zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Ostróda
3:0*
Rona Ełk
AP II Ostróda
1:7
Olimpia Elbląg
Unia Susz
1:0
DKS Dobre Miasto
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:1
GKS Wikielec
Warmia Olsztyn
0:1
Concordia Elbląg
Stomil II Olsztyn
2:4
Jeziorak Iława
Naki Olsztyn
2:5
Stomil Olsztyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Wikielec
2:5
AP II Ostróda
DKS Dobre Miasto
1:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Concordia Elbląg
1:1
Stomil II Olsztyn
Stomil Olsztyn
1:1
Warmia Olsztyn
Unia Susz
0:5
AP Ostróda
Rona Ełk
5:1
Jeziorak Iława
Olimpia Elbląg
5:0
Naki Olsztyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg
0:1
Warmia Olsztyn
GKS Wikielec
2:1
Naki Olsztyn
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
3:0
Unia Susz
Jeziorak Iława
0:4
AP Ostróda
Concordia Elbląg
0:0
Rona Ełk
AP II Ostróda
5:2
DKS Dobre Miasto
Stomil II Olsztyn
0:3
Stomil Olsztyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg
3:0
Stomil II Olsztyn
Warmia Olsztyn
0:0
GKS Wikielec
DKS Dobre Miasto
0:3
Naki Olsztyn
Concordia Elbląg
1:0
Jeziorak Iława
AP Ostróda
2:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Unia Susz
0:2
AP II Ostróda
Stomil Olsztyn
0:3
Rona Ełk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmia Olsztyn
12:0
DKS Dobre Miasto
Stomil II Olsztyn
0:1
GKS Wikielec
Rona Ełk
3:0
Olimpia Elbląg
Jeziorak Iława
1:1
Stomil Olsztyn
AP Ostróda
1:1
Concordia Elbląg
AP II Ostróda
2:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Naki Olsztyn
3:0
Unia Susz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg
6:1
Jeziorak Iława
GKS Wikielec
0:2
Rona Ełk
DKS Dobre Miasto
0:4
Stomil II Olsztyn
AP II Ostróda
5:2
AP Ostróda
Unia Susz
0:1
Warmia Olsztyn
Concordia Elbląg
0:1
Stomil Olsztyn
Naki Olsztyn
6:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naki Olsztyn
5:1
AP II Ostróda
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:4
Warmia Olsztyn
Stomil II Olsztyn
1:2
Unia Susz
Concordia Elbląg
0:1
Olimpia Elbląg
Rona Ełk
12:0
DKS Dobre Miasto
AP Ostróda
0:5
Stomil Olsztyn
GKS Wikielec
2:0
Jeziorak Iława
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
4:1
Stomil II Olsztyn
Warmia Olsztyn
7:0
AP II Ostróda
DKS Dobre Miasto
1:0
Jeziorak Iława
Concordia Elbląg
0:1
GKS Wikielec
AP Ostróda
3:2
Naki Olsztyn
Unia Susz
0:5
Rona Ełk
Stomil Olsztyn
2:0
Olimpia Elbląg
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Wikielec
0:1
Stomil Olsztyn
Jeziorak Iława
2:2
Unia Susz
Stomil II Olsztyn
1:2
AP II Ostróda
Concordia Elbląg
10:1
DKS Dobre Miasto
AP Ostróda
2:1
Olimpia Elbląg
Warmia Olsztyn
3:0
Naki Olsztyn
Rona Ełk
6:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg
7:0
GKS Wikielec
Naki Olsztyn
6:2
Stomil II Olsztyn
Jeziorak Iława
1:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Warmia Olsztyn
1:0
AP Ostróda
DKS Dobre Miasto
0:4
Stomil Olsztyn
AP II Ostróda
1:7
Rona Ełk
Unia Susz
0:3
Concordia Elbląg
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rona Ełk
2:2
Naki Olsztyn
Stomil II Olsztyn
2:8
Warmia Olsztyn
Olimpia Elbląg
4:0
DKS Dobre Miasto
GKS Wikielec
3:4
AP Ostróda
Stomil Olsztyn
0:0
Unia Susz
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:1
Concordia Elbląg
Jeziorak Iława
1:0
AP II Ostróda
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
2:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Jeziorak Iława
3:1
Naki Olsztyn
DKS Dobre Miasto
0:2
GKS Wikielec
Stomil II Olsztyn
0:4
AP Ostróda
Rona Ełk
4:2
Warmia Olsztyn
AP II Ostróda
1:1
Concordia Elbląg
Unia Susz
1:0
Olimpia Elbląg
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Wikielec
2:0
Unia Susz
Stomil Olsztyn
6:4
AP II Ostróda
Naki Olsztyn
1:4
Concordia Elbląg
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
0:2
Olimpia Elbląg
Rona Ełk
7:0
Stomil II Olsztyn
AP Ostróda
11:0
DKS Dobre Miasto
Jeziorak Iława
- : -
Warmia Olsztyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości