zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Ostróda
1:3
Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo
0:3
SKS Szczytno
Warmia Olsztyn
0:1
Motor Lubawa
Naki Olsztyn
1:0
Tęcza Biskupiec
DKS Dobre Miasto
1:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rona Ełk
0:4*
Olimpia Elbląg
Mazur Pisz
3:1
MKS Ełk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Pisz
2:2
Rona Ełk
MKS Ełk
4:2
Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa
1:1
AP Ostróda
SKS Szczytno
0:1
Warmia Olsztyn
Concordia Elbląg
1:1
Naki Olsztyn
Tęcza Biskupiec
1:1
DKS Dobre Miasto
Olimpia Elbląg
1:2
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:0
Rona Ełk
AP Ostróda
2:3
SKS Szczytno
Mrągowia Mrągowo
0:1
Mazur Pisz
Naki Olsztyn
2:1
Motor Lubawa
Warmia Olsztyn
2:0
MKS Ełk
DKS Dobre Miasto
2:2
Concordia Elbląg
Olimpia Elbląg
2:3
Tęcza Biskupiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ełk
1:0
AP Ostróda
Mrągowia Mrągowo
1:5
Rona Ełk
Mazur Pisz
2:2
Warmia Olsztyn
Motor Lubawa
5:3
DKS Dobre Miasto
Concordia Elbląg
3:2
Olimpia Elbląg
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
2:0
Tęcza Biskupiec
SKS Szczytno
1:2
Naki Olsztyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Ostróda
2:1
Mazur Pisz
Rona Ełk
2:1
Tęcza Biskupiec
Warmia Olsztyn
3:1
Mrągowia Mrągowo
Naki Olsztyn
3:0
MKS Ełk
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:1
Concordia Elbląg
DKS Dobre Miasto
6:0
SKS Szczytno
Olimpia Elbląg
2:0
Motor Lubawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
5:1
Tęcza Biskupiec
Mazur Pisz
0:2
Naki Olsztyn
SKS Szczytno
2:2
Olimpia Elbląg
MKS Ełk
4:1
DKS Dobre Miasto
Mrągowia Mrągowo
5:3
AP Ostróda
Motor Lubawa
2:2
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Warmia Olsztyn
3:0
Rona Ełk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg
3:1
MKS Ełk
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
6:1
SKS Szczytno
AP Ostróda
1:0
Warmia Olsztyn
Rona Ełk
0:3*
Concordia Elbląg
Naki Olsztyn
4:0
Mrągowia Mrągowo
DKS Dobre Miasto
8:1
Mazur Pisz
Tęcza Biskupiec
2:3
Motor Lubawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Ostróda
1:5
Rona Ełk
Mrągowia Mrągowo
1:3
DKS Dobre Miasto
Mazur Pisz
1:4
Olimpia Elbląg
SKS Szczytno
3:2
Tęcza Biskupiec
MKS Ełk
0:3
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Motor Lubawa
3:1
Concordia Elbląg
Warmia Olsztyn
0:0
Naki Olsztyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:4
SKS Szczytno
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
5:1
Mazur Pisz
Olimpia Elbląg
2:0
Mrągowia Mrągowo
Naki Olsztyn
2:0
AP Ostróda
Warmia Olsztyn
2:0
DKS Dobre Miasto
Tęcza Biskupiec
2:5
MKS Ełk
Rona Ełk
2:10
Motor Lubawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Ostróda
0:3
DKS Dobre Miasto
Naki Olsztyn
5:0
Rona Ełk
MKS Ełk
3:6
Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo
3:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
SKS Szczytno
4:2
Motor Lubawa
Olimpia Elbląg
0:2
Warmia Olsztyn
Tęcza Biskupiec
3:0
Mazur Pisz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Naki Olsztyn
4:1
DKS Dobre Miasto
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:1
Warmia Olsztyn
Mazur Pisz
4:0
Concordia Elbląg
Rona Ełk
2:10
SKS Szczytno
Tęcza Biskupiec
2:0
Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa
2:1
MKS Ełk
Olimpia Elbląg
6:2
AP Ostróda
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
2:2
Mrągowia Mrągowo
Warmia Olsztyn
1:0
Tęcza Biskupiec
MKS Ełk
5:1
SKS Szczytno
Naki Olsztyn
0:7
Olimpia Elbląg
Mazur Pisz
1:4
Motor Lubawa
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
2:2
AP Ostróda
Rona Ełk
2:6
DKS Dobre Miasto
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:2
Warmia Olsztyn
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
- : -
Naki Olsztyn
Rona Ełk
2:3
MKS Ełk
SKS Szczytno
2:2
Mazur Pisz
Motor Lubawa
5:0
Mrągowia Mrągowo
DKS Dobre Miasto
3:2
Olimpia Elbląg
Tęcza Biskupiec
0:3
AP Ostróda
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości