zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
19:0
MKS Orzysz
Mazur Wydminy
2:3
Mazur Pisz
Vęgoria Węgorzewo
10:2
Pojezierze Prostki
Orlęta Rema Reszel
6:1
Jurand Barciany
Granica Kętrzyn
9:0
Sokół Garbno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Barciany
1:11
Granica Kętrzyn
Pojezierze Prostki
0:6
Mazur Pisz
MKS Orzysz
0:14
Mazur Wydminy
Orlęta Rema Reszel
3:5
Vęgoria Węgorzewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
6:3
Sokół Garbno
Granica Kętrzyn
1:3
Vęgoria Węgorzewo
Mazur Pisz
3:0*
MKS Orzysz
Orlęta Rema Reszel
4:0
Pojezierze Prostki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
8:0
Jurand Barciany
Granica Kętrzyn
1:2
Orlęta Rema Reszel
Mazur Wydminy
8:0
Sokół Garbno
MKS Orzysz
0:4
Pojezierze Prostki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Barciany
2:12
Mazur Wydminy
Sokół Garbno
1:7
Mazur Pisz
Pojezierze Prostki
0:11
Granica Kętrzyn
Vęgoria Węgorzewo
1:2
Mamry Giżycko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
1:2
Orlęta Rema Reszel
Mazur Wydminy
2:5
Vęgoria Węgorzewo
MKS Orzysz
2:7
Sokół Garbno
Mazur Pisz
15:0
Jurand Barciany
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Barciany
13:1
MKS Orzysz
Orlęta Rema Reszel
2:3
Mazur Wydminy
Granica Kętrzyn
2:1
Mamry Giżycko
Vęgoria Węgorzewo
3:3
Mazur Pisz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
1:2
Granica Kętrzyn
Sokół Garbno
2:0
Pojezierze Prostki
MKS Orzysz
0:10
Vęgoria Węgorzewo
Mazur Pisz
4:1
Orlęta Rema Reszel
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Kętrzyn
3:2
Mazur Pisz
Jurand Barciany
2:4
Sokół Garbno
Pojezierze Prostki
2:2
Mamry Giżycko
Orlęta Rema Reszel
21:0
MKS Orzysz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzysz
0:14
Granica Kętrzyn
Jurand Barciany
6:3
Pojezierze Prostki
Mazur Wydminy
2:1
Mamry Giżycko
Sokół Garbno
1:6
Vęgoria Węgorzewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
2:2
Mazur Pisz
Pojezierze Prostki
1:8
Mazur Wydminy
Vęgoria Węgorzewo
13:5
Jurand Barciany
Orlęta Rema Reszel
13:1
Sokół Garbno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Garbno
0:9
Granica Kętrzyn
MKS Orzysz
0:28
Mamry Giżycko
Jurand Barciany
0:6
Orlęta Rema Reszel
Mazur Pisz
2:2
Mazur Wydminy
Pojezierze Prostki
1:6
Vęgoria Węgorzewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Kętrzyn
6:1
Jurand Barciany
Mazur Wydminy
3:0
MKS Orzysz
Vęgoria Węgorzewo
3:1
Orlęta Rema Reszel
Mazur Pisz
6:2
Pojezierze Prostki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Garbno
0:13
Mamry Giżycko
Pojezierze Prostki
0:2
Orlęta Rema Reszel
Vęgoria Węgorzewo
3:1
Granica Kętrzyn
MKS Orzysz
0:3*
Mazur Pisz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Rema Reszel
0:1
Granica Kętrzyn
Pojezierze Prostki
3:0
MKS Orzysz
Jurand Barciany
1:5
Mamry Giżycko
Sokół Garbno
2:10
Mazur Wydminy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
1:1
Vęgoria Węgorzewo
Granica Kętrzyn
3:0
Pojezierze Prostki
Mazur Wydminy
4:2
Jurand Barciany
Mazur Pisz
9:2
Sokół Garbno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Garbno
3:0
MKS Orzysz
Vęgoria Węgorzewo
0:0
Mazur Wydminy
Jurand Barciany
2:8
Mazur Pisz
Orlęta Rema Reszel
3:0
Mamry Giżycko
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzysz
0:3
Jurand Barciany
Mamry Giżycko
2:1
Granica Kętrzyn
Mazur Wydminy
3:0
Orlęta Rema Reszel
Mazur Pisz
3:0
Vęgoria Węgorzewo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
3:0
MKS Orzysz
Granica Kętrzyn
7:0
Mazur Wydminy
Pojezierze Prostki
7:4
Sokół Garbno
Orlęta Rema Reszel
2:2
Mazur Pisz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzysz
0:3
Orlęta Rema Reszel
Mamry Giżycko
10:0
Pojezierze Prostki
Sokół Garbno
1:16
Jurand Barciany
Mazur Pisz
0:3
Granica Kętrzyn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Kętrzyn
3:0
MKS Orzysz
Mamry Giżycko
4:0
Mazur Wydminy
Pojezierze Prostki
6:6
Jurand Barciany
Vęgoria Węgorzewo
11:0
Sokół Garbno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Garbno
2:5
Orlęta Rema Reszel
Mazur Pisz
2:3
Mamry Giżycko
Jurand Barciany
2:4
Vęgoria Węgorzewo
Mazur Wydminy
11:0
Pojezierze Prostki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości