SREBRNA GWIAZDKA W PROGRAMIE CERTYFIKACJI PRZYZNANA!!!

Mamy ogromny zaszczyt poinformować Państwa, iż Dobromiejski Klub Sportowy w dniu 22 grudnia 2022 roku uzyskał srebrny Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej na Cykl IV Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich na rok 2023.

Jesteśmy szóstą szkółką w naszym województwie na tym poziomie!

Jest to motywująca wiadomość dla wszystkich zawodników i ich rodziców, trenerów oraz innych osób związanych z naszym klubem. Przyznanie certyfikatu potwierdza nasze najwyższe standardy i jakości pracy z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy przygotowani personalnie i merytorycznie do kształtowania i wychowywania młodych adeptów piłki nożnej oraz wytyczania im ścieżki do profesjonalnego futbolu. Szereg wizyt monitorujących przedstawicieli PZPN w bieżącym roku dał sygnał, iż możemy znaleźć się w ścisłej czołówce szkółek.

W Programie Certyfikacji dla Szkółek Piłkarskich PZPN jesteśmy od 26 listopada 2019 roku. Przez ponad trzy lata pracowaliśmy na zasadach brązowej gwiazdki. Jesteśmy świadomi, że dotychczasowa praca oraz plan na dalszy rozwój jest na odpowiednich torach. Uczestnictwo w projekcie poprawiło organizację oraz funkcjonowanie grup młodzieżowych. Motywacją do dalszej pracy jest z całą pewnością infrastruktura. Już w najbliższym roku będziemy mogli odbywać zajęcia treningowe na remontowanym obecnie orliku. Natomiast jesienią liczymy na to, że zakończy się budowa Stadionu Miejskiego w Dobrym Mieście.

Wielkie podziękowania należą się wszystkim osobom oraz jednostkom, które są zaangażowane w ten projekt.

Dziękujemy trenerom, którzy pracują na co dzień z dobromiejską młodzieżą i wykonują ogromną ilość obowiązków. Praca trenera to nie tylko przeprowadzenie jednostki treningowej oraz wyjazd na mecz, lecz także umiejętność organizacji i planowania swojej pracy. Nasi trenerzy pracują z grupami U6-U12.

- Łukasz Iwaszko (Koordynator Programu PZPN, I trener)
- Paweł Pietrulewicz (I trener)
- Tomasz Kaczmarczyk (I trener)
- Katarzyna Kaczmarczyk (II trener)
- Marcin Dalecki (II trener)

Wielki słowa uznania należą się Marcie Kurtiak, która odpowiedzialna jest za kwestie finansowe w Programie Certyfikacji PZPN. Nie bylibyśmy w tym miejscu gdyby nie pełen profesjonalizm oraz rzetelność Marty.

Awans na wyższy poziom Programu Certyfikacji PZPN osiągnięty został dzięki bardzo zgranemu zespołu trenerów oraz zarządowi DKS Dobre Miasto. Wierzymy, że nasza dalsza współpraca będzie na takim samym, wysokim poziomie.

Dziękujemy w sposób szczególny za możliwość rozwijania naszej pasji:
Urząd Miejski w Dobrym Mieście
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego