalewo
DKS Dobre Miasto
13:0
MGKS Miłakowo
Czarni Małdyty
1:1
Warmiak Łukta
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:5
Jastrząb Ględy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ewingi Zalewo
2:1
Czarni Małdyty
Jastrząb Ględy
1:8
Granica Bezledy
Błękitni Orneta
8:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
MGKS Miłakowo
1:13
Concordia Elbląg
Warmiak Łukta
0:2
DKS Dobre Miasto
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Bezledy
3:2
Czarni Małdyty
Ewingi Zalewo
1:4
DKS Dobre Miasto
MGKS Miłakowo
7:4
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Warmiak Łukta
1:1
Concordia Elbląg
Jastrząb Ględy
0:2
Błękitni Orneta
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Orneta
4:1
MGKS Miłakowo
DKS Dobre Miasto
11:1
Granica Bezledy
Czarni Małdyty
5:0
Jastrząb Ględy
Concordia Elbląg
8:0
Ewingi Zalewo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:1
Warmiak Łukta
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Bezledy
0:5
Concordia Elbląg
Czarni Małdyty
1:6
DKS Dobre Miasto
Warmiak Łukta
1:2
Błękitni Orneta
Ewingi Zalewo
2:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Jastrząb Ględy
1:4
MGKS Miłakowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
7:0
Czarni Małdyty
Błękitni Orneta
5:0
Ewingi Zalewo
MGKS Miłakowo
6:1
Warmiak Łukta
DKS Dobre Miasto
26:1
Jastrząb Ględy
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
- : -
Granica Bezledy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Bezledy
0:5
Błękitni Orneta
Ewingi Zalewo
3:2
MGKS Miłakowo
Czarni Małdyty
10:4
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Jastrząb Ględy
2:2
Warmiak Łukta
DKS Dobre Miasto
2:1
Concordia Elbląg
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Orneta
9:0
Czarni Małdyty
MGKS Miłakowo
2:7
Granica Bezledy
Warmiak Łukta
1:1
Ewingi Zalewo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:10
DKS Dobre Miasto
Concordia Elbląg
10:0
Jastrząb Ględy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości