Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Salęt Boże
0:9
Czarni Olecko
Olimpia Miłki
0:3
Znicz Biała Piska
Start Kruklanki
1:12
Mazur Pisz
Granica Kętrzyn
3:0
MKS Ruciane Nida
UKS Rona 03 Ełk
4:3
Wilczek Wilkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Ełk
2:5
Mazur Pisz
MKS Ruciane Nida
10:0
Salęt Boże
Znicz Biała Piska
2:4
Start Kruklanki
Wilczek Wilkowo
0:12
Granica Kętrzyn
Czarni Olecko
7:1
Olimpia Miłki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kruklanki
1:8
Czarni Olecko
Olimpia Miłki
1:6
MKS Ruciane Nida
Mazur Pisz
4:0
Znicz Biała Piska
Salęt Boże
2:5
Wilczek Wilkowo
UKS Rona 03 Ełk
0:3
Mazur Ełk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Miłki
0:4
Wilczek Wilkowo
Start Kruklanki
1:0
MKS Ruciane Nida
Mazur Pisz
7:4
Czarni Olecko
Granica Kętrzyn
7:0
UKS Rona 03 Ełk
Znicz Biała Piska
1:8
Mazur Ełk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilczek Wilkowo
3:4
Start Kruklanki
MKS Ruciane Nida
0:7
Mazur Pisz
Czarni Olecko
7:0
Znicz Biała Piska
UKS Rona 03 Ełk
0:3
Salęt Boże
Mazur Ełk
2:0
Granica Kętrzyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Miłki
3:0
UKS Rona 03 Ełk
Salęt Boże
0:13
Granica Kętrzyn
Czarni Olecko
4:1
Mazur Ełk
Mazur Pisz
21:2
Wilczek Wilkowo
Znicz Biała Piska
0:4
MKS Ruciane Nida
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilczek Wilkowo
12:4
Znicz Biała Piska
MKS Ruciane Nida
5:2
Czarni Olecko
Granica Kętrzyn
7:1
Olimpia Miłki
Salęt Boże
1:6
Mazur Ełk
UKS Rona 03 Ełk
6:1
Start Kruklanki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Olecko
3:3
Wilczek Wilkowo
Olimpia Miłki
2:1
Salęt Boże
Start Kruklanki
1:7
Granica Kętrzyn
MKS Ruciane Nida
0:1
Mazur Ełk
Mazur Pisz
8:0
UKS Rona 03 Ełk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Rona 03 Ełk
2:8
Znicz Biała Piska
Salęt Boże
1:3
Start Kruklanki
Mazur Ełk
8:1
Olimpia Miłki
Wilczek Wilkowo
2:2
MKS Ruciane Nida
Granica Kętrzyn
4:1
Mazur Pisz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Pisz
9:0
Salęt Boże
Czarni Olecko
3:0
UKS Rona 03 Ełk
Start Kruklanki
3:1
Olimpia Miłki
Wilczek Wilkowo
2:3
Mazur Ełk
Znicz Biała Piska
5:5
Granica Kętrzyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Salęt Boże
0:7
Znicz Biała Piska
Granica Kętrzyn
8:0
Czarni Olecko
Olimpia Miłki
0:7
Mazur Pisz
UKS Rona 03 Ełk
3:0
MKS Ruciane Nida
Mazur Ełk
8:1
Start Kruklanki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Olecko
5:0
Salęt Boże
Wilczek Wilkowo
4:2
UKS Rona 03 Ełk
Mazur Pisz
7:1
Start Kruklanki
MKS Ruciane Nida
1:4
Granica Kętrzyn
Znicz Biała Piska
2:0
Olimpia Miłki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Pisz
6:1
Mazur Ełk
Salęt Boże
1:2
MKS Ruciane Nida
Start Kruklanki
0:2
Znicz Biała Piska
Granica Kętrzyn
1:0
Wilczek Wilkowo
Olimpia Miłki
0:8
Czarni Olecko
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Olecko
4:2
Start Kruklanki
Wilczek Wilkowo
4:1
Salęt Boże
MKS Ruciane Nida
2:0
Olimpia Miłki
Mazur Ełk
3:4
UKS Rona 03 Ełk
Znicz Biała Piska
1:5
Mazur Pisz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Ełk
1:2
Znicz Biała Piska
Wilczek Wilkowo
8:0
Olimpia Miłki
Czarni Olecko
2:8
Mazur Pisz
UKS Rona 03 Ełk
4:2
Granica Kętrzyn
MKS Ruciane Nida
3:2
Start Kruklanki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kruklanki
2:3
Wilczek Wilkowo
Znicz Biała Piska
2:3
Czarni Olecko
Mazur Pisz
2:2
MKS Ruciane Nida
Granica Kętrzyn
3:2
Mazur Ełk
Salęt Boże
0:3
UKS Rona 03 Ełk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Kętrzyn
9:1
Salęt Boże
MKS Ruciane Nida
4:1
Znicz Biała Piska
UKS Rona 03 Ełk
8:0
Olimpia Miłki
Mazur Ełk
3:1
Czarni Olecko
Wilczek Wilkowo
3:6
Mazur Pisz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Ełk
3:0
Salęt Boże
Czarni Olecko
6:2
MKS Ruciane Nida
Start Kruklanki
1:2
UKS Rona 03 Ełk
Olimpia Miłki
0:5
Granica Kętrzyn
Znicz Biała Piska
6:4
Wilczek Wilkowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Salęt Boże
0:3
Olimpia Miłki
Wilczek Wilkowo
3:4
Czarni Olecko
Granica Kętrzyn
3:2
Start Kruklanki
UKS Rona 03 Ełk
4:1
Mazur Pisz
Mazur Ełk
7:1
MKS Ruciane Nida
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kruklanki
3:0
Salęt Boże
MKS Ruciane Nida
0:0
Wilczek Wilkowo
Olimpia Miłki
0:7
Mazur Ełk
Mazur Pisz
6:2
Granica Kętrzyn
Znicz Biała Piska
3:0*
UKS Rona 03 Ełk
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Salęt Boże
0:3
Mazur Pisz
Olimpia Miłki
4:4
Start Kruklanki
UKS Rona 03 Ełk
4:5
Czarni Olecko
Granica Kętrzyn
9:1
Znicz Biała Piska
Mazur Ełk
8:1
Wilczek Wilkowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
3:0
Salęt Boże
Czarni Olecko
6:3
Granica Kętrzyn
Start Kruklanki
3:7
Mazur Ełk
Mazur Pisz
6:2
Olimpia Miłki
MKS Ruciane Nida
1:4
UKS Rona 03 Ełk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?