Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kruklanki
1:2
Mamry Giżycko
Mazur Wydminy
3:1
Śniardwy Orzysz
MKS Ruciane Nida
0:0
Olimpia Miłki
Czarni Olecko
5:2
Mazur Pisz
Hetman Baranowo
1:3
Jurand Barciany
Znicz Biała Piska
3:0
Granica Kętrzyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Miłki
0:2
Mazur Wydminy
Start Kruklanki
1:5
Hetman Baranowo
Jurand Barciany
8:0
Znicz Biała Piska
Granica Kętrzyn
2:8
Czarni Olecko
Mamry Giżycko
5:2
Śniardwy Orzysz
Mazur Pisz
3:1
MKS Ruciane Nida
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Śniardwy Orzysz
2:0
Olimpia Miłki
Mazur Wydminy
2:5
Mazur Pisz
MKS Ruciane Nida
5:0
Granica Kętrzyn
Czarni Olecko
2:1
Jurand Barciany
Znicz Biała Piska
8:2
Start Kruklanki
Hetman Baranowo
2:3
Mamry Giżycko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kruklanki
1:7
Czarni Olecko
Jurand Barciany
4:2
MKS Ruciane Nida
Hetman Baranowo
0:2
Znicz Biała Piska
Mamry Giżycko
1:1
Olimpia Miłki
Mazur Pisz
5:1
Śniardwy Orzysz
Granica Kętrzyn
0:2
Mazur Wydminy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Śniardwy Orzysz
5:0
Granica Kętrzyn
Mazur Wydminy
2:7
Jurand Barciany
MKS Ruciane Nida
8:1
Start Kruklanki
Czarni Olecko
6:2
Hetman Baranowo
Olimpia Miłki
0:4
Mazur Pisz
Znicz Biała Piska
5:1
Mamry Giżycko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kruklanki
2:0
Mazur Wydminy
Jurand Barciany
6:0
Śniardwy Orzysz
Hetman Baranowo
2:8
MKS Ruciane Nida
Mamry Giżycko
2:7
Mazur Pisz
Znicz Biała Piska
1:1
Czarni Olecko
Granica Kętrzyn
1:1
Olimpia Miłki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Śniardwy Orzysz
2:1
Start Kruklanki
Mazur Wydminy
5:1
Hetman Baranowo
MKS Ruciane Nida
1:3
Znicz Biała Piska
Olimpia Miłki
0:1
Jurand Barciany
Czarni Olecko
4:0
Mamry Giżycko
Mazur Pisz
11:4
Granica Kętrzyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kruklanki
3:2
Olimpia Miłki
Czarni Olecko
1:1
MKS Ruciane Nida
Jurand Barciany
1:3
Mazur Pisz
Hetman Baranowo
5:2
Śniardwy Orzysz
Mamry Giżycko
0:6
Granica Kętrzyn
Znicz Biała Piska
2:0
Mazur Wydminy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Wydminy
1:2
Czarni Olecko
Śniardwy Orzysz
3:10
Znicz Biała Piska
MKS Ruciane Nida
4:0
Mamry Giżycko
Olimpia Miłki
2:1
Hetman Baranowo
Granica Kętrzyn
1:2
Jurand Barciany
Mazur Pisz
3:0
Start Kruklanki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kruklanki
6:2
Granica Kętrzyn
MKS Ruciane Nida
4:1
Mazur Wydminy
Czarni Olecko
3:0*
Śniardwy Orzysz
Hetman Baranowo
3:8
Mazur Pisz
Znicz Biała Piska
3:0
Olimpia Miłki
Mamry Giżycko
3:2
Jurand Barciany
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Barciany
- : -
Start Kruklanki
Olimpia Miłki
0:3
Czarni Olecko
Granica Kętrzyn
0:1
Hetman Baranowo
Mazur Pisz
2:0
Znicz Biała Piska
Śniardwy Orzysz
2:6
MKS Ruciane Nida
Mazur Wydminy
1:5
Mamry Giżycko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości