Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS Dobre Miasto
1:1
MKS Jeziorany
Błękitni Orneta
3:0
Cresovia Górowo Iławeckie
MGKS Miłakowo
1:2
Wałsza Pieniężno
Świątki Skolity
0:2
KS Wojciechy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS Dobre Miasto
2:2
Błękitni Orneta
Wałsza Pieniężno
- : -
Świątki Skolity
Cresovia Górowo Iławeckie
- : -
MGKS Miłakowo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:0
MKS Jeziorany
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wojciechy
0:1
Wałsza Pieniężno
Błękitni Orneta
0:5
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
MGKS Miłakowo
2:5
DKS Dobre Miasto
Świątki Skolity
3:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS Dobre Miasto
1:0
Świątki Skolity
MKS Jeziorany
2:1
Błękitni Orneta
Cresovia Górowo Iławeckie
- : -
KS Wojciechy
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
8:0
MGKS Miłakowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wojciechy
0:3
DKS Dobre Miasto
Wałsza Pieniężno
1:0
Cresovia Górowo Iławeckie
MGKS Miłakowo
0:1
MKS Jeziorany
Świątki Skolity
0:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS Dobre Miasto
1:0
Wałsza Pieniężno
MKS Jeziorany
1:0
Świątki Skolity
Błękitni Orneta
3:1
MGKS Miłakowo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
4:0
KS Wojciechy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wojciechy
1:3
MKS Jeziorany
Świątki Skolity
- : -
Błękitni Orneta
Cresovia Górowo Iławeckie
3:3
DKS Dobre Miasto
Wałsza Pieniężno
1:3
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Jeziorany
1:0
Wałsza Pieniężno
Błękitni Orneta
2:0
KS Wojciechy
MGKS Miłakowo
2:5
Świątki Skolity
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
8:0
Cresovia Górowo Iławeckie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wojciechy
1:5
MGKS Miłakowo
Wałsza Pieniężno
5:0
Błękitni Orneta
Cresovia Górowo Iławeckie
2:1
MKS Jeziorany
DKS Dobre Miasto
2:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS Dobre Miasto
1:3
MKS Jeziorany
Błękitni Orneta
3:0
Cresovia Górowo Iławeckie
MGKS Miłakowo
0:2
Wałsza Pieniężno
Świątki Skolity
2:1
KS Wojciechy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:1
MKS Jeziorany
DKS Dobre Miasto
0:2
Błękitni Orneta
Świątki Skolity
0:1
Wałsza Pieniężno
Cresovia Górowo Iławeckie
- : -
Wałsza Pieniężno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
4:0
Błękitni Orneta
DKS Dobre Miasto
6:2
MGKS Miłakowo
Wałsza Pieniężno
3:2
KS Wojciechy
Cresovia Górowo Iławeckie
2:3
Świątki Skolity
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wojciechy
- : -
Cresovia Górowo Iławeckie
Błękitni Orneta
2:0
MKS Jeziorany
MGKS Miłakowo
1:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Świątki Skolity
0:1
DKS Dobre Miasto
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:0
Świątki Skolity
DKS Dobre Miasto
5:2
KS Wojciechy
MKS Jeziorany
0:0
MGKS Miłakowo
Cresovia Górowo Iławeckie
0:0
Wałsza Pieniężno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wojciechy
0:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Wałsza Pieniężno
0:1
DKS Dobre Miasto
MGKS Miłakowo
5:1
Błękitni Orneta
Świątki Skolity
1:1
MKS Jeziorany
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:0
Wałsza Pieniężno
DKS Dobre Miasto
5:0
Cresovia Górowo Iławeckie
MKS Jeziorany
4:0
KS Wojciechy
Błękitni Orneta
0:0
Świątki Skolity
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wojciechy
1:3
Błękitni Orneta
Wałsza Pieniężno
0:1
MKS Jeziorany
Świątki Skolity
1:1
MGKS Miłakowo
Cresovia Górowo Iławeckie
0:5
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:0
DKS Dobre Miasto
MKS Jeziorany
4:0
Cresovia Górowo Iławeckie
Błękitni Orneta
3:1
Wałsza Pieniężno
MGKS Miłakowo
- : -
KS Wojciechy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?