Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Jeziorany
4:4
Pisa Barczewo
Olimpia Olsztynek
3:0
GKS Start Kozłowo
Reduta Bisztynek
2:2
GKS Stawiguda
KS Zryw Jedwabno
0:7
KS Jonkovia Jonkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Stawiguda
0:3
Błękitni Pasym
GKS Start Kozłowo
3:7
MKS Jeziorany
Pisa Barczewo
0:1
Reduta Bisztynek
Tęcza Biskupiec
4:2
Olimpia Olsztynek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
1:7
Pisa Barczewo
Reduta Bisztynek
8:0
GKS Start Kozłowo
KS Zryw Jedwabno
2:10
GKS Stawiguda
MKS Jeziorany
2:5
Tęcza Biskupiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
1:3
Błękitni Pasym
GKS Stawiguda
0:10
KS Jonkovia Jonkowo
Olimpia Olsztynek
8:3
MKS Jeziorany
Pisa Barczewo
7:3
KS Zryw Jedwabno
Tęcza Biskupiec
1:2
Reduta Bisztynek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
0:4
Tęcza Biskupiec
Reduta Bisztynek
2:3
Olimpia Olsztynek
KS Zryw Jedwabno
5:0
GKS Start Kozłowo
KS Jonkovia Jonkowo
6:1
Pisa Barczewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
2:4
KS Jonkovia Jonkowo
Olimpia Olsztynek
5:2
Błękitni Pasym
MKS Jeziorany
1:2
Reduta Bisztynek
Tęcza Biskupiec
13:0
KS Zryw Jedwabno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Stawiguda
3:2
Pisa Barczewo
Błękitni Pasym
0:5
MKS Jeziorany
KS Zryw Jedwabno
0:10
Olimpia Olsztynek
KS Jonkovia Jonkowo
2:0
Tęcza Biskupiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
4:4
GKS Stawiguda
Olimpia Olsztynek
3:1
KS Jonkovia Jonkowo
Reduta Bisztynek
7:2
Błękitni Pasym
MKS Jeziorany
12:0
KS Zryw Jedwabno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Stawiguda
4:2
Tęcza Biskupiec
Pisa Barczewo
6:1
GKS Start Kozłowo
KS Zryw Jedwabno
0:13
Reduta Bisztynek
KS Jonkovia Jonkowo
5:1
MKS Jeziorany
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
9:5
KS Zryw Jedwabno
Olimpia Olsztynek
8:0
GKS Stawiguda
Reduta Bisztynek
2:3
KS Jonkovia Jonkowo
Tęcza Biskupiec
7:1
Pisa Barczewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Stawiguda
0:3
MKS Jeziorany
GKS Start Kozłowo
2:9
Tęcza Biskupiec
Pisa Barczewo
2:5
Olimpia Olsztynek
KS Jonkovia Jonkowo
6:0
Błękitni Pasym
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Stawiguda
2:1
Reduta Bisztynek
GKS Start Kozłowo
3:4
Olimpia Olsztynek
Pisa Barczewo
0:3
MKS Jeziorany
KS Jonkovia Jonkowo
14:0
KS Zryw Jedwabno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
1:1
GKS Stawiguda
Olimpia Olsztynek
1:5
Tęcza Biskupiec
MKS Jeziorany
1:1
GKS Start Kozłowo
Reduta Bisztynek
3:0
Pisa Barczewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Stawiguda
3:3
KS Zryw Jedwabno
Pisa Barczewo
0:3*
Błękitni Pasym
GKS Start Kozłowo
1:2
Reduta Bisztynek
Tęcza Biskupiec
2:3
MKS Jeziorany
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Jeziorany
5:1
Olimpia Olsztynek
Błękitni Pasym
5:2
GKS Start Kozłowo
Reduta Bisztynek
0:1
Tęcza Biskupiec
KS Zryw Jedwabno
3:0*
Pisa Barczewo
KS Jonkovia Jonkowo
10:2
GKS Stawiguda
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
0:3*
KS Jonkovia Jonkowo
Olimpia Olsztynek
8:2
Reduta Bisztynek
Tęcza Biskupiec
1:2
Błękitni Pasym
GKS Start Kozłowo
5:3
KS Zryw Jedwabno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
3:3
Olimpia Olsztynek
Reduta Bisztynek
5:3
MKS Jeziorany
KS Jonkovia Jonkowo
7:1
GKS Start Kozłowo
KS Zryw Jedwabno
2:2
Tęcza Biskupiec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Jeziorany
2:2
Błękitni Pasym
Pisa Barczewo
0:3
GKS Stawiguda
Olimpia Olsztynek
5:1
KS Zryw Jedwabno
Tęcza Biskupiec
3:1
KS Jonkovia Jonkowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Stawiguda
5:3
GKS Start Kozłowo
Błękitni Pasym
3:2
Reduta Bisztynek
KS Zryw Jedwabno
0:2
MKS Jeziorany
KS Jonkovia Jonkowo
2:3
Olimpia Olsztynek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Jeziorany
2:7
KS Jonkovia Jonkowo
GKS Start Kozłowo
3:0
Pisa Barczewo
Reduta Bisztynek
9:0
KS Zryw Jedwabno
Tęcza Biskupiec
5:2
GKS Stawiguda
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Stawiguda
1:3
Olimpia Olsztynek
KS Zryw Jedwabno
0:4
Błękitni Pasym
Pisa Barczewo
0:3
Tęcza Biskupiec
KS Jonkovia Jonkowo
3:4
Reduta Bisztynek
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
3:2
KS Jonkovia Jonkowo
MKS Jeziorany
2:1
GKS Stawiguda
Olimpia Olsztynek
3:0
Pisa Barczewo
Tęcza Biskupiec
7:1
GKS Start Kozłowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?