zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kruklanki
3:3
Vęgoria Węgorzewo
Hetman Baranowo
0:5
Mazur Pisz
UKS Rona 03 Ełk
7:2
Mamry Giżycko
Znicz Biała Piska
4:2
Mazur Wydminy
Czarni Olecko
1:1
Rominta Gołdap
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
2:1
Czarni Olecko
Mazur Pisz
2:1
Znicz Biała Piska
Start Kruklanki
2:3
UKS Rona 03 Ełk
Vęgoria Węgorzewo
4:0
Rominta Gołdap
Mamry Giżycko
8:0
Hetman Baranowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rominta Gołdap
1:1
Mazur Wydminy
Hetman Baranowo
2:2
Start Kruklanki
Czarni Olecko
2:3
Mazur Pisz
UKS Rona 03 Ełk
5:2
Vęgoria Węgorzewo
Znicz Biała Piska
1:5
Mamry Giżycko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Pisz
3:1
Rominta Gołdap
Start Kruklanki
5:3
Znicz Biała Piska
Vęgoria Węgorzewo
4:2
Mazur Wydminy
Mamry Giżycko
5:0
Czarni Olecko
UKS Rona 03 Ełk
9:0
Hetman Baranowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
1:2
Mazur Pisz
Czarni Olecko
2:0
Start Kruklanki
Hetman Baranowo
2:1
Vęgoria Węgorzewo
Rominta Gołdap
1:7
Mamry Giżycko
Znicz Biała Piska
2:4
UKS Rona 03 Ełk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kruklanki
3:0
Rominta Gołdap
Vęgoria Węgorzewo
3:0
Mazur Pisz
UKS Rona 03 Ełk
6:2
Czarni Olecko
Hetman Baranowo
2:3
Znicz Biała Piska
Mamry Giżycko
3:4
Mazur Wydminy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
3:1
Start Kruklanki
Mazur Pisz
0:0
Mamry Giżycko
Rominta Gołdap
1:1
UKS Rona 03 Ełk
Czarni Olecko
2:2
Hetman Baranowo
Znicz Biała Piska
1:2
Vęgoria Węgorzewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kruklanki
1:2
Mazur Pisz
Vęgoria Węgorzewo
1:4
Mamry Giżycko
UKS Rona 03 Ełk
7:1
Mazur Wydminy
Hetman Baranowo
1:0
Rominta Gołdap
Znicz Biała Piska
7:0
Czarni Olecko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
3:4
Hetman Baranowo
Mazur Pisz
1:1
UKS Rona 03 Ełk
Czarni Olecko
2:2
Vęgoria Węgorzewo
Rominta Gołdap
- : -
Znicz Biała Piska
Start Kruklanki
0:3
Mamry Giżycko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości